Kako iz GPX narediti Turn-by-Turn na Google Maps?

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Pozdravljeni

Imam GPX sled večih kolesarskih poti in bi želel na Turn-by-turn navigacijo na svojem telefonu.
Se da to kako narediti? (Google maps, Here...)

Hvala
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Seveda se da.... Youtube pa probaj

Garmin Basecamp (tutorial) če maš recmo Windowse...

Al pa YT GPSPrune...how to itd....

Nič tacga...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Hvala za vse linke in informacije. Vendar sem jaz iz teh programov razbral (lahko da se motim seveda), kako narediti GPX. Jaz bi pa GPX uvozil v GoogleMaps in bi imel Turn-by-Turn vodenje.
Hvala
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Tole aplikacijo povežeš z google maps......pa naj bi delovalo (nisem jaz testiral...je kolega)

https://www.relive.cc/
Tudi te aplikacije jaz ne vidim kako bi jo povezal z GM?
kaj povem so Gpx-i nekoristni v povezavi z GM? :(
Zajeta slika.JPG
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Tudi te aplikacije jaz ne vidim kako bi jo povezal z GM?
kaj povem so Gpx-i nekoristni v povezavi z GM? :(
Poglej priponko 26257
Če sem prav razumel GM uporablja *.kml (*.kmz?)....se pravi rabiš en simple gpx/gpi - - - > kml/kmz konverter....lahko je to navaden Mapsource al pa Basecamp... Lahko kak oziexplorer itd... Google vse najde...

How to potem to v GM spravit maš oa na YT... ;)
 

ninbus

Zelenc'
5. maj 2019
2
0
1
Nevem.......da nismo zašli? kolikor sem razumel, bi možakar rad samo turnbyturn navigacijo glede na gpx. Bom jaz opisal moj postopek. Pred 10 leti sem tudi sam uporabljal OziExplorer. danes uporabljam Locus. iz Ljubljane sem prekolesarill po stranskih poteh do Pule 270 km, do Bohinja, do Velenja, prečesal Golovec in Rožmnik, po PSTju in še milijon drugih. krajših in daljših poti. GPX pot si kreiraš na eni od tebi željenih aplikacija, jaz uporabljam HEATMAPS od Suunto, to si potem prenesem na telefon in pol v LoCUS, ki ima online in offline mape hkrati, omogoče tudi voice vodenje in to bi bilo to. Danes vem, kaj je najpomembnejše, to je kakovostno kreirana pot, izjemno dobra podlaga so HEATMAPS. če greš na daljšo pot in si narobe vrisal pot, ti nilč ne pomaga, sam si utrujen od bicikliranja in kako veliko raziskovannje in spreminjanje poti ni zaželjeno. sam nikoli ne uporavljan voice usmerjanja, to so moje izkušnje in tako sem prebicikliral in pretekel že več tisoč km.