Google in poraba baterije

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Hanzi kolk si ti star?
Obnašaš se kot bi bil star 5 let al pa 70+ isti si kot Fikus
bonk.gif

Sedaj si se zapičil v ta klump. Z moje strani je bilo rečeno, da je ACE klump(ok pa tisti z raznoraznimi dodatnimi oznakami kot recimo NEO)
Na žalost predvsem samsung se po določenemu času po domače povedano zabaše in ga ne boš spucal tudi ne z povrnitvijo na tovarniške nastavitve in nobeno stvarjo tako da, recimo S5 ni bil klump je pa prežvet projekt. Če mene vprašaš so šele z modelom S6 naredili nek napredek v tej smeri (in pa serijo Note) je pa res ja da je bil S5 raketa proti S3, kot je S6 raketa proti S5 itd.
S7 neo ne bo nč bat ker so videli da v temu ni profita.
Nikar pa ne misli da boš dobil kakšen dober telefon za 200€ pod 400€ ga ni na žalost, (pa pametujte kolkr hočte mene ne morte šopat) govorim o novih ali kakšen mesec star, da ne bo potem spet jokanje pa ne dela to pa ne dela ono
grims-1.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.133
459
83
Nexus 5x je bil 230€ na si.mobileshop.eu v akciji, pa kr "popapca" te samsunge brez posodobitev:
380€ za s5 par mesecev nazaj je pa bedarija.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.636
6.044
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Hanzi kolk si ti star?
Obnašaš se kot bi bil star 5 let al pa 70+ isti si kot Fikus
bonk.gif

Sedaj si se zapičil v ta klump. Z moje strani je bilo rečeno, da je ACE klump(ok pa tisti z raznoraznimi dodatnimi oznakami kot recimo
Na žalost predvsem samsung se po določenemu času po domače povedano zabaše in ga ne boš spucal tudi ne z povrnitvijo na tovarniške nastavitve in nobeno stvarjo tako da, recimo S5 ni bil klump je pa prežvet projekt. Če mene vprašaš so šele z modelom S6 naredili nek napredek v tej smeri (in pa serijo Note) je pa res ja da je bil S5 raketa proti S3, kot je S6 raketa proti S5 itd.
S7 neo ne bo nč bat ker so videli da v temu ni profita.
Nikar pa ne misli da boš dobil kakšen dober telefon za 200€ pod 400€ ga ni na žalost, (pa pametujte kolkr hočte mene ne morte šopat) govorim o novih ali kakšen mesec star, da ne bo potem spet jokanje pa ne dela to pa ne dela ono
grims-1.gif
Hvala za podatek da samsung vodi v basanju telefona. Sem dovolj star da znam sestet tvojo enko in enko od andyja da bo to klump, pa tudi ce je note ali pa s7. Potrosniska miselnost pa najbrz na zalost k temu sili vse proizvajalce. In ja, za telefon ne mislim dati (2x) vec kot za laptop. Pa ceprav sem bistveno vec na telefonu kot laptopu.

Upam da je to moj zadnji samsung, 3 so dovolj pri hisi, bom sel naslednjic malo h konkurenci mogoce celo k tujemu trgovcu, ker...
Od proizvodnje baterije je manj kot dve leti, pa je kaput. Malo srfam za drugo, pa se bojim da je tista za 20+ evrov lahko enako "original" kot tista z alibabe za dober evro (sosednja tema o razpakiranju in maloprodaji)
 
Nazadnje urejeno:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Hanzi kolk si ti star?
Obnašaš se kot bi bil star 5 let al pa 70+ isti si kot Fikus
bonk.gif

Sedaj si se zapičil v ta klump. Z moje strani je bilo rečeno, da je ACE klump(ok pa tisti z raznoraznimi dodatnimi oznakami kot recimo NEO)
Na žalost predvsem samsung se po določenemu času po domače povedano zabaše in ga ne boš spucal tudi ne z povrnitvijo na tovarniške nastavitve in nobeno stvarjo tako da, recimo S5 ni bil klump je pa prežvet projekt. Če mene vprašaš so šele z modelom S6 naredili nek napredek v tej smeri (in pa serijo Note) je pa res ja da je bil S5 raketa proti S3, kot je S6 raketa proti S5 itd.
S7 neo ne bo nč bat ker so videli da v temu ni profita.
Nikar pa ne misli da boš dobil kakšen dober telefon za 200€ pod 400€ ga ni na žalost, (pa pametujte kolkr hočte mene ne morte šopat) govorim o novih ali kakšen mesec star, da ne bo potem spet jokanje pa ne dela to pa ne dela ono
grims-1.gif

Samsung se sam zabaše dej ne ga basat kero pametovanje
hysterical-1.gif
Samsung telefon zabaše ga sam uporabnik ko nalaga vso sranje gor ki ga najde in ne sam telefon..

S6 ni kaj dosti bolši od S5 Neo malo bolši procesor ma in 1Gb rama več in to je zate raketa.. edino S7 je lahko raketa proti S5 itn..

Tak da ne pametuj če je zate klump ali sranje..itn
bonk.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.636
6.044
113
pri taščici
Nimam ravno mljavzent aplikacij, na starih samsungih pa po factory resetu ne mores prakticno nobene vec naloziti (pred leti si jih lahko imel. "precej") Tako da nekaj je na tem.
Preden bom imel nov telefon, bom najbrz vse aplikcaije zbrisal da se ne bodo" avtomatsko" prenesle. Se najraje pa bi ustvaril nov google racun.
Ce nas oni silijo z nakupi novih telefonov, bom pa se jaz za vsak dtelefon odprl nov račun
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.514
290
83
Tukaj prav nič ne zastopim.. Po factory resetu je telefon enak kot da bi ga prvič prižgal ko si ga kupil in nič drugačen..

Nevem na kaj ciljaš... ker povrnitev na tovarniške nastavitve telefon povrne v prvotno stanje itn..

A to kaj si ti v preteklosti nalagal na telefon pa si si sam kriv in ne proizvajalec
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Deky spet izivaš in žališ čeprav se s tabo sploh ne pogovarjam.Tebi sem že parkrat povedal kaj si mislim o tebi in da pojma nimaš o telefoniji zraven si pa še nepismen pa to dokazuješ iz posta v post.Ker tudi prebrat ali razbrat ne znaš kaj kdo napiše.
Pa še vedno se bašeš zraven tam kjer nimaš pojma.
"Po factory resetu je telefon enak kot da bi ga prvič prižgal ko si ga kupil in nič drugačen.."
hysterical-1.gif

Kakšne pa ti ven mečeš.
bonk.gif

S6 pa verjetno še od blizu videl nisi kaj da bi ga šele uporabljal kakšen mesec.Ja v primerjavi s tistim tvojim neo sranjem je raketa pa ti kar naštevaj tiste tvoje rame in proce isto kot ti trdiš kakšna je razlika med S3 in S5.Vmes si pa pozabil da je bil še S4
Kot sem že takoj rekel vedno se najde pametnjakovič Deky, ki zaserje normalno debato.

Hanzi to kar pa ti govoriš posebej o nalaganju avto.aplikacij itd, da ne govorim o tvoji miselnosti o nabavi telefonov je pa čisto skregana z logiko, to vse skupaj dokazuje, da se ti tud približno ne sanja karkoli v zvezi z telefonijo zato predlagam,da si dobiš nekoga, ki ti bo v živo razložil nekaj osnovnih stvari kakšen telefon je primeren za tvojo uporabo in kako se uporablja telefon.
Deky ti se pa ne trudi replicirat ker mi dol visi kaj si ti misliš.
priden.gif

Lep dan še naprej
 
22. jul 2007
12.980
1.382
113
123
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Nimam ravno mljavzent aplikacij, na starih samsungih pa po factory resetu ne mores prakticno nobene vec naloziti (pred leti si jih lahko imel. "precej") Tako da nekaj je na tem.
Preden bom imel nov telefon, bom najbrz vse aplikcaije zbrisal da se ne bodo" avtomatsko" prenesle. Se najraje pa bi ustvaril nov google racun.
Ce nas oni silijo z nakupi novih telefonov, bom pa se jaz za vsak dtelefon odprl nov račun
evil.gif
Po svoje imaš prav, ker so se nekatere apk. z updejti celo podvojile in na telefonu z malo rama je potem tak telefon skoraj neuporaben.
Za hec sem pogledal FB iz 2014 in zadnji.
P0taB20.png
VS
mluvRnj.png

Za to sem ti tudi zadnjič svetoval, da vržeš dol FB
wink-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.505
5
38
Meni ta poraba počasi dviguje pritisk, počasi bom leto dni star telefon filsl 3x na dan. Aplikacije sem zrefuciral na minimum, samo najnujnejše, še jeb.eni FB sem odstranil in naložil lite verzijo, paxim kaj teče v ozadju, nič ne pomaga. Naložil monitor za baterijo, tiste rdeče številke najbrž pomeniko trenutno porabo baterije? Pa kaj za hudiča to žre?!?
2474803-IMG_20160902_114958.JPG
 

Priponke

  • 2474803-IMG_20160902_114958.JPG
    2474803-IMG_20160902_114958.JPG
    82,2 KB · Ogledi: 216

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.505
5
38
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Meni ta poraba počasi dviguje pritisk, počasi bom leto dni star telefon filsl 3x na dan. Aplikacije sem zrefuciral na minimum, samo najnujnejše, še jeb.eni FB sem odstranil in naložil lite verzijo, paxim kaj teče v ozadju, nič ne pomaga. Naložil monitor za baterijo, tiste rdeče številke najbrž pomeniko trenutno porabo baterije? Pa kaj za hudiča to žre?!?
2474805-IMG_20160902_115034.JPG
 

Priponke

  • 2474805-IMG_20160902_115034.JPG
    2474805-IMG_20160902_115034.JPG
    77,7 KB · Ogledi: 233

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.505
5
38
Jah, verjamem, samo Gigabyte Gsmart Guru G1 pa ni ta klump, sploh ker se je to začelo par mesecev nazaj po vseh xy updateih, formata mi pa ni za delat, ko imam vse tako lepo v nulo pošlihtano, urejeno in spucano. Ni fon kriv
wink-1.gif
.
 

dzipo

Pripravnik
3. sep 2007
48
0
6
Imam S6 Edge in S7 Edge čez noč poraba baterije 20% vse ugasnjeno, nato sem našel da mi pobira baterijo KNOX , ko se ga onemogočil sedaj samo 2-4% čez noč
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.505
5
38
Zdaj sem malo spremljal. Če sem izključil wifi mi v dveh urah v stanju pripravljenosti ni pojedel niti 1% baterije 100%/100%. Pri vključenem wifiju pa v pol ure iz 100%/82%. Nastavitev nekih posebnih ni, tole pa mislim, da je tudi ok, samo poraba kljub eifiju se mi pa zdi pretirana?
2474975-IMG_20160902_192519.JPG
 

Priponke

  • 2474975-IMG_20160902_192519.JPG
    2474975-IMG_20160902_192519.JPG
    69,3 KB · Ogledi: 234

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Rekli ti bodo da kupi telefon ne pa klump.
Tako je
priden.gif

Kot prvo je problem telefon. Kot drugo pa nesposobni uporabniki, ki ne znajo uporabljat/nastavit pametnega telefona. Kot sem že večkrat povedal: pametni telefoni so za pametne uporabnike. Saj probleme imamo vsi samo zanimivo, da jih ne znajo rešit vedno eni in isti
grims-1.gif

Sprijaznite se s tem pa si raje kupite kakšne Nokije ala C7
hysterical-1.gif
ki so več ali manj res samo za telefoniranje.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.505
5
38
CLIO: kaj ta funkcija v bistvu sploh pomeni?

Oktopusy: ne bluzi. Ni to moj prvi pametni telefon, znam pazit nanj, ne nalagam vsega sranja in sto plus en widget, ki se posodablja na šestnajst sekund in imam v kopalnici na sekretu pri minimalni svetlobi svetlost na polno plus bt vključen, čeprav ga telefon še povohal ni, lepo te prosim s takimi forami... :].