Gey v žlahti...

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Huh. Zvedel sem včeraj, prvi med žlahto....
Največje presenečenje je bilo da je ta osebek hodil z osebki nasprotnega spola, z enimi tudi več let...
Vglavnem mi ni nič jasno.
shocked-1.gif

Po pravici sem šokiran. Kaj bo šele ko zvejo drugi....
uf-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
nah...nimam iskušenj...
me tud nič ne matra glede tega...mucke so zakon
cheer.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Ok, sej se lahka se nevem kako slis, sam, mene pa dejansko nevem, če bi me moti, ce bi bil kdo gey v familiji.

Ok no, pač, nm se zdi to mal tko-tko, ker smo zaljubljeni v punce, sam.... Če se mu nekdo zdi boljsi kot punca, pa konc koncev nej bosta skp... Sej, a ni to bistvo ljubezni ter zveze, da se dopolnujeta, da se imata rada, da si stojita ob strani....?
Sexata pa itk obe strani
evil.gif


Kakorkoli, če ti ni vseeno do osebe, jo podpri, saj bo neko podporo se potrebovala... Če seveda nimas predsodkov...
wink-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
se strinjam...vsakemu svoje...
predsodki so sranje... če mu je tako fajn bit gey, pa naj bo...sam da tebe pusti na miru
smile-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Jaz vem in se ne sekiram zardi tega, huje bo ko drugi zvejo ....

zakaj? a imate kakšne "bolj papeški od papeža" v žlahti al kaj?
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
se strinjam...vsakemu svoje...
predsodki so sranje... če mu je tako fajn bit gey, pa naj bo...sam da tebe pusti na miru
smile-1.gif

Kaj naredis z punco, k ti je samo kolegica, pa si ti njej nekak vsec...Se bos branu kofeta? Ne... Ji bos normalno povedu, da pac ni tvoj tip zenske in to je to? No vids... Isto lahko naredis z moskim... Pač, si zaljubljen v punco in to je to...


Vse, kar lahko naredi je, da si ga d**a nate
grims-1.gif

(sory, sam sm se lih spomnu, da bi zravn pasal
grims-1.gif
)

pa ne, nism
stupid-1.gif


Lp, Ovca...
cheer.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ok, nekako "naravno" je, da so moškim všeč punce in obratno. Zato vprašanje kaj narediš z punco ki ti je samo kolegica, pa si ti njej nekak všeč ni ravno pravi. Meni je vsaka kolegica všeč
grims-1.gif
Da bi tip men reku da sem mu všeč....hmm..čudno bi ga pogledal, pa mu reku da nej od**** stran...
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Mene toplovodarji ne motijo, ker potem ostane več punc za nas navadne
cheer.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Glede kolegice pride na dan vprašanje, če je sploh mogoč odnos med kolegico in kolegom, da sta samo kolega....
smirk-1.gif

ja, je mogoče...in sicer:
1. kolegica ti je kakšna soseda in sta z njenim fotrom preveč na "ti", da bi mu šel hčerko položit...
2. kolegica ti je bejba ki si jo hotel podret, pa ti ni ratal ampak si ugotovil da je ful kul oseba in če druzga ne, je za pogovarjat, kofetkat,... dobra ali pa milorečeno še vedno upaš da bo le spregledala da si prov fejst pobč
3. kolegica ima kakšno boljšo kolegico, ki pa ti nočeš da rata tvoja kolegica ampak prej kaj drugega
grims-1.gif

4. kolegica ima tak karakter ki ti je zelo dober in hočeš v bistvu začet razmerje gradit preko prijateljstva (take zveze pravijo da so ful dobre in srečne)
5. krneki
stupid-1.gif