Garmin Nuvi - več kart na eno kartico

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.470
228
63
Evo, jest sem zadevo rešil tako, da sem v MapSourcu vnesel notri vse mape, ki sem jih hotel dati na kartico. kode, pa sem tudi dal vse v eno datoteko (kot sem prebral tukaj) kar eno zraven druge (koda1koda2koda3).

Zadeva rešena!
 

wind

Pripravnik
17. sep 2007
293
0
16
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
No samo odgovor Anddreju in hkrati zahvala.
Res je, najprej naložiš na napravo karto Evrope 2008 in jo preimenuješ v gmapprom.img in mu seveda dodaš enak .unl, potem v mapsourcu dodataš poljubno število kart (odvisno od velikosti spomina), jaz imam npr. AR, Topo SLO; Srbija ČG in jih naložiš kot gmapsupp.img, ki mu dodaš enak .unl.
Zadeva deluje, samo vedno ko vključiš napravo bodo obkljukane karte, ki so v gmapsupp.img datoteki.
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana

Citat:
Uporabnik Jodlar pravi:
Posta ne najdem, sem pa shranil besedilo:

Citat:
pa še to Garmin lahko odpre po več map naenkrat po naslednjem postopku
poimenovati jih morate:
Gmapbmap.img -->base map (1. mapa)
Gmapsupp.img -->your map (2. mapa)
Gmapsup2.img -->another map (3. mapa)
Gmapprom.img -->another map (4. mapa)

vse mape shranite na SD Card\Garmin\
Kdo in v katerem postu je bilo to napisano se ne spomnim ampak preverjeno deluje na 660 in 750T


na 200W deluje
cheer.gif


poimenovanje kart bi lahko bilo pod sticky
grims-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, pomembne so velike in male črke, tako da le previdnost pri tem...
 

Jacky

Pripravnik
20. jul 2007
261
0
16
Obišči stran
Če dam AdriaRute na napravo, ostale mape pa kar v paketu na kartico, se obe mapi imenujeta gmapsupp.
Če mapo na kartici preimenujem v Gmapsup2 mi je ne najde, če pa to ne naredim mi po Sloveniji išče po CN2008 ne pa po AR. Seveda če odkljukam CN2008 potem je vredu, samo jaz bi imel vse karte aktivne če se da.
Imam pa nuvi 200
 

Sizif

Pripravnik
27. jan 2008
40
0
6
Zakaj pa AR ne daš na napravo (v interni pomnilnik Nuvija), CN2008 pa na kartico? Jaz sem to naredil včeraj in mi dela brezhibno.
 

Jacky

Pripravnik
20. jul 2007
261
0
16
Obišči stran
Vse to sem naredil, samo potem, če imam na napravi vse obkljukano, mi po sloveniji ne najde nič. AR imam na napravi CN pa na kartici in imata enako ime.
 

lejko

Pripravnik
10. nov 2007
380
0
16
49
Grosuplje
Ne vem zakaj ,ampak jst mam obe karti na kartici in mi delata obe ,pač obkljukam kar rabim.Kombinacija CN(brez SLO)in Adriaroute pa mi ni delala,ker nikakor XT ni najdu poti iz LJ v Dunaj prek Maribora ,ampak je su čez Gorico se mi zdi,da pac glih nista obe karti umirjeni skupej(al kako bi povedu)
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.470
228
63
Citat:
Uporabnik V_power pravi:

Citat:
Uporabnik Jodlar pravi:
Posta ne najdem, sem pa shranil besedilo:

Citat:
pa še to Garmin lahko odpre po več map naenkrat po naslednjem postopku
poimenovati jih morate:
Gmapbmap.img -->base map (1. mapa)
Gmapsupp.img -->your map (2. mapa)
Gmapsup2.img -->another map (3. mapa)
Gmapprom.img -->another map (4. mapa)

vse mape shranite na SD Card\Garmin\
Kdo in v katerem postu je bilo to napisano se ne spomnim ampak preverjeno deluje na 660 in 750T


na 200W deluje
cheer.gif


poimenovanje kart bi lahko bilo pod sticky
grims-1.gif

Madonca, čudno, tole pri mojem 200W nikakor ne deluje... Moram še enkrat sprobat... - torej, karto si naložil na kartico in jo preimenoval, naložil drugo, ter jo preimenoval... je tako?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik vogel pravi:
Citat:
Uporabnik V_power pravi:

Citat:
Uporabnik Jodlar pravi:
Posta ne najdem, sem pa shranil besedilo:

Citat:
pa še to Garmin lahko odpre po več map naenkrat po naslednjem postopku
poimenovati jih morate:
Gmapbmap.img -->base map (1. mapa)
Gmapsupp.img -->your map (2. mapa)
Gmapsup2.img -->another map (3. mapa)
Gmapprom.img -->another map (4. mapa)

vse mape shranite na SD Card\Garmin\
Kdo in v katerem postu je bilo to napisano se ne spomnim ampak preverjeno deluje na 660 in 750T


na 200W deluje
cheer.gif


poimenovanje kart bi lahko bilo pod sticky
grims-1.gif

Madonca, čudno, tole pri mojem 200W nikakor ne deluje... Moram še enkrat sprobat... - torej, karto si naložil na kartico in jo preimenoval, naložil drugo, ter jo preimenoval... je tako?
Meni na Nuviju 250 tudi nikakor je. Pa na tistem 250W zadnjič ko sem pisal tudi ni, čeprav sem prav kopiral imena datotek s foruma, da ne bi kaj zafrknil...
 

V_power

Fizikalc
15. sep 2007
1.935
0
36
Ljubljana
najprej sem jih preimenoval v mapsource-u (shrani kot) potem pa sem poslal na SD kartico.


preden sem jih preimenoval mi je na kartici prepoznalo samo 1 karto naenkrat
 

paskvale

Zelenc'
24. feb 2008
1
0
1
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Še en ki ne zna uporabljati Mapsourca.

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/209908/an/0/page/0#209908

V Mapsourcu ti na levi lepo piše katere mape si označil... in ko si vse mape (AR, CN itd.) označiš jih pošlješ na napravo.
Pa saj bolj preprosto ne more biti.

Nobene unl datoteke ne potrebuješ.


Nak, sam sem se ravnokar igral s svojim 650 nuvijem. Imam original Adria Route in lepo dela. Zelo pa pogrešam plastnice - izohipse, ki jih ima SloTopo. Torej sem si pač inštaliral SloTopo in vpisal neko kodo, ki sem jo pobral na netu. Označil sem si zemljevide in dal ukaz naj prenese v Garmina. Vse lepo in prav, le da v napravici ni hotelo nič delati = izginil je še AdriaRoute. Vejretno je problem v kodi, ki je vezana na serijsko številko nuvija? Se jo da nekako zgeneriarati?

LP
cheer.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ni problem v kodi ampak dejstvo, da si povozil/prepisal karto AR.

In to je to, ker ne berete navodil. Ponovna inštalacija iz Map sourca z označbo AR in Topo istočasno in prenos na napravo te bo rešola zagat.