Garmin nüvi 3597LMT

vezenina

Zelenc'
29. nov 2014
3
0
1
Prelog
Pozdravljeni
Jaz se tudi ubadam s to povečavo pa mi do zdaj še ni ratalo
aplauz.gif

http://shrani.si/f/2A/rx/3jYMGZ4K/43909.png
http://shrani.si/f/2z/9L/4KPGWkj4/41718.png
 
Nazadnje urejeno:

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
S temi pogledi sem se pred časom ukvarjal tudi jaz in prišel do zaključka, da so pri 3597 nekaj zaj... v firmwaru. Preizkusil sem vse mogoče. pisal tudi na Garmin podporo (pa ne v Šenčur) in tuje forume in na koncu obupal. Ročno si nastavim poljuben pogled, ob ponovnem zagonu pa je pogled na zemljevid bolj oziroma manj približan, saj Garmin naredi po svoje, kot se mu tisti trenutek pač zahoče. Pred tem modelom sem imel 3490 in je nastavitev pogleda delala, kot mora. Če boš našel rešitev bomo presrečni, če jo boš delil z nami.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Ko te vodi ja. Če pa imaš vklopljen samo zemljevid brez nastavljenega cilja pa avtomatsko približevanje, oziroma oddaljevanje glede na hitrost ne dela. Pri 3490 pa je.
 

vezenina

Zelenc'
29. nov 2014
3
0
1
Prelog
Samo iz zemljevida grem ven pa se že vidi v KO ozadju skoči slika nazaj na prvotno povečavo.
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
V 70% mi računalnik ne zazna nuvija 3597. Na nuviju se sicer pojavi ikona o povezanosti, vendar se ne zgodi nič. Občutek imam kot, da gre v način polnjenja, saj sem večkrat opazil znak za napolnjenost baterije, ki gre v način polnjenosti. Večkrat je tudi slika zamaknjena za kakšna 2 mm v desno. Kaj bi to bilo. Sicer je še v garanciji, vendar dvomim, da bodo ugotovili napako. Na računalnik se poveže zgolj po nekakšnem naključju. Najhuje je po tem, ko ga imam priključenega v avtu. Ko mi ga enkrat računalnik zazna, mi ga potem vedno, dokler ga ponovno ne dam v avto. Potem, pa spet loterija. Na drugem računalniku je isto, tako da ni težava v njem.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
V 70% mi računalnik ne zazna nuvija 3597. Na nuviju se sicer pojavi ikona o povezanosti, vendar se ne zgodi nič. Občutek imam kot, da gre v način polnjenja, saj sem večkrat opazil znak za napolnjenost baterije, ki gre v način polnjenosti. Večkrat je tudi slika zamaknjena za kakšna 2 mm v desno. Kaj bi to bilo. Sicer je še v garanciji, vendar dvomim, da bodo ugotovili napako. Na računalnik se poveže zgolj po nekakšnem naključju. Najhuje je po tem, ko ga imam priključenega v avtu. Ko mi ga enkrat računalnik zazna, mi ga potem vedno, dokler ga ponovno ne dam v avto. Potem, pa spet loterija. Na drugem računalniku je isto, tako da ni težava v njem.

Nič ne oklevaj, samo, da je še v garanciji
smile-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Sem že probal vse kable. Je pa zanimivo, da ko mi ga comp ne zazna, potem ostane na ikoni za povezanost in ga moram prisilno dol ugasniti.
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Pa si ga kaj posodabljal ali bilo kaj delal na njem, malo se spomni kaj si počel zadnje čase z njim....

Če ga enkrat zazna, drugič ne itd, pol je nekje nekaj kar mu ne odgovarja in to treba najti...
 
Nazadnje urejeno:

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Kaj si gledal te spoje kako so, ko ga daš na nosilec pa ti ga magnet potegne, da ti ga ni kdaj narobe potegnilo, če se prav spomnem, si enkrat napisal da te strese ali nekaj podobnega, mogoče se motim, nekdo je nekaj pisal o tem....