Garmin nüvi 3597LMT

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
Imam eno vprašanje, a se da mogoče kake dodatne funkcije namestiti na to napravo
sprasujem se.gif
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Ne vem zakaj se nihče ne pritoži.
Namreč ob menjavi ti morajo dati isti nuvi ali boljšega od trenutnega ( isto funkcij ali več ).
Če ti menjajo 3490 za 3597 pomeni, da so ti dali slabši nuvi z manj funkcijami kot si jih imel prej.

Če primerjaš 3490 s 3597 so pri slednjem več funkcij odstranili kot pa novih dali zraven.

Če bi bil sam na vašem mestu bi zahteval nekaj od tega:

- Če nimaš boljšega mi daj isti model
- če nimaš nič od zgoraj navedenega mi daj denar nazaj, ki sem ga porabil za nakup.

Ste lahko vsi brez skrbi, da bi se takoj našel isti model kot je vaš, ker drugje jih še prodajajo oziroma imajo na zalogi le Garminu se ne da v roke vzet telefona in preverit kje ga še imajo.

Ta 2013 serija je bila totalen strel mimo in jim prodaja ne gre nikamor, zato jih pa na silo dajejo ven pri menjavi.

sem imel prejšnji teden menjavo in sem vprašal, če lahko dobim 3490,pa sem dobil odgovor, da jih nimajo več na zalogi
grims-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če pogledaš na Garmin stran ( slovensko ) se tam vidi da je nuvi 3490 ukinjen medtem ko 3490LMT NI ukinjen, torej bi ga morali dat.
Če ga sami nimajo na zalogi bi bilo potrebno malo poklicat po trgovinah, če ga še kje imajo in nato to sporočit Garminu, da bi se ta dogovoril za menjavo oziroma, da bi lahko uporabnik v tej trgovini brezplačno prevzel 3490.

Serija 2013 NE gre v prodajo tako kot so si zamislili v USA in zaradi tega so ukinili SKORAJ VSE predhodne modele, da si sedaj prisiljen kupit enega iz 2013 serije.

Tukaj pod tehnične podatke se pogleda in če NE piše produkt ukinjen pomeni, da je še vedno v prodaji:

http://www.garmin.si/view_product.php?product=010-00009-02&cat_id=68

Tukaj na seznamu pa se vidi, da je 3490LMT še veno med ostalimi modeli, ki se prodajajo:

http://www.garmin.si/inside.php?cat_id=68

Če Garmi reče, da ni več v prodaji, jih je potrebno vprašat zakaj ga potem še vedno oglašujejo med modeli, ki so na voljo.
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
sem ravnokar opazil, da ne morem imeti več slovenskega testa, ko sem si namestil "alter" tekst, ki naj bi omogočal voice command.
Tudi clearvol ne pomaga.
Grem pa sedajle na daljšo pot, pa upam da bo angleščina delovala
 

tonccy

Zelenc'
15. maj 2010
14
0
1
Prebral sem vseh 19 strani, pa še zmeraj ne vem kateri best model priporočate? Brez hroščatosti po možnosti.

Hvala za info!
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Pred kratkim sem bil na dopustu, pa sem iskal funkcijo Kje sem. Je nisem našel za boga ne. Potem pa sem šel malo brat navodila in ugotovil, da ta funcija deluje tako, da na zemljevidu klikneš na ikono avta ali kar pač imate, jaz denimo puščico.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Pozdravljeni, koliko bi bila realna cena za skoraj nerabljenega 3590. Pa še, koliko pa za nerabljenega 3597? Ta se prodaja malo ceneje. A je boljši nakup 3590? Hvala za info!
smile-1.gif