Garmin nüvi 3597LMT

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Tega jaz nisem nikoli začutil, čudno, ne sekiraj se, glavno, da še imaš garancijo, boš dobil novega pa še +2 leti garancije, kaj češ boljšega
smile-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.532
1.731
113
toti Maribor
Meni ga ne zazna samo, če ga po priklopu na PC ponovno hočem priklopit na PC. Dovolj je samo, da ga za trenutek priklopim na polnilec in potem ga ponovno zazna. Ker ne priklapljam pogosto mi to zaenkrat zadostuje.
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
jao, so me zeznili pri Garminu. PC ga ni prepoznal, pa sem se danes oglasil v Šenčurju. Prijazni dami razložim kaj me muči in ji zabičam, da rabim GPX mapo, ker imam v njej vse koordinate in sled poti po Španiji in Portugalski. Najprej se nekaj časa muči z Garminom ona, potem ga pa odnese serviserju. Le ta je pa najprej resetiral Nuvija in seveda zbrisal vse moje podatke. Itak ni nič uredil in so mi dali drug Nuvi.
Bodite pazljivi, da se še komu ne ponovi moja zgodba
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Vedno trobimo, da je potrebno naredit backup nuvija vsake toliko in da na kao " servisu " nič ne zrihtajo ampak samo menjajo.

Če bi povedal, da ga imaš namen nest na servis, bi ti naredil skupaj paket s katerim bi lahko preko naprave naredil backup mape gpx na SD.

Hvala za info za ostale
nahrung002.gif


p.s.
V bodoče, pred odhodom na servis, če vam pc naprave ne prepozna in ne morete naredit backupa GPX javite, da naredimo backup samo te mape.
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
popotnik, saj sem pomislil nate, pa te nisem hotel morit. Sem mislil, da ga bodo že znali poveat na pc in mi naredili kopijo mape GPX. Posebej sem se dogovoril za to, oni serviser tam nekje zadaj pa takoj naredi reset. Za pop.....
bonk.gif
.
Pa je šlo 8.000 km sledi in kde ve koliko uporabnih koordinat, ki bi lahko služile komu drugemu
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če še nisi imel navigacije v uporabi za navigiranje bi te prosil, če je še jutri nebi.
Nekaj mi je padlo na pamet in bom jutri testiral, če bo delovalo, da probamo, če se bo dalo nazaj dobit GPX.

Drugače pa, ko kdo rabi pomoč sem vedno na voljo in nihče me ne mori.
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
nič ne bo pomagalo, saj so mi dali drugega nuvija. Stari je ostal pri njih. Mogoče bi ga pa lahko dobil nazaj
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.532
1.731
113
toti Maribor
Si mogoče kdaj kaj nadgrajeval z Garmin Expressom? V kolikor si, potem pojdi pod naprava in naredi restore podatkov. GE namreč pred vsako nadgradnjo naredi backup, v kolikor mu pustiš privzete nastavitve.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Če je tako potem so v Dokumenti/My Garmin/Varnostna kopija/..... (W8.1).
Pri men se tukaj nahajajo, vendar nimam kljukce v GE pri varnostnem kopiranju.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.532
1.731
113
toti Maribor
Pri rubriki "mesto varnostne kopije" poglej, kam je napisana pot. Jaz imam narejeno svojo pot, na drugo particijo in ne na C:\blabla.
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Kopija je v Documents/Garmin/Backups/W...../Datum
vendar je zadnja tista, ki sem jo delal, preden sem šel na Portugalsko. Takrat se mi je 3597 še povezal, sedaj pa nič več.

Pa še ena cvetka od Garmina:
Namesto mojega prejšnega 3597, ki se ni povezal, so mi dali enega drugega, na katerem je pisalo REFURBISHED, s CN EU 2014.10 in starim SW. To sem potem nadgradil brez problema z GE. Povezal sem se s sateliti in vse je delovalo. Ko ga pa prižgem naslednjič, pa začne z nastavitvami države in ko grem skozi menije, mi napiše, da zemljevidi niso odklenjeni. Sem mislil, da sem naredil kaj narobe pa sem ponovil vajo, pa je zopet isto. Dopoldan pokličem v Šenčur, če se delajo norca iz mene in mi dajejo škartni 3597, pa to ne gre, ker oni ob četrtkih ne delajo. Bom videl, kaj bom uspel narediti jutri