Garmin nüvi 1350 - problem - se ne naloži ....

Valtino

Pripravnik
25. jan 2010
72
0
6
Pozdravljeni

Imam Garmina s sledečim problemom:
Ko ga vžgem - se prikaže GARMIN ter čez čas spodi Nuvi 1350 in tam tudi ostane in čaka... - se ne naloži
frown-1.gif

Sem ga priklopil na računalnik- se prikaže GARMIN in ko se "nalaga " izrisuje zeleno čtrto in se pri 1cm ustavi..
frown-1.gif

Sem ga razdrl in odklopil baterijo za 1 uro in nazaj sestavu in isti problem...
crazy1.gif

Sem ga probal resetirat - sem stisnil prst na desni spodnji kot in ga vklopil in spet nič ....
confused-1.gif


Sem že malo obupal..
Kakšna ideja kej bi bilo narobe?

Lp
 

Valtino

Pripravnik
25. jan 2010
72
0
6
Garmin je od prijatla - tako da jaz nisem imel prstov vmes...
ne-ne-1.gif


Je bilo pa tko - da ga niso več mesecov rabli - danes so imeli pot v Avstrijo in so ga vklopli in Garmin.... se ni naložu..
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Danes si že drugi z istim problemom samo z drugim modelom nuvija
smile-1.gif


Preboot upam da veš kje je, ko se nuvi zaganja, če še nisi naložil USB gonilnikov si jih naloži.

Potem si prenesi za 13xx/14xx datoteke iz te Teme , če nimaš backup mi javi in ti ga pošljem.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ko se ustavi pri 1cm črti preverja mape kot so Gpx,voice,text, če bo hotel naredit backup nuvija sem 100% da mu ene od teh map ne bo hotelo prenest iz nuvija in mu bo javilo napako.
Včasih pride do tega, ko se priljubljene ne shranijo kot morajo ali je sled prevelika pa še kaj bi se našlo
smile-1.gif


Povečini pa pride do težav na win7, ko priklopiš nuvija na PC in ti ven vrže opozorili, če hočeš nuvija pregledat ali samo odpret.
Ča daš, da naj preveri nuvija so težave tukaj, ker premeče datoteke sem ter tja.
 

Valtino

Pripravnik
25. jan 2010
72
0
6
Rešil Gramina
smile-1.gif


ZAHVALA Popotniku za koristne napotke fleshanja ter informacije pri nalaganju...
cheer.gif

Res je, kot je napisal Popotnik, da so problem določene mape... Ko sem hotel arhivirat vsebino Garmina so se pojavljale napake pri mapci GPX, .System ind. Opazil sem tudi, da mi je zelo počasi arhiviralo. Po cca 40minutah me je kar samo prekinlo kopiranje:
frown-1.gif


Lp in Popotnik še enkrat HVALA.