Garmin Fenix 3

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Dobil novi Fenix3 HR ki dela odlično. Bom ostal na ver. 4.3, ki deluje. Ne upam nadgraditi.

In kaj te stane nadgraditi na 4.90? Kadarkoli lahko vrneš na 4.30 in pri tem res izgubiš rekorde (vse ostalo pa lahko vrneš v prejšnje stanje), ki pa verjetno v tem kratkem času od nakupa ure še niso zelo pomembni.

Kako uro vrneš v prejšnje stanje pa smo opisali tukaj https://forums.garmin.com/forum/on-...x-3/91835-hard-reset-service-menu-data-backup
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.270
3.687
113
davorinm.wordpress.com
A se komu sanja kako nastaviti nek mesečni in letni cilj glede višincev s kolesom? Garmin connect ne podpira tega cilja pri višincih, Strava ima neke podobne stvari v premium verziji...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Ne gre - v Connectu (na PC - browser) imaš pri kolesarjenju "samo":
  • ure
  • razdalja
  • kalorije
Sem pa malo pa appih prebrskal - pa tudi nič primernega ne najdem.

Tudi v Endomondo (premium) tega ni.

Nasvet: Excel ... :p
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Po težavah z Garnin pasom sem nabavil Polar soft strap (samo pas) in priklopil gor Garminov oddajnik hr. Dela vrhunsko. Strosek cca 15-20 eur.

Jaz sem v ta namen nabavil en kitajski pas, na katerega priklopim Garminov oddajnik in dela kot original... cena... par EEE, se ne spomnim več točno
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.459
113
Mal se stegn do fenix5x...bos mel se topo navigacijo da se ne bos vec zgubil na Pohorju :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.459
113
Vem :) Se stegujem ze neki časa pa se zmeram najde kaj bolj pomembnega...
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Že dolgo časa sumim, da je F3 nenatančna. Včeraj sem se pogovarjal z nekom, ki je testiral 2x F3, FR400 in 5X. Obe F3 sta za na 5 km kazali razliko med 600 in 900 m manj kot 5X in FR. Svojo mu nisem dal za preverit zaradi okoličin hehe. Šlo se je za tek.
Meni kot rekreativcu to ne pomeni veliko, le da je hudič lep goljufiv.
Da mi žre baterijo bolj kot drugim sem bil tut presenečen ali mislim, da k temu pripomore automatsko prižiganje svetlobe. Je pa v uporabi, ko sem v nočni.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.299
17
38
MB
Jaz sem nabavil Forrerunerja 645 in sem zaenkrat zelo zadovoljen. V primerjavi s Polarjem ni omembe vrednega odstopanja. Ura pa ponuja ogromno podatkov.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.270
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Že dolgo časa sumim, da je F3 nenatančna. Včeraj sem se pogovarjal z nekom, ki je testiral 2x F3, FR400 in 5X. Obe F3 sta za na 5 km kazali razliko med 600 in 900 m manj kot 5X in FR. Svojo mu nisem dal za preverit zaradi okoličin hehe. Šlo se je za tek.
Meni kot rekreativcu to ne pomeni veliko, le da je hudič lep goljufiv.
Da mi žre baterijo bolj kot drugim sem bil tut presenečen ali mislim, da k temu pripomore automatsko prižiganje svetlobe. Je pa v uporabi, ko sem v nočni.

In sedaj si to sklepal na podlagi pogovora :) Raje pobrskaj za kakim testom na netu. :)
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Moja ne faulira za toliko kot tiste dve. Jezi me in moti me, da ura, ki je nekaj bila vredna ne služi svojemu namenu. Da bi ostal na fenixu in da je točen, bi mogel po MOJIH ŽElJAH pljunit 900€. Uff to pa je mal veliko.
Drugače pa, po mojih lokalnih govoricah je F3 oh in sploh huda ura, po drugih lokalnih pa poden.
Meni je pa preprosto lepa in jo hočem met. Kot eni VW golfa :D. Jebeš okvare sam da je golf.
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Matr , prodajam svojo fenix3 na bolhi. S toliko kupci z nizkim iq še nisem kontaktiral, zgleda da letgo vpliva tudi na bolho. Bombadirajo s sms (še poklicati ne upa), in v tem stilu kao" stari dam ti 180€, za več jo tako ne boš prodal, a mi jo lahko dostaviš v lj tja v tist lokal." Ko mu vljudno odpišem, da je ura pač vredna več in da se bova pogajala ob ogledu, mi odgovori, " stari prodajat pa res ne znaš, ajd srečno":bonk:. In v tem stilu že 5ič v tem tednu. Sumim, da me eden mal zaj**.:fredi: