Garancija na jogi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Epilog:
Danes so mi dostavili novo ležišče in odpeljali starega. Majstra sta se čudila, kako se je to lahko zgodilo, saj so te postelje in ležišča zelo kvalitetni. Eden od njiju ga tudi sam uporablja že kar nekaj let, je tudi konkreten dec z veliko več kg kot jaz, pa je ležišče še vedno kot novo. Glede na vse upam, da je bil le to en škart izdelek in ne bom čez 2-3 mesece spet pisal reklamacije.
Morda je res, ali pa se bo izkazalo to, da vsak berač svojo malho hvali. :norec:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Epilog:
Danes so mi dostavili novo ležišče in odpeljali starega. Majstra sta se čudila, kako se je to lahko zgodilo, saj so te postelje in ležišča zelo kvalitetni. Eden od njiju ga tudi sam uporablja že kar nekaj let, je tudi konkreten dec z veliko več kg kot jaz, pa je ležišče še vedno kot novo. Glede na vse upam, da je bil le to en škart izdelek in ne bom čez 2-3 mesece spet pisal reklamacije.
po moje ti preveč močno süvleš, probaj bolj nežne gibe. samo pol zna bit, da ti jogi vzdrži, baba pa pobegne...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Sem obljubil, da vas obveščam, če bo kaj novega!
Tudi novo ležišče je vzel hudič že kar nekaj časa nazaj, ampak se psihično pripravljam na nov boj. Sem razmišljal, če se mi splača oz. če se mi da, ampak da daš za neko zadevo jurja, potem pričakuješ, da bo za nekaj časa ok!
jogi1.jpg
 

Priponke

  • jogi2.jpg
    jogi2.jpg
    242 KB · Ogledi: 74
  • Žalosti me
Reactions: jekleni

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Sem obljubil, da vas obveščam, če bo kaj novega!
Tudi novo ležišče je vzel hudič že kar nekaj časa nazaj, ampak se psihično pripravljam na nov boj. Sem razmišljal, če se mi splača oz. če se mi da, ampak da daš za neko zadevo jurja, potem pričakuješ, da bo za nekaj časa ok!
Poglej priponko 60897
Oprosti na vprašanjih:
- kakšno podlogo imaš?
- tvoja teža?
Jaz sem kupil precej drag jogi, ki je deklariran do 150 kg. Enak kot pri nakupu, po treh letih... Pa nimam 150kg, ampak, ziher je ziher...
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.065
1.272
113
Sem obljubil, da vas obveščam, če bo kaj novega!
Tudi novo ležišče je vzel hudič že kar nekaj časa nazaj, ampak se psihično pripravljam na nov boj. Sem razmišljal, če se mi splača oz. če se mi da, ampak da daš za neko zadevo jurja, potem pričakuješ, da bo za nekaj časa ok!
Poglej priponko 60897

Da poenostavim. Jurja si dal za posteljo, vzmetnico in dno. Skupaj. Za jurja pravega boxspringa ne dobis. Vem, ker sem dal zanj 1200. In je rupa. Mesec dni top. Potem pa zbujanje z bolecinami v krizu. Pa ma moja 70kg in ne 100kg.pa se je pogreznil kot drek. Pa si potem preracunas, ce gres kupovat posteljo klasicno. Postelja boljsa jurja, jogi dober jurja, dno dobro tudi ni poceni..
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.751
2.039
113
za šankom
Da poenostavim. Jurja si dal za posteljo, vzmetnico in dno. Skupaj. Za jurja pravega boxspringa ne dobis. Vem, ker sem dal zanj 1200. In je rupa. Mesec dni top. Potem pa zbujanje z bolecinami v krizu. Pa ma moja 70kg in ne 100kg.pa se je pogreznil kot drek. Pa si potem preracunas, ce gres kupovat posteljo klasicno. Postelja boljsa jurja, jogi dober jurja, dno dobro tudi ni poceni..

ni njegov problem, če je postelja low budget, sej si ni sam dal garancije na ležišče ampak trgovec oziroma proizvajalec, karikiram, če kupiš dacio potem ti ni treba uveljavljati garancijskega popravila, če pa mercedesa pa je to nuja? Naj se držijo garancije pa je ok, vseeno 2 leti najbolj čip ležišče zdrži
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi, ales85 in Car

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.065
1.272
113
Seveda bo pameten in bo uveljavljal garancijo, tudi jaz jo bom. Se pa hkrati zavedam, da bo slo nekaj zivcev, cakal bom na novo low budget vzmetnico, ki bo po dveh mescih ista kot ta stara.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.751
2.039
113
za šankom
ravno to je problem pri nas na Balkanu, ko kupiš ni panike z garancijo, ko pa uveljavljaš pa 100 in 1 izgovor, in , če jim rata pri 50% strank je rezultat dosežen
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ne vem če se da samo za jogi, ker postelja mi je ok. In ne vem, koliko bi mi potem dali samo za jogi, če bom posteljo obdržal. Bom pa reklamiral vsekakor, najbolje da mi naredijo reklamacijo na trajnik in mi vsako leto avtomatsko zamenjajo jogi. :p
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.065
1.272
113
Kako pa je s tem, ce das narediti costum vzmetnico za box spring? To se dela sploh?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Ne vem če se da samo za jogi, ker postelja mi je ok. In ne vem, koliko bi mi potem dali samo za jogi, če bom posteljo obdržal. Bom pa reklamiral vsekakor, najbolje da mi naredijo reklamacijo na trajnik in mi vsako leto avtomatsko zamenjajo jogi. :p

Najboljse je ce kupis posteljo posebej..ne rabis neke super duoer zadeve (vazno da sredino postelje drzi nekaj pokonci in ne plasticna nogica) vzames dve ledveni opori za vzmetnice (ker mas 100 kil bos bolje peljal z navadno iverko..vsaj tako mam jaz) potem pa das delat jogija (dvojina) za vsakega posebej..zase za svojo trdoto in tezo, za tvojo posebej. Bosta oba spala ko bubrega v loju, ne bosta drug drugega guncala (posebej ti ne nje) pa se jogi bo dejansko zdrzal mnogo dlje, plus bolje bos spal gor.
Cena? Vsak jogi 500 eur, postelja 300 eur in iverka (50 eur?). Nekaj vec a neprimerno vecje udobje spanja.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
S posteljo sem popolnoma zadovoljen! Je ne bi menjal. Tvoj predlog glede jogija je sicer dober, ampak ne mislim se odpovedati jurju €! Nikakor!!! V nakup sem šel z namenom, da bom imel vsaj 5 let mir in nobenih stroškov. Kot je shift napisal, garancijo dajo z lahkoto, ko pa jo uveljavljaš in zahtevaš svoje pravice, se zaplete.