Garancija na jogi

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Pred cca. 3 meseci sem kupil posteljo boxspring. V tem kratkem času uporabe se je na moji strani postelje naredila v jogi, ki je iz enega kosa, že kar velika luknja. Res, da nisem ravno peresno lahko kategorija, ampak vseeno. Postelja ni bila ravno poceni, zato me zanima, če kdo ve ali je možna reklamacija na jogi?
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Kaj, ce bi vprasal prodajalca? Sicer pa po moji logiki po 3 mescih nima jogiju bit kaj.
Ravno zadnjic sem bil pri nekem slo proizvajalcu, ki ti jogi popravi (zamenja glavni del pene v jogiju), ce se ti v 10 letih od nakupa posede.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.471
859
113
A ni boxspring narejen po meri uporabnika - da vsako cono prilagodijo, kakšna bo trdota? Al so jo že v samem štartu falili?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

shift

Guru
20. jul 2007
9.745
2.030
113
za šankom
A ni boxspring narejen po meri uporabnika - da vsako cono prilagodijo, kakšna bo trdota? Al so jo že v samem štartu falili?
Ni res, boxspring lahko kupiš čisto po defaultu, drugače pa potrebno bo pogledat garancijske pogoje, na nekatere jogije je tudi 10 let garancije, ampak manj kot leto panike še nisem zasledil no, možno pa je
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.745
2.030
113
za šankom
tako so zadnjič v ambientih razlagali
to je bilo par let nazaj, in v čisti osnovi ja drži ,ampak vpiši boxspirng v google pa poglej lesnino recimo kaj ponuja za 800€ pod tem imenom ali momax , ko nekomu poveš, da se te postelje začneje 2000€ plus, dobiš nazaj odgovr zakaj, če je pa v lesnini 600€
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
to je bilo par let nazaj, in v čisti osnovi ja drži ,ampak vpiši boxspirng v google pa poglej lesnino recimo kaj ponuja za 800€ pod tem imenom ali momax , ko nekomu poveš, da se te postelje začneje 2000€ plus, dobiš nazaj odgovr zakaj, če je pa v lesnini 600€
pa res, sem zdaj videl momax tud prodaja.
vseeno, po 3. mesecih ne sme bit jogi zanič.
 
22. jul 2007
12.756
1.287
113
123
Pred cca. 3 meseci sem kupil posteljo boxspring. V tem kratkem času uporabe se je na moji strani postelje naredila v jogi, ki je iz enega kosa, že kar velika luknja. Res, da nisem ravno peresno lahko kategorija, ampak vseeno. Postelja ni bila ravno poceni, zato me zanima, če kdo ve ali je možna reklamacija na jogi?
In kje si to nabavil?
Sicer pokliči v trgovino pa jih vprašaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Boxspring je slovenski, lokal ima v Črnučah, ob obisku ti zagarantirajo zelo visoko kvaliteto. Zakaj ne bi vprašal tam?

Jaz sem bil pri njih lani ko sem nujno nucal, pa je bilo za čakat 5 tednov. Potem sem šel k Harweyu, ravno tiste 4 dni lani v decembru, ko so čisto malce državo odprli :obesise:. Pa moram reči, da se tudi ta "Kingkoll" poseda in nisem zadovoljen. Ne vem če ne bom šel nazaj k Dormeo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja. Zate bi bila pa morda že navadna smrekova deska z enim cvekom dobra. Bukova je že pretrda .. :confused: / predraga.
 
Nazadnje uredil moderator:

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.758
2.638
113
Kaj se sploh fora teh spring box postelj? Kakšne so prednosti napra kvalitetnemu jogiju z žepkastimi vzmetmi?
 
Boxspring je slovenski, lokal ima v Črnučah, ob obisku ti zagarantirajo zelo visoko kvaliteto. Zakaj ne bi vprašal tam?

Jaz sem bil pri njih lani ko sem nujno nucal, pa je bilo za čakat 5 tednov. Potem sem šel k Harweyu, ravno tiste 4 dni lani v decembru, ko so čisto malce državo odprli :obesise:. Pa moram reči, da se tudi ta "Kingkoll" poseda in nisem zadovoljen. Ne vem če ne bom šel nazaj k Dormeo.

poskusi spalni studio (mislim da so iz Kranja), sodelujejo s podjetjem Akron. Spalni studio dela jogije, Akron pa pohištvo. Vzel pri njih posteljo in jogi. Narejen po naročilu, vzel 2 najbolj trdi opciji (tisto na vrhu in tisto takoj pod njim, če bi bila taprva prehuda, ker mam pač kile)....stari kt bi na oblačku spal. Amerika, vredno vsakega centa. pa niti ni nek bavbav, mislim da je bil okrog 800 e, 140x200
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Možak sprašuje, če ima jogi garancijo, vi pa začnete vsak svojo malho hvalit. :evil: Seveda ima vsak jogi garancijo, najmanj eno leto, kot vsak industrijski izdelek. Uveljavljaj jo v štacuni ali pa pri proizvajalcu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Tukaj se še kar dobro vidi, kako izgleda ta "luknja". Sem danes poslal reklamacijo.
jogi3.jpg