Garancija na jogi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.497
8.862
113
Jest sem kupil zelo drag jogi, sem pa šparal pri okvirju-napaka. No, ta okvir škripa že, ko nežno fu.kaš. Me mika, da bi se še jaz spravil v akcijo s trgovcem, samo kaj, ko gre za Harvey in si že v štartu popušil. :bonk:
Med letve in posteljno dno mal flica pa posteljno dno pršraufi. Bo fuk škripafree.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.300
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Update dogajanja( sem že dva dni nazaj napisal, ampak mi je post izginil???):
V glavnem, po številnih klicih, ko se niso javili, so se javili in niso nič vedeli, pa niso klicali nazaj, pa so vedeli, da je reklamacija rešena, pa spet niso vedeli nič, so me cca. 10 dni nazaj obvestili, da je jogi prišel, ampak da še ni prevzet. Pa je spet minilo nekaj časa, ko ni nihče poklical, al pa se na moj klic niso javili, al pa so se javili in povedali, da jogija ni, sem se včeraj odločil za drugačen pristop.
Poklical sem, jim jasno in glasno povedal, da je konec zajebancije in jim zagrozil s prijavo na pristojne službe. Čez dve uri je sledil povratni klic, da je vse rešeno in da bo nov jogi dostavljen v sredo.
Živi bili pa videli.....
Btw., me pa že zdaj skrbi, kaj če bo isto s.ranje od jogija kot sedaj, kaj naj potem? Na vsake dva meseca vlagam reklamacije al kaj???
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Update dogajanja( sem že dva dni nazaj napisal, ampak mi je post izginil???):
V glavnem, po številnih klicih, ko se niso javili, so se javili in niso nič vedeli, pa niso klicali nazaj, pa so vedeli, da je reklamacija rešena, pa spet niso vedeli nič, so me cca. 10 dni nazaj obvestili, da je jogi prišel, ampak da še ni prevzet. Pa je spet minilo nekaj časa, ko ni nihče poklical, al pa se na moj klic niso javili, al pa so se javili in povedali, da jogija ni, sem se včeraj odločil za drugačen pristop.
Poklical sem, jim jasno in glasno povedal, da je konec zajebancije in jim zagrozil s prijavo na pristojne službe. Čez dve uri je sledil povratni klic, da je vse rešeno in da bo nov jogi dostavljen v sredo.
Živi bili pa videli.....
Btw., me pa že zdaj skrbi, kaj če bo isto s.ranje od jogija kot sedaj, kaj naj potem? Na vsake dva meseca vlagam reklamacije al kaj???

Uveljavljaš stvarno napako, da pač izdelek nima funkcije, ki bi jo moral imet in zahtevaš vračilo denarja.
Pa bodi pripravljen na dolgotrajni boj...
 
  • Všeč mi je
Reactions: luciano

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Pred cca. 3 meseci sem kupil posteljo boxspring. V tem kratkem času uporabe se je na moji strani postelje naredila v jogi, ki je iz enega kosa, že kar velika luknja. Res, da nisem ravno peresno lahko kategorija, ampak vseeno. Postelja ni bila ravno poceni, zato me zanima, če kdo ve ali je možna reklamacija na jogi?
Pri tvoji teži ti bodo morali vsak mesec dati nov jogi. :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Dobro, da se poznava in veš koliko sem težak in kako izgledam.
Mišljeno je bilo, če dobiš jogi iste firme in če si več kot 70 kil. :)
Idealno je, da uveljavljaš stvarno napako zahtevaš denar nazaj pa kupiš kak bolj kvaliteten jogi. A je jogi posebej specificiran?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.300
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Mišljeno je bilo, če dobiš jogi iste firme in če si več kot 70 kil. :)
Idealno je, da uveljavljaš stvarno napako zahtevaš denar nazaj pa kupiš kak bolj kvaliteten jogi. A je jogi posebej specificiran?
Ne, vse pride v kompletu, zato sem tudi rekel. Pa postelja niti ni bila neka cheap roba, sem hotel malo bolj kvalitetno ravno zaradi tega, da bom spal na kvalitetnem ležišču, ki bo zdržal dlje časa.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Ne biti hud, v istem dahu omenjaš kvaliteto in Momax, če sem si prav zapomnil. Ne vem od kdaj je bil Momax sinonim za kvaliteto, četudi je kakšna zadeva dražja na meniju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.869
1.321
113
Če vidiva tako pravita. Jaz sem bil in se nisem vrnil. Biserov se mi pa ni dalo iskati.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.300
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Pod kvaliteto sem imel posteljo, ki lepo izgleda, ne škriplje in ima jogi na katerem bom dobro spal vsaj 5 let. Prvi dva stvari ima, najboljvažne zahteve pa žal ne izpolnjuje. Sicer mi jogi po trdoti ustreza, ampak, kot rečeno, luknja v njem po dveh mesecih je no go!
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.300
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Epilog:
Danes so mi dostavili novo ležišče in odpeljali starega. Majstra sta se čudila, kako se je to lahko zgodilo, saj so te postelje in ležišča zelo kvalitetni. Eden od njiju ga tudi sam uporablja že kar nekaj let, je tudi konkreten dec z veliko več kg kot jaz, pa je ležišče še vedno kot novo. Glede na vse upam, da je bil le to en škart izdelek in ne bom čez 2-3 mesece spet pisal reklamacije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad