g2a?

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 3287
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik 3287

je ze kdo kupil kako igro tu gor? kako ste placali? oziroma: kaj ste izbrali: sem v eu, izven eu, ali kaj tretjega? ker keys naj bi bili global pa mi ni jasno kaj in zakaj oznaciti. v eu placas se davek, ce izberes izven eu: ga ne racunajo? moram oznaciti, da sem iz drzave v kateri imam xbox gold?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

kako oznacis od kod si? das potem outside eu ne glede kje imas odprt xboxgold? kaj tocno ti oznacis?
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Ne rabis nic.. ti samo daj lepo v vozicek spil, daj tam outside of the eu 0% vat, pod discount code napisi " lirik ", oznaci i have read... pa svoj mail
 
Nazadnje urejeno:

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Kupil tudi jaz. Nekaj iger, tudi celoletno naročnino xbox live. Brez težav, priporočam.
 

Punisher7543

Pripravnik
21. sep 2011
125
0
16
Kolegu bi kot darilo rad kupil igro Rocket League za PC. Ker trenutno na Steamu za omenjeno igro nimajo nobene akcije (redna cena 19,99€), me zanima kje igro preko spleta najceneje kupiti in da bo original (Steam gift če se ne motim)?
 

Punisher7543

Pripravnik
21. sep 2011
125
0
16
In kakšna je razlika med Steam CD key in Steam Gift. Razlika v ceni je 1€, ne vidim pa nobene razlike. Se je pa igra kar podražila, ali sem pa jaz našel ravno takrat akcijo za 11€.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Steam cd key direktno vneseš v steam in aktiviraš igro, pri steam giftu pa lahko pošlješ igro naprej... sicer zdj ma steam neka brezvezna pravila pri menjavi ter pošiljanju daril. Kupi mi kar cd key in je to to
smile-1.gif
pa še meni lahko enega, se mi rocket league kar dopade, rojstni dan imam kmalu :D heheh :p