fructal smothie

Shipman

Fizikalc
18. okt 2007
1.561
0
36
a relativno kratek rok trajanja je neki slabga?
rolleyes-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
A dejte se kregat
rolleyes-1.gif


Js še zmer vztrajam, da ga ni čez smoothieja na Slovenski v JuiceBoxu
tongue-1.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Mam pa že rajši obično sadje, ki ga kupiš (al pa sam pridelaš) pa ga boješ. Vsaj veš kaj je not (seveda če ni preveč škropljeno).
Tu ti pa kurčevih konzervansov namečejo tako da od "zdravega" obroka niti Z ne ostane.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
jaz sem v belgiji nonstop pila Delhaize smoothie (ko da bi pr nas merkatorjevega kupo), 1,5€ pol litra, sestavine so ble napisane pa po sistemu 50x jagoda, 3x pomaranča, 2x banana. Rok trajanja pa je bil 2 dni.. Tak da bi pomislila o 'neoporečnosti' fructalovega, če res traja en teden. ziher nič obdelan..
 

pikanika

Pripravnik
26. nov 2007
131
0
16
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Citat:
Uporabnik asko pravi:
Te trgovine zal ni vec.
A da je ni .... Mislm, da sem glih dva tedna nazaj gledala k sm se mim peljala pa mislim, da je blo odprt.
Sem gledala in je JuiceBox ziher odprt!

Lp

Mislim, da ni bilo govora o Juice boxu, ampak o Fructalovi trgovini.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Za tak denar dobis 5dcl 100% soka. KAksnega pomarancnega celo liter.

Sem ga probal pa mi ni dober, sploh pa ne za tak denar.
bonk.gif


LP

Itak danes nategujejo folk stemi malimi dozicami mladosti in zdravja in sam nafukavajo cene,folk pa naseda.

Koncno sem fasal cel plato Danone,kaj naj recem spran jogurt in nic drugega,taka bomba vitaminov da na mleku pise kaj vsebuje na danone pa nato kr lahko pozabimo,sej v reklami pravi in prikazuje kako veliko vitaminov zauzijemo in kako nam pomagajo.

Mleko,naavden jogurt itd. je pa seveda samo mleko itd. ,se pravi bela snov brez 1ga vitamina.