FOV- ELEKTRONSKO POSLOVANJE SPLETNA TRGOVINA

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
smile-1.gif


Vsaka univerza ma svojo elektronsko bazo/knjižnico diplomskih......FOV ma DKUM (google it)
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
vem za dkum, samo nimam statusa...si bom sam izmislil vprašanja, pa objavil itd...upam, da bo vsaj 50-100 ljudi...pa še na
fb malo.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.140
945
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
smile-1.gif


Vsaka univerza ma svojo elektronsko bazo/knjižnico diplomskih......FOV ma DKUM (google it)

Aja, sej res. Važn je papir, da ko zmanjka skret papirja, si lahko rit obrišeš.
write.gif


Da ne boš kdaj Jadotu očital, da kaj jamra iz pasivnega ofsajda.
10.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Pa status ti dajo v referatu...mislm vpis brez statusa...je zastonj...sam poklicat mors...brez tega sploh diplome ne mors nalozit v vpogled
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Aja, sej res. Važn je papir, da ko zmanjka skret papirja, si lahko rit obrišeš.
write.gif


Da ne boš kdaj Jadotu očital, da kaj jamra iz pasivnega ofsajda.
10.gif

Lej...da mi ne bos ocital
smile-1.gif


Odrdram predstavitev in sledijo zakljucna vprasanja vseh treh na "koru"....jnnnn je bilo vprasanje kaj si mislim o solstvu obce / zakaj to mislim / izboljsave / razno...

In sem lepo povedal kar si vsi tu gor mislmo...da pac ne vzgaja za znanje...da delamo to za papir/status (JU) in da sem cez celoten fax pogresal predmete kjer bi se lahko ucil kaj na zivih primerih...al pa vsaj up to date...ne pa neke teorije iz70-80's
smile-1.gif


Da mam s.p. a da ga brez kolega ne bi znal odprt...vedt kam se obrnt iz prve brez da bi me setal en tedn...itd
smile-1.gif


in da glede na to da smo management fax ne ucijo nc od tega
smile-1.gif


Jnnn
smile-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.140
945
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Aja, sej res. Važn je papir, da ko zmanjka skret papirja, si lahko rit obrišeš.
write.gif


Da ne boš kdaj Jadotu očital, da kaj jamra iz pasivnega ofsajda.
10.gif

Lej...da mi ne bos ocital
smile-1.gif


Odrdram predstavitev in sledijo zakljucna vprasanja vseh treh na "koru"....jnnnn je bilo vprasanje kaj si mislim o solstvu obce / zakaj to mislim / izboljsave / razno...

In sem lepo povedal kar si vsi tu gor mislmo...da pac ne vzgaja za znanje...da delamo to za papir/status (JU) in da sem cez celoten fax pogresal predmete kjer bi se lahko ucil kaj na zivih primerih...al pa vsaj up to date...ne pa neke teorije iz70-80's
smile-1.gif


Da mam s.p. a da ga brez kolega ne bi znal odprt...vedt kam se obrnt iz prve brez da bi me setal en tedn...itd
smile-1.gif


in da glede na to da smo management fax ne ucijo nc od tega
smile-1.gif


Jnnn
smile-1.gif

Pa dobar po£. A toj mišlen: dejte mi pomagat, sam ne se zašvicat fu£, k rabm sam zdej pa nkol več.
Jst pravm, da je pohvalno, da znaš kej v lajfu do konca prpelat. Pa tut če je to prdobit štempl. Če te kdo kej vpraša, se skriješ za papir k un k sprašuje, to počne zato, k ma papir in mora vprašat, čeprov ne ve zakvaj. In tako dalje....od Jadota prek Kamele0Na do precednika ulade.
Sam probite kj jambrat pa blodt o tem kako je Švajcarska zemlja obeæana, kle je pa srane. Vas bom vse pomru.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.193
2.427
113
v lokalni ostariji
kameleon namen fakultete je sedaj da se sproducira čimveč diplomantov. da lahko rečemo, da je slvoenijia "država znanja".

sam sem prvi sp odprl brez fakultete in pomoči pri 18. sem šel lepo na občino gospe uradnici nesel bombonjero pa mi je vse uštimala
smile-1.gif


posel je pa itak poln vzponov in padcev.

mistiq važno je kaj znaš naredit ne kaj ti na papirju piše...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Za službe v JS se še vedno rabi izobrazba, drugače moraš imeti res orenk veze, da prideš not...

ali pa v državnih firmah.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Jaz sem pričakoval, da boš že poročal o opravljeni diplomski
wink-1.gif


Sploh uporablja comshop Navision, se mi zdi premajhna firma, da bi se jim to splačalo oz bilo sploh potrebno? bolj kakšen birokrat ali pa pantheon?
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
mah lenoritis se je vklopil...da navision se uporablja žal....in iz tega dejstva je fino narediti povezavo, da se bo na prenovljeni spletni trgovini prikazalo stanje zalog po fizičnih trgovinah v primeru opcije nakupa preko spleta in prevzema v trgovini, kot to ima recimo mimovrste ter big bang.