[Formula 1] VN Nemčije - Hockenheim

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik bborst pravi:
Jao, ka ima Hamle bolhe al kaj, da se mu Massa in Piquet kar umakneta
bonk.gif

...zgleda ja, heiki se mu je tud...
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Massa pa Pike sta mela čist zjahane gume...se pa strinjam da sta se gnilo branila.

Sicer pa....kaj v F1 izvede SC....
hysterical-1.gif
FARSA!
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
FERRARI
hysterical-1.gif
), Massa je dokazal da je neizbrušen diamant ki je na ravni Barichella, Kimi aka pijanec pa še enkrat potrdil da ni dirkač za prvaka in da kakor se mu je lani ukenjalo se mu letos ne bo.

p.s.: Raikkonen: "Hamilton me ne skrbi", „Hamilton najhitrejši? Nič hudega, me ne skrbi. Vsak trening in vsake kvalifikacije so zgodba zase. Kaj šele sama tekma,“ je po treningih razpredal Kimi Raikkonen.
hysterical-1.gif


Njega naj raje skrbi zase in za ledvice...
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

bborst

Pripravnik
19. avg 2007
75
0
6
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
FERRARI
hysterical-1.gif
), Massa je dokazal da je neizbrušen diamant ki je na ravni Barichella, Kimi aka pijanec pa še enkrat potrdil da ni dirkač za prvaka in da kakor se mu je lani ukenjalo se mu letos ne bo.

p.s.: Raikkonen: "Hamilton me ne skrbi", „Hamilton najhitrejši? Nič hudega, me ne skrbi. Vsak trening in vsake kvalifikacije so zgodba zase. Kaj šele sama tekma,“ je po treningih razpredal Kimi Raikkonen.
hysterical-1.gif


Njega naj raje skrbi zase in za ledvice...
nahrung002.gif


Odkar je Rugelj pokojni, ti gre spet na slabše.
priden.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik bborst pravi:
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
FERRARI
hysterical-1.gif
), Massa je dokazal da je neizbrušen diamant ki je na ravni Barichella, Kimi aka pijanec pa še enkrat potrdil da ni dirkač za prvaka in da kakor se mu je lani ukenjalo se mu letos ne bo.

p.s.: Raikkonen: "Hamilton me ne skrbi", „Hamilton najhitrejši? Nič hudega, me ne skrbi. Vsak trening in vsake kvalifikacije so zgodba zase. Kaj šele sama tekma,“ je po treningih razpredal Kimi Raikkonen.
hysterical-1.gif


Njega naj raje skrbi zase in za ledvice...
nahrung002.gif


Odkar je Rugelj pokojni, ti gre spet na slabše.
priden.gif

Odkar je Michael pokojni gre na slabše tudi vam.
grims-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Lepa zmaga Hamiltona, taktična sreča Piqueta.

@Spyzdi: a Hamilton pa ne zna prehitevat drugače, kot da se mu Kovaleinen umakne (že 2. po Silverstonu), ali pa da nasprotnike izrine izven dirkališča?
 

Narkotik

Pripravnik
17. sep 2007
507
0
16
Kar OK dirka, kapo dol Hamiltonu..... sicer pa kaj se dogaja pri rdečih? Na tej dirki sta edino lahko bežno konkurirala BMWjem, Renaultu in Toyoti... Dvomim da je McLaren cez 2 dirki naredil 1.5sec hitrejsi dirkalnik na krog....
confused-1.gif


Upam da se poberejo in da Kimi znova pokaže kaj zna...
smirk-1.gif
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Prosim nehajte smeti temo in se začnite dejansko o dirki menit.
Hamilton je znova dokazal da Silverstone ni bil le srečen splet okoliščin. Premagal je vse, čeprav mu je SC zjebal celo taktiko. Kakorkoli, ne vem kaj zdej pišete proti Hamiltonu in McLarnu, če ga je Heikki spustu naprej. Heikki je tolk fer dirkač in ima teamspirit da je verjetno tudi sam vidu da je Hamilton dobro sekundo na krog hirejši od njega. Če ga bi zadrževal za seboj nebi noben pridobil nič. Prosim vas lepo, samo da mate kaj za pisat proti Hamiltonu pa ste srečni.
Čestitke LH, HK in McLarnu za super tekmo.

DIZZYRED: Dej pritoži se nacistku Maxu da sta se Massa in Nelson umaklna Hamiltonu. Kdo jima je kriv da ne znata obranit svojih mest na dostojen način. Sta to že večkrat dokazala, predvsem Massa.
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.600
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
mater bi ga z obema Markoma po glav trešču (za nepoučene - fotoaparat, 1,3 kg magnezija ...
wink-1.gif


@Zorro: ne zagovarjam nikogar, niti ne šinfam nikogar, samo se mi je čudno zdelo, kako sta odpeljala. Heiki mi je blo pa jasno, da se bo umaknil in bi dejansko blo čudn, če se ne bi.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik Narkotik pravi:
Nikakor nesmes pozabiti se na : <object width="425" height="350"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/S6e3bDs2lgw"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/S6e3bDs2lgw" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
Tak je ko mu promili v krvi padejo. Kimi je pač povprečen nadut dirkač, ki nikoli ne bo PRVAK. Lani je bil samo prvak. Vsi vemo kako in zakaj, isto kot pri schumacherju. Ampak če vidiš samo rdečo barvo je to pač hudo dobr.
bonk.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
vsaj nek nivo, prosim fantje..

pa ne me yebat zdaj, ker williams smrdi, pa sem tecen
evil.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
106146.jpg


Dirka
Pos. Driver Team Tires Time

1 L. Hamilton McLaren 1:31:20.847
2 N. Piquet jr. Renault + 5.586
3 F. Massa Ferrari + 9.339
4 N. Heidfeld BMW + 9.825
5 H. Kovalainen McLaren + 12.411
6 K. Räikkönen Ferrari + 14.483
7 R. Kubica BMW + 22.603
8 S. Vettel Scuderia Toro Rosso + 33.282
9 J. Trulli Toyota + 37.199
10 N. Rosberg Williams + 37.658
11 F. Alonso Renault + 38.625
12 S. Bourdais Scuderia Toro Rosso + 39.111
13 D. Coulthard Red Bull + 54.971
14 K. Nakajima Williams + 1:00.003
15 A. Sutil Force India F1 + 1:09.488
16 J. Button Honda + 1 laps
17 G. Fisichella Force India F1 + 1:24.093
Did not finish
18 R. Barrichello Honda + 17 laps
19 M. Webber Red Bull + 27 laps
20 T. Glock Toyota + 32 laps
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Res sem vesel za Nelsinha, sam jebeštrga je to ko veš da bo čez 14 dni spet na 10+ mestu...
smirk-1.gif


No vsaj vidu je kako zgleda podium.
grin1.gif