Formula 1 sezona 2021

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
norrisa je razmetavalo na mokrem, hamilton pa mu sledil ko po trinicah, tolk o PS4 generaciji. Hamilton je še vedno top dirkač. Pa njegove cunje in vse ostalo gor ali dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.090
6.478
113
kje pa je bil top dirkač v soboto v qualy? tam je tudi šel ko po tračnicah?

veš, v dežju je biti prva največja jeba, lujz je samo držal razdaljo v norrisom in ga imel "na oki", sicer pa ko je začel malo dež, je norris dvignil na skorja 3 iz 0.5, šele ko je bilo orenk je začel plesat, kar pa je logo.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
NO dej no dej, da se ti ne bo zaletelo. Jasno je kdo je TOP, GOAT in vse ostalo. Mokre sanje pa komu drugemu prodajej. Tvoji 'pobci' majo se dolgo dolgo pot do cesarkoli omembe vrednega v temu sportu. Jebalo se Landu vceraj, njemu se NE gre za prvenstvo za razliko od Hamiltona, kateri je hoces noces, spet naredil vse kar je treba (pa box tud tokrat). Seveda pa ni perfect (kvalifikacije), je pa vecinoma top ko je potrebno. Kar je mimogrede ... popolnoma dovolj :) 100-ka stari, 100-ka!!! ;)

Ne pa najboljsi in ne vem kaj vse, ki z najboljšim bolidom mimo Riciarda ni more pa gume zlize, potnik... No, sej je jokal, kako ne prime pa podobno... Sreca nardila svoje, sam zgodovinsko gledano ne bo neki... prihajajoci smrkolini ga bojo cefrali k papir, takrat bo sele jokanje ... mark my words.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.090
6.478
113
Čakaj kaj sma gledala isto dirko oz vikend?

1. ruknil je jack-mana, kdo drugi je še to naredil?
2. ruknil je zid v uvoz v bokse, kdo drugi še?
3. v qualy je so called mojster dežja bil šele 4. koliko sekund za prvim?
4. na dirki štarta dobro, pride mislim da celo na 2 ali 3 mesto, potem ga pa riki pošola. Rikiardo.
5. celo dirko se mantra za rikijem, do prvih postankov ne more mimo
6. po postanku pride v clean air, tu potem niza relativno hitre kroge, ampak samo zato ker je pač clean steza
7. takoj ko pride za norrisa, ne more prit dovolj blizu za DRS, kaj šele da bi ga ogrozil in prehitel (- to jamra tudi sam po radiu)
8. ko začne malo deževat, norris poveča na 3sec
9. šele ko ga moštvo "prisili", da mora v bokse, gre v bokse in seveda zmaga, ker norris misli da je najmanj senna in šumaher v enem.

Torej kaj je čez vikend naredil Lujz SAM odlično? Zmagal ne bi, če ga moštvo ne bi prisililo, ker drugače bi končal enako kot norrisa, za maxom.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Čakaj kaj sma gledala isto dirko oz vikend?

Se tudi sam sprasujem.

1. ruknil je jack-mana, kdo drugi je še to naredil?
2. ruknil je zid v uvoz v bokse, kdo drugi še?
Se zgodi, ni perfect. Outcome je vazen, nekaj kar ze leta ne razumes in tupis bedarije.
3. v qualy je so called mojster dežja bil šele 4. koliko sekund za prvim?
4. na dirki štarta dobro, pride mislim da celo na 2 ali 3 mesto, potem ga pa riki pošola. Rikiardo.
5. celo dirko se mantra za rikijem, do prvih postankov ne more mimo
Si res gledal dirko? :) Skori k da o verstapnu govoris...
6. po postanku pride v clean air, tu potem niza relativno hitre kroge, ampak samo zato ker je pač clean steza
Kdaj pa, ko je nekomu za ritjo? Sej je max pokazal, kako se prehiteva. Passenger behind McLaren :) Se tolk pritiska ni izvajal, da bi Riki kej zamocu ampak samo vozil k pesek za njim. Hja...
7. takoj ko pride za norrisa, ne more prit dovolj blizu za DRS, kaj šele da bi ga ogrozil in prehitel (- to jamra tudi sam po radiu)
8. ko začne malo deževat, norris poveča na 3sec
9. šele ko ga moštvo "prisili", da mora v bokse, gre v bokse in seveda zmaga, ker norris misli da je najmanj senna in šumaher v enem.

Torej kaj je čez vikend naredil Lujz SAM odlično? Zmagal ne bi, če ga moštvo ne bi prisililo, ker drugače bi končal enako kot norrisa, za maxom.
Osvojil je 100-ko. Nekaj kar tvoji fantki kumulativno ne bojo dosegli. Se upam stavit, ti? Glej, uživaj v svojem, ne se dat motit, si majster :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.090
6.478
113
ja max je prehitel bottasa, rikija ni mogel, ker je že skuril gume.

saj lujz tudi ni mogel niti blizu norrisu, pa norris ni imel DRSja
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Glej, dej pejt enkrat samkrat cezse: vazen je cilj, ne vmesna pot. To je nekaj kar te orenk habi. Lando je vceri spusu, ker je bil pameten (naj bojo tiho in podobno, ni hotu v box), isto tvoj Max se do zdej ni prvak pa tak mega talent (a glup k tocak, vse na silo). Aja, to so deci.

Hamilton je vceri zmagal, ker je odpeljal pametno, sel v box (sam ni hotu a je le poslusal) ko je blo teba in prpelu 100-ko domov, obenem je se 7x prvak. Pa ne da ma opica mozgane? Nemogoce a ne? No ja, glede na to, kaj je vse dosegu se lahko vprasas kolk opic je okol njega :)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Najbolji A je kdo BLM omenjal z opico? Če je, upam, da je dobil ban... Je pa zanimivo, da ko se gre za BLM, ti je važen samo cilj in statistika, ko se pa gre za druge dirkače, pa to ni več pomembno, samo da se lahko pljuva. Malo si bogi...

Drugače pa ne Max in ne BLM nista mogla mimo Mclarnov, zato je brezveze to primerjat. Mercedesa hebe hitrost na ravnini, ker morajo kompenzirat z močnejšimi downforce nastavitvami (zaradi zjebane aerodinamike), RBR pa nasploh nima tako močnega motorja, kot Mercedes. Napačne odločitve konkurentov so pa obema omogočile pridobitve nekaj mest, pri čemer je BLM "uspel" iz 4. priti na 1., Max pa iz 20. na 2.

A ja, pa ko si že takšen mojster, bi lahko vedel, da je sledit nekomu v dežju kar se oprijema steze tiče, lažje oz. ima boljši oprijem, kot voznik pred njim. Zato je tudi BLM lažje vozil za Landom, medtem ko je na quali plesal kot na Labodjem jezeru
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Ne vem, dal sem kot prispodobo misljenja o njem tukaj.

Glede plesa na dezju in kar navajas: to so tvoje domneve. Rezultat je pa jasen in edini ki steje.

Drugace pa, vedno je vazen cilj / statistika oz. rezultat. Mogoce mislis, da vsi ti fantje, ekipe to pocno zato ker jim je vseeno? Tekmovalnost, na pravi fer način. Moje mnenje je se vedno, da kar se tega tice je Hamilton med vsemi najmanj omadezevan s tem. To je vse. Da je dober (v bistvu najboljsi vseh casov) je pa itak jasno. Tukajsnja klika je ocitno drugacna, ampak to ne pomeni, da ni res, niti v bistvu ni moj problem. Je pa lepo brat te nedokazane 'v luftu stojece' teorije zarote, docim vcasih si neizpodbitno videl, kako se je nekdo zanalasc zaletu v drugega in se pol se blesavga delal. Al pa parkiral kao da mu je kuplnga crknlna in podobno... Vidis, tega zdaj tu ni.

In da se razumemo: naj RB zmaga letos, nimam problema. Ce so boljsi, naj to dokazejo. Sam ne pa za vsak drekec pekec si neke nore teorije zmisljevat pa kar neke domneve, ki so plod vase domisljije. Aja, pa vedno je kriv LH, vedno... Pa dejte no, menda znate kaj bols.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.090
6.478
113
To je res, ker tega lujza nikoli ni rabil, kako pa deluje pod pritiskom, pa šele to sezono spoznavamo v večji meri.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

kako se je nekdo zanalasc zaletu v drugega in se pol se blesavga delal. Al pa parkiral kao da mu je kuplnga crknlna in podobno... Vidis, tega zdaj tu ni.

Drugace pa, vedno je vazen cilj / statistika oz. rezultat.

O tem ti govorim. Piskaš, kot ti paše.

Da je BLM "greatest F1 driver of all time" pa je tvoje (zelo) pristransko mnenje. Namreč statistika se ne strinja s tabo:
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Ja no, spet neki nabijas v tri dni. Sori, sam s takimi te res ne morem resno jemat. Isto kot bi jaz reku, da se mu letosnjo sezono jebe, ker je vse ze dosegu / podrl, vceri se 100-ko dosegu (mimogrede, 200-tke ne bo nikoli nihce) in mu je verjetno ze dopizdilo / mu je dolgcas. Saj si ravno ti limal slike in podobno o njegovem rapanju, partyanimalizmu in podobnem. Torej je takrat ob vsem tem nasel se cas zato in lahko potegneva pod crto, da je zmagoval z ultra lahkoto. Take teorije me ne zanimajo, tu si ti majstor in uzivaj v tem. So mi dirke oz. fakti popolnoma dovolj, tercializma, bajanja in podobnega nikoli nisem maral. Stojim za tem kar pisem, ker baziram na videnem. Na debati tipa 'kaj bi blo, ce bi blo in podobno' sem pač slab.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
O tem ti govorim. Piskaš, kot ti paše.

Da je BLM "greatest F1 driver of all time" pa je tvoje (zelo) pristransko mnenje. Namreč statistika se ne strinja s tabo:

Ok, ocitno je obup res prevelik. Kar je merljivega je zmerjeno, tam je zadeva jasna. Samo se marsovci morajo pristat sred piste, da pokazejo, da mate prav. Srecno s tem, mozno je :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek
I

Izbrisan uporabnik 474

So mi dirke oz. fakti popolnoma dovolj...


Tukaj ni nobenih "če-jev", samo gola statistika in fakti (kot bi ti rekel). In statistika in fakti pravijo, da se motiš o GOAT-u. Tega ne trdim jaz, ne trdi zaseka, trdi darjan, ampak uradna, hardcore statistika.

Ti pa v vsakem stavku, ko nimaš več kaj pametnega za napisat in ko ti zmanjka dejstev, na plan potegneš povsem druge stvari in dokazuješ svojo pristranskost z vsako naklofano črko.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.846
349
83
Noben pa ne omeni Alonsa in njegovega štarta. Model je namenoma sekal prvi ovink. Že pred dirko je bil odločen, da ne bo speljal prvega ovinka, ker je že v warm up krogu vadil kako najhitrejše it mim stožcev v 1. ovinku. Šunja ena :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
I

Izbrisan uporabnik 474

To sem videl ja, me je presenetilo, da ni dobil kazni. Mislim, da je tam kar nekaj pridobil...
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.846
349
83

Tukaj ni nobenih "če-jev", samo gola statistika in fakti (kot bi ti rekel). In statistika in fakti pravijo, da se motiš o GOAT-u. Tega ne trdim jaz, ne trdi zaseka, trdi darjan, ampak uradna, hardcore statistika.

Ti pa v vsakem stavku, ko nimaš več kaj pametnega za napisat in ko ti zmanjka dejstev, na plan potegneš povsem druge stvari in dokazuješ svojo pristranskost z vsako naklofano črko.

Mi je všeč prvo mesto, ampak tale lestvica mi je tok merodajna kot njihova grafika o obrabljenosti gum. Se pravi čisto nič.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
ona je še bila luštna včeraj. "Bottas, 5 si še lahko.." oni pa 15. vozi svojo dirko...

a očitno je Toto vedel, da bodo v dežju vse nategnili... :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Eh, za sukat volan je še opica dovolj, tak da te debate nima smisla imet :)
Fantje, zivimo v letu 2021! Max, lando norris in leclerc se redno udelezujejo dirk na spletu. Jaz sem skoraj 4 sekunde za maxom na spaju v lepem vremenu! Kje dobi in odkod taksna skoncetriranost mi ni jasno. Pa imam dober setup! Danes gostilniskih debat ne rabimo vec. Vsak se lahko pomeri z njimi virtualno! Tako, da niso samo fantje, ki jim je padla sekira v med in bogatasi, fantje se povsod dokazejo in mi je leclera zal, ker sta se z maxom nekaj nazaj dajala kdo bo boljsi, samo ferrari pac nikoli vec ne bo svetovni prvak. Schumi ga je z Brownom popeljal za kratek cas na vrh. Ampak te casi so mimo.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Najbolji in novaa