Formula 1 sezona 2021

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Za verstapna se pa boljš nebi mogl izidt. Dobr se mu je usral.
krucefiks k Lando ni poslušu ekipe da nej se v boks spoka
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Bravo lando! Legenda! Tvegal je kolikor se je dalo. Fuck off lojze, bravo maxu za 18. pridobljenih mest na tej dirki.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Mah obema se je usral da se je vreme tko razpletu. S tem da je Max ogromno več proftiral. Lando se pa vidi da še manjka mal izkušenj, pol pa če bo mel avto gre lahko Crashstappen v pozabo.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Čeprav zadovoljen z 3 mestom Sainza mi je tudi žal Landa, če se ne bi usulo bi verjetno zdržal na prvem. Ampak včasih imaš srečo, včasih smolo. Mi je pa všeč da je upal reskirat. Največ je pa v dobri dirki profitiral Max.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Da si malo krajšamo čas...

Sledi turčija, to je RBR steza.
Potem austin, to je merc steza.
Potem maxico, RBR.
Potem brazil, RBR.

sledi še neznana steza, govori se spet o turčiji?

Kako pa sta savdska arabija in abu dhabi, katero moštvo ima tu prednost?
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Abu dhabi for sure rbr. Austin pa tudi nebi čist mecki pripisal. Rbr ma overall dober paket, tko da bojo vsepovsod hitri. Mecka je pa bl track specific.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Lol on ni nikogar pošolal nikoli. Samo sedi v top dirkalniku kjer mu strezejo spredaj in zadaj. Še una blonda mu je danes pred dirko špangice odstranjevala iz čopa pa so kamero hitro zamenjali za lepše prizore.
Zasluženo sedi v najboljšem bolidu. Top drivers vedno najdejo top ekipe.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.333
6.533
113
Pomeni ni vec veliko stez, ki so pisane na kozo mercu, kot soči?

edino ce bo se en soči tista dirka ki se se ne ve? Mogoce bi bilo “pametno”, da se malce se razpotegne prvenstvo :)

Malo me presenecajo komentarji po dirki. Max je iz 20. prilezel na 2. mesto na stezi, kjer RBR ni top avto, vsi pa samo hvalijo lujza, ker je zmagal na stezi, ki je pisana na kozo mercu? V cem je finta?
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Mislm, da če nebi blo dežja, bi bil lojz 2. pa Max 7. Mogoče zarad dežja, ker je Maxu podaril toliko mest. Je treba priznat, da dons sta ekipi tisti, ki sta obema zrihtala tok dober rezultat in ne sama dirkača. Jst bi oba pohvalil. Oba sta dobr furala, brez napak in ko je največ štelo, sta bla oba na odličnih pozicijah da sta kapitalizirala na situaciji in izvlekla maximum.

Upam pa, da ne bo še en sochi. Brez dežja je prekleto boring dirka. Nej dajo Spa, da je mal redemption :D. Pa nej zrihtajo, da nam karte iz prve dirke še veljajo (nisem mogu it na dirko, po eni strani še dobr :D )
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan