Formula 1 sezona 2021

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
Dirkaša nesreča, bila sta vštric, Hamilton je že popustil, Max kasnejee zaviral in drugo se ni moglo zgoditi kot da je počilo_Oba sta priletela na polno v ovinek, je pa Max preagresivno potegnil pred Lojza. Brezveze sploh kazen za Lojza, kriva sta oba enako, Max je pač potegnil krajšo
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
No, no - Max je točno vedel kje je Lojzek (če slučajno ni je pa vprašljivo zakaj vozi tak bolid).
Komisarji so odločili, da je HAM kriv - zakaj so tako odločili bi pa bilo dobro izvedeti.
Laična ocena: HAM je ne glede na vse “od zadi” napičil, imel več kot dovolj prostora na svoji desni, da bi oba ob upoštevanju vseh pravil (dovolj prostora, izrivanja itd) prišla skozi ovinek.
Dejstvo pa je tudi, da bi VER moral “bolj pametno” odpeljati - a potem je spet vprašanje ali je pravi dirkač ali ne.

to sta dobro povedala komentarja na f1 app, da 10s in ne več zato, ker če bi bile večje kazni, bi pol nehali to delat, kar pa verjetno ni v interesu nikogar, da ni več dirkanja, razen snežinkam na alterju no.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Maxi bi se rešil, če bi popustil, ima avto za zmago, dirka je dolga, če pa v prvem ovinku hočeš zmagat in it na nož pa neka, je hami že prej 2 ovinka prej zaviral, da prepreči trk se mi zdi.
Je pa smešno koliko dima okoli enega malega incidenta, pa večina bi rekel šumi zagovornikov, ki je konkretno šel v nasprotnika.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.096
6.480
113
Glede na ogromno sreče, ki jo ima ta človek tekom kariere mu še celo uspe prit do 8. naslova.


Že drugič letos ga je rešil RF, po lastni neumnosti.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
ko je pol dirkačev na eni strrani pol na drugi, potem veš da je nekak 50:50 vse skup, pa lahko par znalcev salte delate tukaj pa vsepovsod drugje.
Eni pač to vidimo s prve, drugi boste pa čustva.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.096
6.480
113
Ni res, vedno obstaja objektiven pogleda na dogajanje in organi, ki izrečejo uradno kazen. Ljudje bodo pa vedno delili mnenja, kljub temu.

Lahko pa po dirki damo še dirkačem vlogo, da potalajo kazni, če so takšni experti glede tega? Poleg pa še ljudi iz forumov, tviterjev in yutubov.
 
  • Haha
Reactions: sajkek

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Dirkaša nesreča, bila sta vštric, Hamilton je že popustil, Max kasnejee zaviral in drugo se ni moglo zgoditi kot da je počilo_Oba sta priletela na polno v ovinek, je pa Max preagresivno potegnil pred Lojza. Brezveze sploh kazen za Lojza, kriva sta oba enako, Max je pač potegnil krajšo
A ti poslusas kaj sem napisal. Objektivno razlago pravil sem napisal ampak slovenija je polna teoretikov in doktorjev filozofije, ki mislijo, da se svet vrti okoli njih. Ekipa rb je najela odvetnike so zadnje novice in prav je tako. V fuzbal svetu bi ham dozivel polomljena kolena v zakotni ulici, ali pojedel metek
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.096
6.480
113

Hamilton overtook Leclerc at that same corner. Only when he went through that corner with Max, he missed the apex by one and a half metres. Very simple.


Like many other people, Coronel is still furious about the Briton's reaction after the race. He doesn't understand Hamiltont's reaction at all.

"Just say: I made a mistake, lie on your back with your tail between your legs. Then the race goes on and take the points from Verstappen and laugh about it. But don't go back and say 'yes but there was a fierce battle. Max has always fought fair. He never hit Hamilton. He did break open the door a bit with a crowbar. Look at Barcelona, look at Imola. But there you see that they understand and respect each other. That was not the case now. ”
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
itak loleki, tako kot par zasekarjev tu na alterju. To je FOM, vse ostalo pa alter scena, ko vsak fura ćustva in reče kar mu paše. In potem je tudi jasno ko je javnost razdeljena na fifty fifty, veš da je dirkaška nesreča.

to je to.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.096
6.480
113
Bernie ima prav