Formula 1 sezona 2020

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Evo me, kaj pa je? Pac ni zmagal danes, da vam ni tolk dolgcas... Pa se to zarad svoje gluposti, ne k bi bli drugi kej bolsi, ampak sej to stekas ne? :p
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Sebe je zajebal za zmago ja. Z drugo besedo: pojedu je, kar je skuhal. So? Kje je problem? Bo pac izenacu / povedel drugic, big deal, nben se ne sekira. Se bo zgodilo, tak da: chill & enjoy ;-)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Pa ... najboljse so vcas tud naprej spuscal pa jim vodonose instaliral ne? :) Tega tu ni. Al mi je vseen, zame je po prikazanem de facto najboljsi. Ne zanima me s kom zura, kake barve kozo ma... Ce hoces razum, ce ne pa pac ne.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.212
9.451
113
kod Džej-Zija
To bi bilo res najbolje. Da bi tipa samo pogledal, kako dirka, potem ga pa izklopil. Izven avta je meni neprebavljiv, v avtu pa nimam pripomb. Če odštejem jokcanje po team radiu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primus

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Tocno tko. Svoj posu dobr opravlja. Kaj pocne izven tega, s kom etc... mi dol visi. Ne sam zanj, pr men je tko za vse. Bmk s kom hengata Donke & Gogi, kam gre Roglic na pir, kero smrklo si bo Pogi ubodu itd... Ne berem Lady in podobne sodrge, nimam FB in & social sranj. Me ne zanima, mam svoj lajf :) Po drugi strani pa uzivam vedno, ko jih gledam v elementu v svoji disciplini. Tam so carji, obozujem jih. Hamilton? Za volanom je neki vec, kaksen je private? Koga briga...
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
To bi bilo res najbolje. Da bi tipa samo pogledal, kako dirka, potem ga pa izklopil. Izven avta je meni neprebavljiv, v avtu pa nimam pripomb. Če odštejem jokcanje po team radiu.

Upravičeno je pojockal.


Sicer pa je zvezda dirke ponovno luzer Vettel. In tega ultra luzerja bi vzeli v RacingPointu namesto vedno boljsega Pereza. Tragikomicno.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
majco so mu prepovedali, končno. Da je mal reda.

Drugače pa komentiranje, smeh. Kajti , če so pravila so pravila, kajti ni bilo tako, in so pravila kajti. bluzenje, neposlušljivo...
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ce smo ze pri komentiranju. Razen obskurnih komentarjev o odhodu druzine Williams na to temo null komma josef.

Ce bi bili to casi Alisica, bi imel live interviju z Claire in Frankom, pa se konketen prispevek - ce ne celo oddajo o dogajanju.

Se kolcalo se nam bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Upravičeno je pojockal.


Sicer pa je zvezda dirke ponovno luzer Vettel. In tega ultra luzerja bi vzeli v RacingPointu namesto vedno boljsega Pereza. Tragikomicno.

se enkrat - Vettel nima niti približno enakega avta kot Leclerc. zagotovo mu bodo dali zadnji material, odhaja pa k največjim kopiralcem ... ;) mislim, da ima konkretno slabši avto, nima toliko posodobitev. s takim avtom je tudi težje dirkati. ;)

kar se tiče Hamiltona - ekipa ga je zeznila ta vikend parkrat. no, za začetek je bil kriv sam, ker je šel "over the track limits", ampak kaj so pri Mercu čarali ta vikend, mi ni čisto jasno, malo so spominjali na Ferrari lani ... :p

kar se tiče komentiranja - rad bi slišal vas, pametnjakoviče. in še to - v 2000/2010 je bilo malce drugače v karavani F1 kot zdaj, dobiti 1-on-1, celo ekskluzivo, sploh če si mala nepomembna riba je kot bi zadel loto. in če nimaš dostopa na dirkališče, še toliko težje narediš neko hudo zgodbo.

Dušan in Andraž nista idealna, sta pa daleč od tega, da bi bila slaba, in kar je najpomembneje, se trudita.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
malo sta tebe omenla, malo boš ti onadva, malo se boste čohali pa je to to.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
malo sta tebe omenla, malo boš ti onadva, malo se boste čohali pa je to to.

če kdo, pa to Dušan dobro ve, sem sam brez dlake na jeziku. tudi povem, ko bluzneta, tudi kritika pade, ampak tudi iskreno povem, če se nekdo trudi in poskuša narediti najboljše v dani situaciji.

ti zdaj povem, da tudi na Skyju ne gre brez bluzenja, brez idiotizmov in podobnih stvari. ampak potem to lahko izdatnim programom pokrpajo, nadoknadijo. dokler pa so budgeti pri nas, kakršni so, pa smo lahko veseli, da sploh imamo prenose. ;)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
to da se trudita ne dvomim, ampka včasih bi mogoče bilo bolje da bi bila enostavno kakšno minuto ali dve tiho... Kaj pa vem.

dodajam - sej veš manj je več. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: DizzyReed

masevc

Guru
2. sep 2007
3.426
858
113
se enkrat - Vettel nima niti približno enakega avta kot Leclerc. zagotovo mu bodo dali zadnji material, odhaja pa k največjim kopiralcem ... ;) mislim, da ima konkretno slabši avto, nima toliko posodobitev. s takim avtom je tudi težje dirkati. ;)

kar se tiče Hamiltona - ekipa ga je zeznila ta vikend parkrat. no, za začetek je bil kriv sam, ker je šel "over the track limits", ampak kaj so pri Mercu čarali ta vikend, mi ni čisto jasno, malo so spominjali na Ferrari lani ... :p

kar se tiče komentiranja - rad bi slišal vas, pametnjakoviče. in še to - v 2000/2010 je bilo malce drugače v karavani F1 kot zdaj, dobiti 1-on-1, celo ekskluzivo, sploh če si mala nepomembna riba je kot bi zadel loto. in če nimaš dostopa na dirkališče, še toliko težje narediš neko hudo zgodbo.

Dušan in Andraž nista idealna, sta pa daleč od tega, da bi bila slaba, in kar je najpomembneje, se trudita.
Tist ko misli, da je Seb luzer nima pojma. Tole rdečo jajco furat je umetnija. Zadnji konc tega avta deluje v paralelnem svetu. In ko enkrat nimas zaupanja v zadn konc, ne mores furat.
Njega so ze lani dali na plan b, kruzanje do njegovega odhoda.

Je pa javno povedal, da so ga na tej dirki uporabili kot “brake block” proti Renaultu v prid Leclerca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

Podobne teme