Formula 1 sezona 2020

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.403
9.146
113
baje imeli sodni nalog za pridžanje in prišli oboroženi policisti po njenega moža al neki. Pa je pametovala in je prišlo do streljanja , al če imak do neke podatke, tako da spet neki kriminalci...in spet problemi.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.575
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
baje imeli sodni nalog za pridžanje in prišli oboroženi policisti po njenega moža al neki. Pa je pametovala in je prišlo do streljanja , al če imak do neke podatke, tako da spet neki kriminalci...in spet problemi.

in zato, dajmo, pok pok, rešeno? c'mon ...

on topic: Mugello ne razočara. sem pa včeraj bil prepričan, da če kdaj, bo Bottas Hamiltona stisnil včeraj, več kot očitno je bilo, da Hamiltonu proga ne ustreza, da je precej dlje rabil, da je bil s progo na ti, Bottas pa jo je res hitro naštudiral. kar je še en dokaz, da je Hamilton v res življenjski formi in ga nihče ne mora ustaviti.
ko je bilo govora, da Hamilton in Bottas zaslužita ban ali prepoved dirkanja, nekaj v tem smislu? zakaj že? je Bottas pospeševal? je Hamilton kaj takega naredil? ne, zeznil je Latifi, ker je videl zeleno in pohodil, v trenutku videl, da je zeznil, pa je začelo pokat. no, pa mislim da Kvyat zadaj, ko je pustil preveč prostora, pa pospešil, da bi ujel, spet en drug mislil, da se dirka in je bilo kar je bilo ... dobro da ni bilo hujšega. kot v primeru Strolla, da ti gre tam pnevmatika, lahko samo upaš, da bo vse ok, mislim, da so v tem primeru gravel trapsi naredili svoje delo bolje, kot bi to naredil asfalt.

sem pa resnično mislil, da bo Abiteboul končno dobil tattoo, pa je Albon prekrižal načrte in dobro dirkal. žal mi je še Russla, ki je tudi imel dobro dirko in bil do zadnje prekinitve trdno v točkah.

Raikkonenova kazen upravičena ali ne? res je, da črta je črta, pomeni zid, kaj bi naredil potem, če bi tam dejansko bil zid? :)

skratka, pestra dirka, upal sem, da bo kdo zmožen prehiteti Lojza tudi na dan, ko bil več kot očitno na levi nogi, pa žal ne gre, je paket dirkač+avto resnično premočan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik in Najbolji

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.575
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
No no... a smo mački na repček stopili? Schuma ni nikoli izgubil naslova proti moštvenemu tekmecu. Upam da mirno sanjaš še naprej. Pa takrat ko je schuma vozu je blo po 15 dirk na sezono... ne 20, 21, 22. Pa mirno spavaj dete ;)

seveda ni nikoli izgubil naslova proti moštvenemu tekmecu, če so ga morali na ciljni črti spustiti naprej. kdaj je Hamiltona moral kdo spustiti naprej? se ne spomnim, da je bilo kdaj tako ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.403
9.146
113
kak pok pok, vprašal sem, kako bi naj bilo...in ni bilo tak da je gospa naključno šla po cesti in so prišli 3 policiji in jo ustrelili, ker je bilo oblačno. Tako se namreč BLM zadeve promovirajo.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

seveda ni nikoli izgubil naslova proti moštvenemu tekmecu, če so ga morali na ciljni črti spustiti naprej. kdaj je Hamiltona moral kdo spustiti naprej? se ne spomnim, da je bilo kdaj tako ...
A bejž bejž bejž :D
Sochi, 2018
"So you need to let Lewis by at turn 13..."
"Valteri, this is Toto. Difficult day for you and a good day for the team. We will discuss this after the race..."

Tud en drugi svetnovni prvak pri drugi ekipi je imel nekaj pomoči - Multi 21 ring a bell?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.403
9.146
113
al pa kup onih scen o vračevanju z gumami, pa čuvaj material, pa čuvaj motor, pa te scene. Pač dela se za prvega, ker je sicer prav.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Raikkonenova kazen upravičena ali ne? res je, da črta je črta, pomeni zid, kaj bi naredil potem, če bi tam dejansko bil zid? :)
Raikkonenova kazen samo dokazuje, da v F1 niti približno niso konsistentni pri uveljavljanju pravil. Ali je to posledica dvojnih meril, ali česa drugega pa niti ne mislim ugibat...

Hamiltonu so pogledali skozi prste, ker je bilo to med Safety carom in nikogar ni ogrožal... kaj je bilo tokrat drugače?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
on topic: Mugello ne razočara. sem pa včeraj bil prepričan, da če kdaj, bo Bottas Hamiltona stisnil včeraj,

Ma kaksen Bottas prosim lepo. Lewis tempira dirko kot hoce. Nisem njegov navijac ampak priznat mu gre da ve kaj dela. Ce bi hotel bi Bottasa se bolj nakepal, pa mu ni bilo treba.

Dobro dirko je odpeljal Ricciardo, pa tudi Perez. Skoda za drugega BWT. Seveda pa ne moremo mimo kronicnega luzerja - Bernievega ljubimca Vettla, obup od obupa, skoda da ga se Russell ni skinil za eno vzgojno. Kot poklon ata Williamsu...
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Tud en drugi svetnovni prvak pri drugi ekipi je imel nekaj pomoči - Multi 21 ring a bell?

Koliko svinjarije so delali zato da bi Svaba bil "number one" lahko precitas v Irvinovi knjigi "living in the fast lane". Da se ti zelodec obrne. Hamilton je za njega "svetac", z vsemi team-orderji vred.

Sicer pa malo spomina da si ne bomo lagali. Jerez 97, Irvinu diktat da obstruira kvalifikacije, Sauber je mogel pomagat na dirki z zaviranjem,, na koncu pa ko ne gre pa zavijemo v desno. Kljub temu da je bila Williamsova taktika takrat, da se glasno opozarja na moznost da bo hinavec ponovil Adelaide 94...

 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Ksz, tole mi je mimo priletelo na fb-ju

8B7CF135-76AF-4E91-A36C-88CCF45FF6B4.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in 8888

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
No no... a smo mački na repček stopili? Schuma ni nikoli izgubil naslova proti moštvenemu tekmecu. Upam da mirno sanjaš še naprej. Pa takrat ko je schuma vozu je blo po 15 dirk na sezono... ne 20, 21, 22. Pa mirno spavaj dete ;)

Seveda ni izgubil, ker je prej dobil Barichello ukaz iz boksev, da mora Schumija naprej spustit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Bojana88

Zelenc'
9. sep 2020
19
2
3
Seveda ni izgubil, ker je prej dobil Barichello ukaz iz boksev, da mora Schumija naprej spustit.

Sine pozabljaš kaj je bilo v Ameriki ko mu je Schumi vrnil to zmago... Preberi si kakšen komentar od Edija, ki sedaj priznava kako boljši je bil od njega... Kalimero pa ni imel za kisu burek kaj šele za liter vode.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Sine pozabljaš kaj je bilo v Ameriki ko mu je Schumi vrnil to zmago... Preberi si kakšen komentar od Edija, ki sedaj priznava kako boljši je bil od njega... Kalimero pa ni imel za kisu burek kaj šele za liter vode.

Se tebe pozivam(o) da preberes knjigo ki jo je napisal Irvine. V njej sicer tudi prizna da je raje zenske natepaval kot se z Michaelom ukvarjal, ampak ko je govora o uslugah za Majklove uspehe in trikih ki jih je moral izvajat, pride ves gnus na plano.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Mislim da je Ferrari edini imel javno prvega in drugega voznika. Ostali so pač bolj po stranskih poteh kdo je hitrejši pa šparaj gume in podobno.
Tudi rekorde primerjat je nesmiselno, verjetno bi jih tudi Schumi imel več če bi bilo več dirk takrat (itak bi ga vsi spuščali), pa tudi Fangio, Senna, Prost in ostali. Lewis je trenutno s paketom Mercedes pač nepremagljiv, sej verjetno je tudi zato Bottas pri njih že par let. In zanesljivo bo postavil še kakšen rekord ki ga bo mogoče kdo čez dvajset let presegel ali pa ne. Meni je bolj všeč ko nekdo s kanto od avta doseže nek lep rezultat, ko se bori z hitrejšimi od sebe, čeprav je sedaj ko imajo praktično vsi enako taktiko tudi to bolj onemogočeno. Prejšnja dirka je denimo bila ena najzanimivejših v zadnjem času, tale če ne bi bilo toliko SC bi bila boljkotne dolgočasna.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.403
9.146
113
ko bodo imeli 40 dirk na leto, bo takšen rekord možen v 3 letih z dominantnim avtom. simple.
 
  • Všeč mi je
Reactions: XXXL

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.106
861
113
Itaq, po vseh metrikah ga bo 'izjebo u pojam'. No, kategorija 'svinja na cesti' bo pa se neki casa sumijeva... :valjamse:
 

Podobne teme