Formula 1 sezona 2020

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Sem šele po prenosu videl par sporočil, med prenosom jih ne gledam. Edino TW imam prižgan @TV3_F1. Itak pa nima kaj pomagat, to bi morali v tehniki itak opazit in porihtat.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: DizzyReed

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.854
349
83
Drugače pa, glede na to, da morata komentirati iz studija in nista fizično prisotna na dirkah, pohvalno. Jaz alešiča nisem prenesel ravno zarad tega ker je imel dostop do vseh dirk, bil prisotn na dirki, si pa samo poslušal o lady tračih in nič o tem kaj se dogaja na prizorišču z dirko. Upam, da vam kej budget dvignejo in vaju vsaj na evropski del dirk pošljejo pa še enga tretjega v stilu Ted Kravitza da malo po boksih šnofla. Kake napake se pripetijo ampak totalno normalno ko se zadeva v živo odvija in moraš neki govort. Tko da good job guys. Dobra alternativa ko ne pridem do sky F1.
Glede qualy pa seronja Hami, Bottas je mel boljši pace. Red bull zgleda dobr na long run. Bo kr troboj jutr.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
mene je pa Verstappen malo razočaral včeraj ... sem pričakoval več, oz. da bo vsaj pred Bottasom.

me je pa Leclerc presenetil, po drugi strani, je pa res, da je Ocon z vrtenjem marsikomu pokvaril drugi poskus.

me zanima, kako bo dirka na tej progi, kolikor mi je proga top in jo res obožujem, zna bit dirka dvorezen meč.
 

Bojana88

Zelenc'
9. sep 2020
19
2
3
Da je samo Hamiltom sposoben ta avto vozit do limita... ter da so drugi šoferji otroci proti njemu in tudi če bi vozili tega Mercedesa stavim na bet365, ne bi bili tako hitri kot Hamilton.

Seveda samo Hamilton je tega sposoben... Proti kateremu dirkaču je že v neposrednem boju izgubil naslov, kljub temu, da je imel boljši motor od Belgije naprej?
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Da je samo Hamiltom sposoben ta avto vozit do limita... ter da so drugi šoferji otroci proti njemu in tudi če bi vozili tega Mercedesa, ne bi bili tako hitri kot Hamilton.

s tem se sploh ne morem strinjat. bi si upal trditi, da bi v enakem Mercedesu bilo kar nekaj hitrejših dirkačev, že Vettel bi bil po moje veliko večja nadloga, kot je bil v Ferrariju, da o Verstappnu in Leclercu ne govorim ...
 

Bojana88

Zelenc'
9. sep 2020
19
2
3
mene je pa Verstappen malo razočaral včeraj ... sem pričakoval več, oz. da bo vsaj pred Bottasom.

me je pa Leclerc presenetil, po drugi strani, je pa res, da je Ocon z vrtenjem marsikomu pokvaril drugi poskus.

me zanima, kako bo dirka na tej progi, kolikor mi je proga top in jo res obožujem, zna bit dirka dvorezen meč.

Mercedesov motor je preprosto predober, da bi lahko kdor koli bil med obema dvema Mercedesoma... Ferrarijev je pa trenutno edini legalni motor v formuli 1 in če bi bili vsi legalni bi bila slika nekaj podobnega kot lani...
 

Bojana88

Zelenc'
9. sep 2020
19
2
3
s tem se sploh ne morem strinjat. bi si upal trditi, da bi v enakem Mercedesu bilo kar nekaj hitrejših dirkačev, že Vettel bi bil po moje veliko večja nadloga, kot je bil v Ferrariju, da o Verstappnu in Leclercu ne govorim ...

Točno to... Čeprav bo Hamilton vse rekorde potolku bo vedno Rosberg tisti ki ga je v neposrednem boju napral in to bo bolelo večno :D
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.570
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Mercedesov motor je preprosto predober, da bi lahko kdor koli bil med obema dvema Mercedesoma... Ferrarijev je pa trenutno edini legalni motor v formuli 1 in če bi bili vsi legalni bi bila slika nekaj podobnega kot lani...

zakaj misliš, da Mercedesov motor ni legalen? :)

btw - je kar nekaj moštev, ki imajo Mercedesov motor, pa je RB hitrejši ... recimo Racing Point, pa Williams, pa jim nekako ne gre ... pomembna je celota.
 

Bojana88

Zelenc'
9. sep 2020
19
2
3
zakaj misliš, da Mercedesov motor ni legalen? :)

btw - je kar nekaj moštev, ki imajo Mercedesov motor, pa je RB hitrejši ... recimo Racing Point, pa Williams, pa jim nekako ne gre ... pomembna je celota.

Zakaj mislim tako? Glede na to kako so se moštva lani pritoževala nad Ferrarijevim motorjem in niso dosegla nič so verjetno sproti razvijala podoben sistem in ga tudi razvile. Veliko jih misli, da je temu tako. Če bi imel RB toliko konjev v riti kot jih ime Mercedes bi bil gladko še vsaj 0,5 sekunde na krog hitrejši... Ostale pilotske ekipe pa na žalost nimajo denarja in kakovostnih dirkačev.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Zakaj mislim tako? Glede na to kako so se moštva lani pritoževala nad Ferrarijevim motorjem in niso dosegla nič so verjetno sproti razvijala podoben sistem in ga tudi razvile. Veliko jih misli, da je temu tako. Če bi imel RB toliko konjev v riti kot jih ime Mercedes bi bil gladko še vsaj 0,5 sekunde na krog hitrejši... Ostale pilotske ekipe pa na žalost nimajo denarja in kakovostnih dirkačev.

Sem že mislil, da ti je Toto Wolf povedal, da imajo nelegalen motor in ti pozabil dati NDA za podpisat, da o tem ne govoriš.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Jesus, ker kreten je odobril superlicenco debiloma hamiltonu in botasu?! Ce sedaj ne bosta izkljucena iz dirke, fuck you formula ena! Kaj delata ta dva debila ne mores verjeti
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Letosnja sezona nima enega normalnega cloveka in dedca vec. Dirke potekajo kot bi jih vodile babnice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
858
113
Mercedesov motor je preprosto predober, da bi lahko kdor koli bil med obema dvema Mercedesoma... Ferrarijev je pa trenutno edini legalni motor v formuli 1 in če bi bili vsi legalni bi bila slika nekaj podobnega kot lani...

Itak, pogled zmije glupace... zamisli se malo nad sabo.

A ne veš, da sem njegov sorodnik?

Ti si pac trolek zakompleksan. Zaseka ti je brat al kaj? Svasta p**** rodi, res. Namest da jokate naj vam ljuba mostva kaj nardijo. Ferari edin legaln motor pa podobne bedarije, pa kje zivis da te ne spizdijo? Doma jih operejo, da zase ne vejo :) Anyway, Hamilton +1. Se cist mal in pa-pa suma/ferari cheat bundle... priceless.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

Bojana88

Zelenc'
9. sep 2020
19
2
3
Itak, pogled zmije glupace... zamisli se malo nad sabo.



Ti si pac trolek zakompleksan. Zaseka ti je brat al kaj? Svasta p**** rodi, res. Namest da jokate naj vam ljuba mostva kaj nardijo. Ferari edin legaln motor pa podobne bedarije, pa kje zivis da te ne spizdijo? Doma jih operejo, da zase ne vejo :) Anyway, Hamilton +1. Se cist mal in pa-pa suma/ferari cheat bundle... priceless.

No no... a smo mački na repček stopili? Schuma ni nikoli izgubil naslova proti moštvenemu tekmecu. Upam da mirno sanjaš še naprej. Pa takrat ko je schuma vozu je blo po 15 dirk na sezono... ne 20, 21, 22. Pa mirno spavaj dete ;)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.375
9.112
113
1600079565745.png

Kaj pa je tole spet? kak kriminalc spet?
 

Podobne teme