Formula 1 sezona 2020

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
859
113
Dobra, mas talent za komika. Mimogrede, kaj konkretno ne velja od 'streljanega'? Da nam ne bo dolgcas...
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.574
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
jup, dirka je bila dobra, akcija super, meni je itak super, tudi če so spredaj HAM, BOT in VER. ker pač gledam večplastno, gledam tudi midfield, kjer je ultra zanimivo, glede na to, da so v pol sekunde praktično vsi. mi je bilo hudo težko, da nisem mogel bit tam, Monza je res nekaj posebnega v živo, se pa tolažim s tem, da je atmosfera v prazni Monzi čisto druga.

najprej začnem z nesrečo - velika sreča in dokaz, da so dirkalniki resnično varni (pa tudi sama proga) od parabolike oz. kjer je šel s ceste pa do ograje tam res ni daleč ... se mogoče že ve, kaj je bilo napaka Leclerca ali je bila tudi kakšna tehnična okvara?

da je Hamilton naredil takšno neumnost, nekako razumem ... enostavno, ko se začen tako dogajat, veliko stvari narediš instinktivno, se pa grem stavit, da če bi MAG parkiral avto na levi strani (teoretično govorim), bi opazil tudi, da je pitlane zaprt. ampak je kar je. če bi imela dirka še kak krog več, pa bi verjetno ujel/prehitel tudi Bottasa. ;)
ko smo ravno pri Bottasu - očitno je bilo, da z avtom nekaj ni ok, že res, da je sam zeznil štart, ampak enostavno, kot mu je avto drsel skozi prvih nekaj zavojev, čudno, da ni izgubil še kakšnega mesta več. mi pa ni jasno, zakaj potem ni mogel višje, motorne mape? verjetno niso toliko zaprli motorja ...

kar se ostalega dela tiče - navijal sem za dobro dirko na koncu in GAS in SAI sta res naredila svoje, imam pa občutek, da če bi bil še krog ali dva, bi bil spredaj SAI. po drugi strani, bi ob boljšem restartu lahko bil spredaj tudi STR ... skratka dobra dirka, želim si še kakše res dobre dežne dirke to sezono, predvsem pa me zanima, kako se bodo F1 dirkalniki znašli v Muggelu. in kljub dolgi startno-ciljni ravnini, nisem čisto prepričan, da bi bil Merc tam najmočnejši ... ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.388
9.126
113
botas je vozil po umazanem delu prva 2 kroga in potem ni oprijema in je komaj sledil zgodbi., zakaj, ve samo on in mi ker je pač bottas....drugače pa se je potem videlo da je avto narejen za prvi grid, da se v umazanem zraku mercedes ne znajde. Tudi zato toliko težav.
Drugače pa tudi, razlika kolk si fokusiran, motiviran v danem trenutku... in v momentu prehitevanja. Bottas ni bil, Hamilton je bil in se je prebijal naprej, ceprav ni bil brutalno hitrejše zaradi avta v tem umazanem vetru.
Ne, to si nisem jaz zmislil. Povzemam besede ex f1 drikačev iz spleta.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.574
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
zanimive opcije se odpirajo ...

AR = Mick + Sergio
Haas = Hulk + Sergio (sta ze bila teamatea pri FI in sta super sodelovala, tudi za Haas bi to bila super opcija)
Williams = RUS + Sergio

;)

plus, Sergio prinese konkreten financni paket s sabo ...
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.574
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ja, očitno se vsak teden scena spreminja. Ko veter.

ah kje, v F1 pa res ne ... ;)

samo ena anekdota - saj mogoče sem jo že spisal tu, ampak vseeno - par let nazaj je za fotografije Ferrarija skrbela ena fotoagencija. med dirkaškim vikendom, v soboto so še bili njihovi uradni fotografi, v nedeljo je bila v garaži nova ekipa fotografov. ;) samo tako, za predstavo.
 

Bojana88

Zelenc'
9. sep 2020
19
2
3
Franz je rekel, da se odlocitev pricakuje v 6 tednih.
Gasly, da bi še enkrat poizkusil v RB? Po moje še en šus v oba kolena.

Js na njegovem mestu 100% ne bi šel še enkrat v RB oz. bi postavil kakšen pogoj, da more biti avto isti ko od Max! Ker stavim da ima Max vedno malce boljši avto...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Da je samo Hamiltom sposoben ta avto vozit do limita... ter da so drugi šoferji otroci proti njemu in tudi če bi vozili tega Mercedesa, ne bi bili tako hitri kot Hamilton.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
859
113
Niti ne, bolj je kot joke letelo na one, ki misljo da Toto al pa se bols, kak mehanik iz boksa z joystickom vozi, Lewis pa sendvic v bolidu malca.

Je pa res, da mislm, da je kot sofer boljsi od vseh trenutno na gridu. Ne glede na avto.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.854
349
83
Dons sem primoran gledat na tv3 ker sem na lokaciji z šity internetom in ne dobim skyf1 stream. A vama noben ne pove da vaju zvok jebe? Sm prov na mute vaju dal k wtf. Bi ti osebno sms poslal če bi mel cifro. Twitterja pa tut nisem najdu
 

Podobne teme