Fitnes rokavice

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
Kakšne priporočate ker zadnje čase se mi je na dlaneh začela pojavljat trda koža od raznih fitnes pripomočkov pa vsaj upam da bodo rokavice pomagale.

V Hervisu sem že neki gledu sam je bla bl žalost.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
http://www.schiek.com/gloves.html

jz mam št. 425. ble so nekje 30€, je pa res da so naročene prek neta. so pa zlo dobre, lepo ti ovijejo zapestje in ti ga tako varujejo, dost zdržijo... vredne svojega denarja. mam jih pa že nekje eno leto in so kot nove
zmaga.gif
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Sicer se marsikdo ne bo strinjal, ampak rokavice so za pussije
grin1.gif

Pridejo frajerji z rokavičkam v fitnes pa delajo po 10-12kg na biceps in si mislijo kolk so hudi, potem ko pa sam vzameš 20kg u roke pa kakšno kilo čez je pa samo
shocked-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
potem so pussy tudi vsi ki ne delajo počepov s kilažo 180kg+, ali pa npr vsi ki ne delajo deadlifta s kilažo nad 150kg
bonk.gif

tist k hoče nej ima rokavice, tist k noče pa mu jih ni treba imet.
smirk-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Se čist strinjam.

ON: u BTC v hali A je ena trgovina, kjer majo raznorazne pripomočke (vreče, oprema za borilne veščine itd.), kjer boš pomojem dobil to, kar iščeš. Sam sem jih kupil tam in sem zadovoljen pa niti niso bile drage.
Evo link: http://www.projest.si/ - pa si lahko pogledaš kaj majo, da ne boš zastonj hodil.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Sem bil podobnega mnenja, da so rokavice za pichke, pol k se pa začne trda koža luščit pa kri tečt sm pa mal spremenu mnenje. Pa daleč od tega, da bi res kakšne velike kilaže dvigval...

Sploh pa mi je tako razmišljanje, da ne rabiš rokavic za majhne kilaže, debilno. Potem tud superg dobrih ne rabiš, če začneš laufat? Pa nasplošno me moti nek vzvišen odnos nekaterih fitneser do začetnikov... vsak je bil enkrat na začetku in noben si ni takoj 120kg bencha naložu pa od tam začel. Konckoncev taprav fitneser dela zase, ne za to, da bodo drugi gledal kok dvignejo
wink-1.gif


No pa da ne bom čist offtopic. Uporabljam (oz sem... zdej zabušavam
grin1.gif
) od Nike-a rokavice. Všeč mi je ker so tanke in ni vroče v njih.... dobiš jih pa praktično v vsaki športni trgovini. Cena mislim da okoli 15€, trpežne so pa kar zadovoljivo.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Fiatista pravi:
Se čist strinjam.

ON: u BTC v hali A je ena trgovina, kjer majo raznorazne pripomočke (vreče, oprema za borilne veščine itd.), kjer boš pomojem dobil to, kar iščeš. Sam sem jih kupil tam in sem zadovoljen pa niti niso bile drage.
Evo link: http://www.projest.si/ - pa si lahko pogledaš kaj majo, da ne boš zastonj hodil.

Tudi jaz tam kupujem fitnes rokavice že približno deset let. Iz tega se da sklepati, da sem zelo zadovoljen z njihovimi izdelki. So poceni, robustne, usnje se ne trga, na dlaneh pa so podložene. Ob skoraj vsakodnevni uporabi zdržijo skoraj eno leto, pa še potem se ne strgajo, ampak od znotraj začnejo drseti (verjetno zaradi strojenja usnja), to pa meni ni všeč in jih brez težkega srca zavržem ter kupim nove. Poizkusil sem tudi druge, pa mi niso bile všeč. Edino kar bi še pripomnil je to, da kupujem bele, ker črne pri začetnih nekaj treningih spuščajo barvo in imaš rahlo črne dlani.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Jaz sem imel nekaj teh fitnes rokavic, pa so se vse takoj strgale. Na koncu sem kupil kar ene v Sport2000.
Take svetlo rjave-črne. Nekej 12€.

Trpežno usnje, opora za zapestje, dobro podložene.
Sam ne vem če jih imajo v redni prodaji, se mi zdi da jih imajo samo v akcijah.
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Ma kaki pusiji neki. Gre se za čisto preprosto stvar. Z rokavicami, z dobrimi rokavicami je oprijem vsaj zame mnogo boljši, tak dobr 'grif' je, pa tudi opora za zapestje ni tako brez veze. Jaz sem jih enkrat kupil mislim da pri Sokol group. Pa so še čisto v redu
smile-1.gif
Go for it!