fitnes katastrofa

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Že če gledaš, koliko ljudi je sposobnih narediti par sklec na eni roki, je takšnih bolj malo.
A potem je kar dober dosežek, če kronično utrujen in prekurjen 40-letnik z ITM 28 naredi 20 enoročnih sklec na vsaki roki?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.972
2.431
113
Citat:
Ne deluješ mi ravno inteligenten, sorry, kaj veliko ne mislim teoretizirati s tabo.

LOL
In to ti, ki si si zasral nick s tisocerimi neumnostmi.
smile-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Citat:
Ne deluješ mi ravno inteligenten, sorry, kaj veliko ne mislim teoretizirati s tabo.

LOL
In to ti, ki si si zasral nick s tisocerimi neumnostmi.
smile-1.gif

Kdo pravi, da si ga ti ne bi, če bi imel 4x več sporočil kot jih imaš?
tongue-1.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Sklece na eni roki delat je samo stvar treninga. Pa tud za to kar pocne mozakar v videu se mi ne zdi nic takega, kar moje telo ne bi zmoglo. S treningom seveda. Al je moja logika v pi..i al pa ti trosis neumnosti.

Ko se brez večjih naporov naredi 80 sklec ali več, se naredi 10 sklec na eni roki brez problema
smile-1.gif

Jaz sem nekdaj začel sklece delati, ko sem gledal Brucea Leea ... mislim, da sem bil tam 10 let star ali kako leto več ... Sem videl, kak je človek brez težav na dveh prstih delal sklece na eni roki ... sem si mislil, jah, zdaj pa jaz hočem biti tak kot on ... Ko sem probal z eno roko, se niti dvigniti nisem mogel ... te pa sem nekje slišal, da moreš ne vem koliko sklecov narediti, da si potem sposoben narediti sklece z eno roko ...

In potem sem skoraj vsak dan sklece delal ... dobil sem mišice ipd ... Probal sem delati z eno roko, pa sem lahko enega naredil brez problemov, gor in dol ... pri drugem pa sem obtičal ...

Vem, da mam rekord na eni roki 12 sklecov, potem pa konec ... onih na dveh pa pojma nimam več ... mislim pa da nekje 90 ... Počepov pojma nimam koliko mam rekord ... vem da je nekaj čez 200, trebušnjakov pa nekaj čez 100 ...

Nekdaj sem bil obseden s temi tremi - skleci, trebušnjaki in počepi ... potem pa me je enkrat v levem ramenu nekaj vsekalo in sem roko mel ... niti skleca nisem mogel narediti več .. potem sem vse skupaj pustil ...

Bom pa zaj en dan probal koliko sklecoc, trebušnjakov pa počepov lahko še sploh naredim ... Za počepe mislim, da ne bi smelo biti problema, ker sem nonstop na kolesu ... trebušnjakov pa sklecov pa verjetno pol manj ...

Nekdaj, ko sem še hodil v osnovno in srednjo, sem se še s športom ukvarjal ... v gimnastiki in atletiki, potem sem vse skupaj pustil ... znal sem narediti tri salte nazaj na mestu, špago narediti, in vsega boga ... Sem hodil v oš k krožku v gimnastiki itd ..

Danes .. špage sploh več ne morem narediti, za salto nazaj si mislim, da se ubijem prej ...

Brez treninga ne moreš biti več tako dober kot nekdaj ... Da sem lahko špago nekdaj naredil in salte nazaj na mestu, sem mel ure in ure treninga ... mislim da sem drugo salto nazaj na mestu dosegel v dveh letih ...