fitnes katastrofa

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Drgač so tud proteini strup. Mi j eprejšnič kolegica razlagala, ki dela na biomedicini al neki podobnga. Baje so jih testiral, in da majo took ssvinjarije not, da se lahk sam križaš. Baje so tudi povzročitelj raka...sam klub temu, jih kdaj pa kdaj pojem!
smile-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
sevda..če ni si ko od stene odvaljen, se moraš pač delat da si.. da si žešæi.

sem včer eno uro kolesaril na fitnesu, da sem si ogledal vse mišičnjake..in 90% je šrota. tist ka rni, so pa anvadni tipi, pa dva atata.
 

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Kaj je npr. ta svinjarija? Vzamimo za primer proteinski prašek "nevtralnega" okusa, brez dodatkov (aspartam, umetni okusi...). Me res zanima.
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Tudi če je nekdo velik in je tja prišel s pomočjo steroidov je še vedno impresivno. Še vedno so bila potrebna leta treninga, napora, poškodb, prehrane, spanja,...

Jaz sem še vedno prepričan, da genetika igra veliko vlogo. Je začetni faktor ki ga pomnožiš s trdim delom in vztrajnostjo. Kot pravijo pri avtomobilskih dirkah, ni važen avto, važen je voznik. Ta rek drži samo če je avto dober.

Citat:
Uporabnik Dinotti pravi:
Drgač so tud proteini strup. Mi j eprejšnič kolegica razlagala, ki dela na biomedicini al neki podobnga. Baje so jih testiral, in da majo took ssvinjarije not, da se lahk sam križaš. Baje so tudi povzročitelj raka...sam klub temu, jih kdaj pa kdaj pojem!
smile-1.gif

Ma itak je vse strup. Proteini so še najmanjša skrb če vsaj koliko toliko kvalitetne in priznane kupiš. Bi rekel da se s tvojim motorjem dosti bolj zastrupljaš.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.674
14.381
113
...mene je začel že malce na Elvirja VR6 spominjat...
grin1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
950
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
ksz
ko tole berem, kaj pišete o mišicah iz fitnesa, me morm verjet, kaj berem, pa kaj mislite da se mičice iz fitnessa dobijo kr tako (GOVORIM O NARAVNI POTI, EDINI PRAVI POTI), me res zanima če se tip na gradbišču tolk utrudi in prešvica kokr se morš u fitnessu za neke vidne rezultate. pa ne mi o tem da tiste mišice so pa samo za gledat, mislim, kolk znalcet tle gor nardi vsaj 10 pravilnih sklec s celim telesom' pomoje še pol znalcev ne, kolk vas preteče 8km v enem šusu' še 1km bi znalo nekaterim delat težave, zato ne podcenjujte ljudi ki hodijo v fitness zaradi zdravja in lepše postave ali kondicije, ker se morajo zelloo namučit za vidne rezultate, govorim o osebah, ki ne jemljejo kemije, pustimo proteine in aminokisline, to je svetlobna leta drugače od steroidov

Kak problem pa je 8 km narediti? Ajde, če le niso po asfaltu, nikoli mi laufanje po njem ni pasalo ker me je potem levo koleno bolelo. Nisem laufal skoraj pol leta že in se trenutno nasploh rekreiram veliko premalo, pa jih na makadamu naredim brez posebnih težav. Še 10 bi šlo, 12 bi pa že bila težava....

Fitness je koristen, če v njem celo telo natreniraš in se po njem počutiš bolje, si na splošno močnejši in vzdržljivejši, vse ostalo je predvsem delanje na lepoti in egu. Tudi zdravje potem nima več tu dosti veze. Pa meni je itak jasno da tu, za teh nekaj muvov, izpilijo pravilno tehniko, da delajo veliko, ampak je pa smešno če ti te mišice, razen v fitnessu, ne pomagajo veliko.

Seveda so izjeme in jih poznam nekaj, recimo gospoda blizu 50ih let, odlično (za moje oči, torej ni neka napihnjena žaba) zdefiniran, ni problem laufat maratona, prekolesarit v enem kosu 100 km, premetat za 20 šajtrg zemlje ali nesti 100 kg po stopnicah dol. Skratka, od tega ima korist
smile-1.gif
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Jaz sem imel na gradbišču enega poba iz fitnesa, ves nabildan, sem mislil, tale bo prenašal material, da bo veselo.

Zgorel je kot ameriška zastava v iranu v 4 urah. Pa tisti dan sploh nismo kaj prida delal, mal mi je po tleh pobiral knauf profile in podajal. Če bi še paleto ali tri gipsa prefukal, bi ga moral verjetno na urgenco peljat.

Naslednji dan ga že ni bilo.

Hahaha ... poznam polno takih primerov! Dva napihnjena kolega sta v gozdu skoraj "stran padla", ko smo podirali pa kalali drevje ... en se je zašvical ful že pri parih zamahih, drugi pa je ene 10 min več od njega zdržal. Jaz pa sem kalal 1 uro nonstop, brez da bi se kaj zašvical. Mislim ...

Sem raje takšen kot sem, kot pa da se napihujem s temi six packi, joški pa mišicami. Jas mam športno postavo, ne pa bodybildersko, in je v življenju nočem.

Numy ... jaz sem v enem dnevu prenosil 250 komadov gips plat, pa sploh nič crknjen nisem bil, edino proti koncu so me že malo prsti boleli .. pa 50 komadov 3 meterskih .... tisto je bla malo muka, ampak ko sem končal, sem čez uro bil spet "frišni".
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
to vzdržljivost ti pa da specialka, vidim pri sebi, kak sm bol scotan, če par dni ne grem na pecikl :p
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
ksz
ko tole berem, kaj pišete o mišicah iz fitnesa, me morm verjet, kaj berem, pa kaj mislite da se mičice iz fitnessa dobijo kr tako (GOVORIM O NARAVNI POTI, EDINI PRAVI POTI), me res zanima če se tip na gradbišču tolk utrudi in prešvica kokr se morš u fitnessu za neke vidne rezultate. pa ne mi o tem da tiste mišice so pa samo za gledat, mislim, kolk znalcet tle gor nardi vsaj 10 pravilnih sklec s celim telesom' pomoje še pol znalcev ne, kolk vas preteče 8km v enem šusu' še 1km bi znalo nekaterim delat težave, zato ne podcenjujte ljudi ki hodijo v fitness zaradi zdravja in lepše postave ali kondicije, ker se morajo zelloo namučit za vidne rezultate, govorim o osebah, ki ne jemljejo kemije, pustimo proteine in aminokisline, to je svetlobna leta drugače od steroidov


Moreš videti ta posnetek!



Zdaj pa primerjaj telesno zgradbo in zgradbo tistih ki hodijo na fitnes .. pa reči, če je keri tako sposoben? ... Res da je ta tudi trdo garal ... Rečem, da je ta niger močan po naravni poti, ne po kemijski ...
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
sam to ne vela, ta je nigger lol, oni so že po naravin tk definirani, je pa močn ful ni kej, se mu vidi :D
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik Dinotti pravi:
Drgač so tud proteini strup. Mi j eprejšnič kolegica razlagala, ki dela na biomedicini al neki podobnga. Baje so jih testiral, in da majo took ssvinjarije not, da se lahk sam križaš. Baje so tudi povzročitelj raka...sam klub temu, jih kdaj pa kdaj pojem!
smile-1.gif

Pa ti veš da si napisal da so BELJAKOVINE strup (se pravi vsi izdelki ki vsebujejo proteine=beljakovine). No tudi meni so študentke medicine oz. biomedicina, žačele nabijati o tem, da če pojem 300-400g piščanca na dan, da bo v meni full steroidov, ker jih filajo s tem....no tolk o tem...da ne govorim da je 1/2 medicincev hipohondrov (poznam jih ogromno), malo pejt v pajzla pogledat....tako mrtvo pijanih študentov, kot študentov medicine ne boš nikjer videl (no še dobr da ga bodo zrušli letos). Aja ko sem jima pred oči vrgel krvne izvide po treh letih jemanja Wheya,bcaa,glutamina,kreatina.....je bilo samo
d055.gif

Športna prehrana katero dobiš pri nas v trgovini je legalna, ne padeš na doping testu ipd. in jo konzumira mnogoveč športnikov kot si mislite...
 
Nazadnje urejeno:

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
itak v slo vsak k mu omeniš d jemlješ whey, bcaa,itd misl d si na igli in d boš umru kmal od tega
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Citat:
Uporabnik Drifter pravi:
itak v slo vsak k mu omeniš d jemlješ whey, bcaa,itd misl d si na igli in d boš umru kmal od tega

Nažalost ja....na konc pa taisti umre od čikov,maščob,infarkta ipd. Čeprav Dinotti ima nekaj pojme kot je pisal v tej temi, tako da ne vem kako da je verjel neki študentki kjer so kao proteine (kakšne ne vemo), testirali v nekem laboratoriju kateri verjetno niti referenčen ni za te stvari.
Žal se vsi bojijo "praha". OK če se aktivno ne rekreiraš potem skoraj nima smisla, čeprav si lahko vsaj prehrano s tem odlično izboljšaš.
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
res je da so kvalitetni in manj kvalitetni produkti na trgu, čisto enostavno se izogneš slabim, da gledaš ceno..jst osebno prisegam na reflex se mi zdi da so kr kvalitetni izdelki, tudi poceni niso najbol..
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Zajeban si ti.
smile-1.gif
Zanimivo, kako ste naenkrat vsi močnejši in zmogljivejši od fitneserjev.

Ta niger pa bog ve, kaj je že vse treniral. Vseeno samo čestitke, da tako dela, namesto da bi se drogiral.
smile-1.gif
90% ljudi na forumu konstitucijsko ni sposobnih, da bi izvajale takšne vaje, kaj šele dejansko fizično. Ti, kot 165/50 kolesar bi to s treningom verjetno zmogel, za ostale pa so takšne vaje bolj kot ne utopija.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
1. a je daljša mišica močnejša kot krajša? (Človek velik 2m ima daljše roke, kot človek velik 1,8m)?
2. koliko se dejansko pozna moč glede na dolžino roke. Koliko sile/moči potrebuje človek velik 2m in človek velik 1.8, da recimo dvigne 20kg?Je dejanska razlika ali so na takih velikostih razlike minimalne?

mal čudna vprašanja, ampak mislim, da je za razumet kaj me zanima:)