Fenix 6

nixon82

Zelenc'
12. maj 2020
1
0
1
Ni problema, to so navodila, ki sem jih prejel:
Test velja za večino ur z barometričnim senzorjem. Preizkušeno na fenix 3 in fr935.

Would you be able to put your device into test mode, and send in a photo of the values on the screen, here is how -
  1. Power off device
  2. Hold the Down key
  3. Press and release power button (while still holding the Down key) to put in test mode
  4. Press the Back key 8 times
Sliko sem poslal.Ne vem pa, kakšna je razlika med pravimi in napačnimi vrednostmi. Ura je kazala cca 10 mb nižjo vrednost od dejanske.


Kaj praviš na ta test
 

Priponke

  • IMG_4893.jpeg
    IMG_4893.jpeg
    1,3 MB · Ogledi: 270

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Upam, da res. Sem klical na Mbills in so rekli, da se vodstvo zelo trudi, da omogočijo garmin pay čim prej:)
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.729
2.342
113
Pomurje
Nekaj sem jaz dal zraven, ko sem kupil F6. Puls na zapestju pa dela za en jebeštrga. Je bil na F3 boljši.
Pa višinomer med igranjem tenisa kaže +- 30m višinske razlike. Mogoče ga jebe ko si žogico v zrak vržeš in dvigneš roko za slab meter :)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

corsol

Guru
11. mar 2010
2.672
829
113
Kaj za vraga rabiš višinomer pri tenisu.....

Vsi ki bi radi , da dela pulz na zapestju oh in sploh....tega ne rabite, sicer se ne bi s tem ukvarjali in bi uporabljali pas za katerega se ve da DELUJE tako kot je treba.:evil:

Ampak tarnatabolj je pri današnjih športnih urah očitno itak važno, da lahko muziko poslušaš, račune plačuješ, bereš SMS-e in podobne zadeve....

Najbolj da gre še ura sama eno odlaufat.
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
382
123
43
"...vmes so se zadeve vrnile v normalno stanje in Garminovi strežniki spet obratujejo, naprave pa se normalno sinhronizirajo z aplikacijo in spletno stranjo...."

Zadeva je še daleč od normalnega delovanja ! Naprave se mogoče res sinhronizirajo z aplikacijo in net stranjo, ampak pozabili so povedati, da se vsi ti podatki ne sinhronizirajo z ostalimi "osebnimi" podatki...Ne sinhronizira se teža, izziv korakov ( podatki so prikazani na dan "vdora" )...v bistvu se ne sinhronizira nič...! Pokaže samo prvo stran z zadnjimi podatki !
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.729
2.342
113
Pomurje
Seveda ne rabim višinomera pri tenisu, podatki so pa na voljo in so zelo zanimivi.

Pas sem kupil, ga uporabljam po novem tudi za tenis, na F3 ga nisem rabil, ker je delal več kot ok.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.729
2.342
113
Pomurje
Gumb za start/stop je v okvari. Moram 10x pritisnit, da začne vadbo in 10x da konča.
Vse ostalo je top in je kot nova.

Iščem urarja da jo odpre in popravi. Pozna kdo?

Boljši slabši lahko delam primerjavo šele sedaj, ko imam f6.