Facebook dating

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
Kdo uporablja to aplikacijo? Je uporabna, je gor kaj Slovenk oz. v Sloveniji živečih pripadnic nežnejšega spola?
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
šrot roba. Sem šel gor z fejk profilom, tipa sem dal praktično manekena 30 let starega z hudim 6 packom.

Klikale so me same 45 + ločenke z otroci, pričakovale da se bom metal za njimi.

Naletel sem na 3 samske samske pod 30, ampak se vidi da so vse 3 bile iz nasilnih bivših razmerjih in iščejo pozornost, medtem ko so čustveno pohabljene, po domače šrot za vlaganje časa in energije.

Over all: 4 razredna roba pred rokom, še slabše kot tinder
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
kako vlaganje časa, a se ne grete tole samo za sex? za tistih par minut veselja?
Da bi si prav partnerja iskal prek tega moraš biti malo special.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Daj preberi en post visje. Gor je samo 4.razredna roba. Obeh spolov... Taki se najdejo med seboj seveda, na kaj pa tripajo, pa...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
sem prebral, a vprašaj je odigral vaškega posebneža in se prijavil s fejk profilom....za raziskovalne namene ? :evil:
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.963
5.158
113
Da bi si prav partnerja iskal prek tega moraš biti malo special.

Naj bi ti pokazalo skupne interese (kar si lajkal po fb oz. v katerih skupinah si?) z osebo na drugi strani. Čeprav nekdo, kateri ima pol resen namen porabi 10min in si v opis napiše kaj ga zanima.

Če porabi 5 min pa dobiš nekaj v slogu:
- glasba, potovanja, šport
- dog mama
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
sem prebral, a vprašaj je odigral vaškega posebneža in se prijavil s fejk profilom....za raziskovalne namene ? :evil:
Nismo deci babe, katerim lahko vsak fejk doktor iz Saudske al pa vojak iz Afganistana zmeša glavo. :evil:
Bi moral dat en tak normaln profil, ne pa preriravat s sixpackom ... itak, da je fake. Jebat ga, je očitno vseeno malo pretiraval.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
niti ne
dal sem slike slovenskega zdravnika, slikan zraven slo rešilcev fitnesa, ob Ljubljanici itd

profil je total legit.

Problem je v ženskah in njihovih pričakovanjih.

Preverjeno, potrjeno ,dejstvo
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Marxon in Feniks

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.556
2.410
113
Potem pa uvozi kako Tajko....pa še na tehnični prej pel, da bo ziher devica z vsemi zobmi in brez luleka.

Če se imaš za toliko solidnega, boš pa ja eno tajko lahko redil.

:nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Feniks

bev

Fizikalc
25. apr 2017
335
220
43
niti ne
dal sem slike slovenskega zdravnika, slikan zraven slo rešilcev fitnesa, ob Ljubljanici itd

profil je total legit.

Problem je v ženskah in njihovih pričakovanjih.

Preverjeno, potrjeno ,dejstvo
večina dobrih in normalnih je oddanih in takih šalabajzerjev ki se uvarjate z raznimi dejtingi niti povohajo ne pa če maš 2 sixpacka pa še v denarnici ene par.
 

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
večina dobrih in normalnih je oddanih
Pa ne ne vem če je to res, se ne bi povsem strinjal. Nekdo je pred časom odprl temo o tem, da je vedno več samskih žensk, ali je to res ne vem, je pa do neke mere realno. Fora je tudi v tem da čedalje več ljudi prakticira FWB, kjer sta lahko oba v WIN WIN situaciji, če ne zapadeta v past, ki se ji reče čustvena navezanost.
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Ja nevem, če si pogruntal da ti online zadeve ne grejo (ne gre tudi 80% drugim, pa jebiga).

Jst window shopam na skretu, pa kak printscreen naredim.
Jaz pa preverjam kak je trg žensk, zapomni si, dober dedec ima primarno babo, in pa satelite ki jih občasno servisira.
Dobra ženska pa ima visokostatusnega dedca ki ga proba obdržat.

Kruto a resnično.