Facebook dating

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
šrot roba. Sem šel gor z fejk profilom, tipa sem dal praktično manekena 30 let starega z hudim 6 packom.

Klikale so me same 45 + ločenke z otroci, pričakovale da se bom metal za njimi.

Naletel sem na 3 samske samske pod 30, ampak se vidi da so vse 3 bile iz nasilnih bivših razmerjih in iščejo pozornost, medtem ko so čustveno pohabljene, po domače šrot za vlaganje časa in energije.

Over all: 4 razredna roba pred rokom, še slabše kot tinder

Ne vem no...kritiziras zenske in njihovimi pricakovanji istocasno se pa sam prijavis s fejk profilom. Kje je tu point?
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Ne vem no...kritiziras zenske in njihovimi pricakovanji istocasno se pa sam prijavis s fejk profilom. Kje je tu point?
Point je da postaviš benchmark, kolk je max interes z ženske strani.

In iz tega ugotoviš, da so previsoka pričakovanja glede na realno stanje. Ta ženska klientela je deluzionalna. Razumeš point?

Očitno si ti tak Đentelmen, da ne boš nikoli priznal, da je lahko ženska luzerka in nesposobna. :)
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.366
339
83
Ljubljana
Jaz sem pa razumel, da kot visoko statusni pripadnik moškega spola išče side hoe. Pa ni zadovoljen z raznimi ločenkami itd.....
Aaaaa... Ločenke, samske mamice... Enostavno čez čas ugotoviš, da če ji obljubiš eno stvar na prvem zmenku, lahko dobiš karkoli hočeš, ampak take ženske noben stabilni in uspešen moški ne jemlje resno za dolgoročne plane.

SO pa zanimive za hobi program to je plus, minus pa je da imajo res ogromno traum za seboj.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
hobi program je golf, jadralno padalstvo, ustvarjanje miz....

hobi ženske pa je ponavadi samo draga drama. za tistih 5 minut ejakulacije na teden.
 

uporabnik2022

Pripravnik
5. jan 2022
80
26
18
šrot roba. Sem šel gor z fejk profilom, tipa sem dal praktično manekena 30 let starega z hudim 6 packom.

Klikale so me same 45 + ločenke z otroci, pričakovale da se bom metal za njimi.

Naletel sem na 3 samske samske pod 30, ampak se vidi da so vse 3 bile iz nasilnih bivših razmerjih in iščejo pozornost, medtem ko so čustveno pohabljene, po domače šrot za vlaganje časa in energije.

Over all: 4 razredna roba pred rokom, še slabše kot tinder
Na FB se zdaj zgleda bolj ali manj registrirajo predvsem gospodje in gospe v zrelih letih, oni so aktivni uporabniki tega omrežja. Mlajši so šli na Instagram oz. Tiktok.