EVJ KABELSKI TV

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
131
6
18
Sem še enkrat zagnal iskanje kanalov in najde vse nove samo na mestu kjer bi moral biti Discovery HD ni HD ampak je v standardni ločljivosti.
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Noja... glede tega se ne strinjam... Konec koncev smo novi narocniki... kakorkoli gledas ...

V pogojih akcije je zapisano tole:

Za koga velja akcija
Akcija velja za naročnike, ki v akcijskem obdobju sklenejo novo naročniško razmerje za paket fiksnih storitev EON TROJČEK iz aktualne ponudbe, ob pogoju vezave novega naročniškega razmerja za obdobje 24 mesecev.
Pojem »novo naročniško razmerje« za potrebe teh Posebnih pogojev pomeni naročniško razmerje za storitve na odjemnem
mestu, na katerem še nikoli niso bile priključene fiksne storitve Telemacha, oziroma na katerem je bilo naročniško razmerje za fiksne storitve Telemacha odpovedano pred več kot tremi meseci.

Akcijska ponudba ne velja za spremembe obstoječega naročniškega razmerja.

V bistvu smo novi narocniki, glede na to, da smo prej bili narocniki pri EVJ ... Sem jim pisal se na mail... ceprav kolikor berem v drugih temah, je odzivni cas precej dolg :D ... in lahko pricakujem odgovor sele drug mesec ;) ... Se pa vseeno rad pustim tudi presenetiti ... predvsem pozitivno :cool:

kaj si kaj uspel urediti, se je dalo kaj zmenit ???
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Se nic... Se vedno cakam, da se prikaze kaksen tehnik in zmontira opremo :( ... Sem jih klical ze 24.1. ... od takrat je odprt nalog ...Bil se sicer en tehnik v soboto 25.1. ampak ta je bil neodvisno od tega... ampak zaradi nedelovanja "ogled nazaj" po nadgradnji EVJ omrezja oz. kot so sami rekli - prenove programske sheme :) ...

Sem poslal mail 28.1.... na katerega sem dobil vceraj odgovor, da naj jim posredujem davcno stevilko, da mi bodo lahko odgovorili :nigladek: ... Med vprasanji je bilo tudi to vprasanje glede akcijske cene ...

Sjratka... sem zaenkrat zelo razocaran... Sem mislil, da smo bili prej pod EVJ delezni slabe ponudbe in slabega supporta ... pa vidim, da je sedaj se veliko slabse... Pa komaj cakam racun, ker sem preprican, da bo tudi tam cela zmeda ... Od EVJ sem vsaj vedno v roku nekaj ur dobil odgovor po mailu ... Tukaj pa kot kaze traja en teden, da mail odprejo, preberejo prvih nekaj vrstic in odgovorijo z necim tretjim (da naj posredujem davcno stevilko) ... Vmes sem bil tudi v njihovo stacuni, ker sem mislil,d a se bom tam lahko v zivo kaj vec zmenil... pa se ne da... Ocitno bo se pestra pomlad... ker sem skoraj preprican, da bo tehnik (ali vec njih) se nekajkrat moral priti, ker ne znajo razloziti zadev, ko je nalog odprt, pa se nic ne da urejat dalje, dokler ta en nalog ni zaprt... :( ... Zal zaenkrat ne morem dati pohvalne besede za Telemach ... Edino, kar deluje, je internet... vendar pa upam, da bo vsaj tako tudi v bodoce... Kot berempo raznih straneh in na FB, je po nadgradnji v Medvodah kar nekaj problemov z nedelujocim internetom, nedelujoco telefonijo, nedelujoco TV shemo ...
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Hvala za info...no meni zaenkrat vse deluje kot bi moglo, le v mojem telemachu sem opazil, da bo položnica za 3 evre dražja kot naj bi bila ??? zaenkrat še ne morem odpreti položnice pdf da bi videl kaj mi bodo obračunali ?? imam pa občutek da mi bodo trojčka računali 41 evrov namesto 38 evrov kot je bilo rečeno, no ko bom lahko odprl položnico bom videl....
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pri meni je celo nekaj € nizja... in tudi se ne morem odpreti racuna, da bi videl, zakaj je tak cuden znesek... Mogoce zato, ker so storitev "ogled nazaj" zaracunali samo do dneva, ko je bil prehod in od takrat dalje ne deluje vec...

telemach_EVJ_racun_23EAE715.png


Sedaj je bila narocnina na trojcka 51,90€, ogled nazaj pa 3€ mesecno ... Sedaj naj bi stal paket EON Full 51€... nevem pa od kod potem se dodatnih 2,26€ ... Bomo videli, ko bo na voljo racun... Po novem bi morala biti narocnina samo 51€, ker EON Full naj bi ze vseboval storitev "ogled nazaj" ... seveda ko dostavijo opremo, ki bo delovala :)

Moj_Telemach_23EAE7CF.png
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Pa ne morete nekje drugje vzet neta + TV, ker to kaj tukaj pišete je grozljivo za 21. stoletje. Ko vse teme za telemach prečekiram vidim da je podn na vseh področjih.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Zal je problem... sem imel prej Telekomov trojcek preko VDSL... in karkoli drugega je mozno samo preko bakrene parice ... Hitrost interneta nekje max. 12/5 ... in je tako mozen samo en TV preko IPTV... ko sem klical T-2, so rekli, da lahko ponudijo le 4/1 ... torej lahko o IPTV le sanjam pri taksni hitrosti :) ... Mogoce bi lahko dobil kaj vec takrat, ko bi dejansko priklopili DSL ...
Preko kabelskega omrezja je vsaj hitrost interneta sedaj vec kot odlicna... 250/10 ... le TV je problem ... O kaksni optiki lahko zal le sanjamo... :) ...
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Evo ugotovil od kje 3 evre več paket eon light imam, ko pogledam na moj telemach :)

Mal je zdele od začetka še poporodnih težav, mislim pa da se bo zadeva uredila, na mojem koncu so po mojem veliko težav že odpravili, saj smo bili dosti prej priključeni, kot Medvode.
 

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
131
6
18
Se nic... Se vedno cakam, da se prikaze kaksen tehnik in zmontira opremo :( ... Sem jih klical ze 24.1. ... od takrat je odprt nalog ...Bil se sicer en tehnik v soboto 25.1. ampak ta je bil neodvisno od tega... ampak zaradi nedelovanja "ogled nazaj" po nadgradnji EVJ omrezja oz. kot so sami rekli - prenove programske sheme :) ...

Sem poslal mail 28.1.... na katerega sem dobil vceraj odgovor, da naj jim posredujem davcno stevilko, da mi bodo lahko odgovorili :nigladek: ... Med vprasanji je bilo tudi to vprasanje glede akcijske cene ...

Sjratka... sem zaenkrat zelo razocaran... Sem mislil, da smo bili prej pod EVJ delezni slabe ponudbe in slabega supporta ... pa vidim, da je sedaj se veliko slabse... Pa komaj cakam racun, ker sem preprican, da bo tudi tam cela zmeda ... Od EVJ sem vsaj vedno v roku nekaj ur dobil odgovor po mailu ... Tukaj pa kot kaze traja en teden, da mail odprejo, preberejo prvih nekaj vrstic in odgovorijo z necim tretjim (da naj posredujem davcno stevilko) ... Vmes sem bil tudi v njihovo stacuni, ker sem mislil,d a se bom tam lahko v zivo kaj vec zmenil... pa se ne da... Ocitno bo se pestra pomlad... ker sem skoraj preprican, da bo tehnik (ali vec njih) se nekajkrat moral priti, ker ne znajo razloziti zadev, ko je nalog odprt, pa se nic ne da urejat dalje, dokler ta en nalog ni zaprt... :( ... Zal zaenkrat ne morem dati pohvalne besede za Telemach ... Edino, kar deluje, je internet... vendar pa upam, da bo vsaj tako tudi v bodoce... Kot berempo raznih straneh in na FB, je po nadgradnji v Medvodah kar nekaj problemov z nedelujocim internetom, nedelujoco telefonijo, nedelujoco TV shemo ...

Ja se strinjam s temi porodnimi problemi in pri meni so nedelujoci telefon uredili po stirih dneh in verjetno je bilo potrebno samo nekaj nekje pokljukati...in tudi v startu nedelujoci internet sedaj deluje bp po menjavi modema. Tv je pa lepo delujoca.

Bi pa povprasal kje na FB se se da kaj prebrati na temo teh tezav torej kaksen link bi bilo mozno prilepiti?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ja se strinjam s temi porodnimi problemi in pri meni so nedelujoci telefon uredili po stirih dneh in verjetno je bilo potrebno samo nekaj nekje pokljukati...in tudi v startu nedelujoci internet sedaj deluje bp po menjavi modema. Tv je pa lepo delujoca.

Bi pa povprasal kje na FB se se da kaj prebrati na temo teh tezav torej kaksen link bi bilo mozno prilepiti?

Na FB so komentarji pod novickami glede te nadgradnje pri Televizija Medvode in ori nekaterih znancih, ki share-ali to...

Recimo >>
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Ker mi do sedaj vse deluje tako kot mora tako televizija kot internet in pri prehodu iz EVJ na Telemach nisem imel nobenih težav do sedaj nisem "težil" na Telemach kako in kaj je sedaj po novem.
No včeraj zvečer pa sem le poklical da povprašam kakšen paket imam po novem in so mi rekli da imam EON Light, prijazna gospa mi je razložila da imam sedaj registriran le račun za mobilni EON, katerega je stornirala in sem se moral na novo registrirat v moj Telemach, sedaj imam možnost ogleda za nazaj za 7 dni in v aplikaciji EON imam vse programe ( prej kot mobilni uporabnik sem imel samo cca 35 programov ), vse deluje kot mora...ker imam android box in tam lahko gledam EON za nazaj, nisem težil kdaj bom dobil D3 sprejemnik ki mi pripada v omenjenem paketu, rajši bi imel kartico kot D3 sprejemnik.

eon.jpg


p.s. sem pa takoj v EON prijavil 4 naprave :) sem pa poklical tudi na EVJ, kjer so mi rekli da bodo imeli Telemachov center, oz. nekaj podobnega.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ce stimajo nevem ... je pa manj kot prejsnji mesec :) ... Je pa malo cudno specificirano ... Predvidevam, da je del narocnine do dneva, ko so opravili preklop... drugi del pa od takrat dalje do konca meseca ... Ceprav drugi del bi po mojem moralo pisati Paket Telemach EON Full ...

CLB-S1-1000351398_2__pdf_23ED7964.png
 

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
131
6
18
Pri meni je pa malo vec kot prejsnji mesec...Bom povprasal na Telemach cemu tako. Ne vem pa kdaj bo EVJ za Medvode objavil kaksne pakete sedaj sploh imamo in kaj je novega ker tega za sedaj se niso naredili za Zasavje pa je to narejeno.
 

sandbaky

Fizikalc
31. dec 2019
218
27
28
Pri meni piše Paket EVJ Trojček XL cena 41 evrov, v moj Telemach mi piše da je paket EON light, katerega je cena 41 evrov, tako da meni je ok.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pri mami, ki ima paket EVJ trojcek XL, je bilo prej 32,90€, sedaj pa je 36,29€ ... V Moj Telemach ji pise EON Light ... Torej so nekako potihem tudi dvignili ceno ... Obvestila pa nobenega ... Nov cenik je samo za Zagorje... za Medvode pa nic ...