Eurobasket 2017

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.610
258
113
Ma morite ze s tem sprejemom... Kar je blo je blo, uzivajmo dokler je tema se sveza...

Itak pa se noben ne more kosat z alterjevci....
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Ma glej, dejstvo je da bi še Snecer znal narediti bolj optimistični sprejem kot pa ta kekec
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik Yogi pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
dobra

hysterical-1.gif
Dobra...

Ima kdo fotko ali posnetek sprejema letala na letališče? Tam kjer so letalo z gasilskimi cisternami zalivali? Mislim, da je bilo na kongresu na ozadju...


Komentator pa...
crazy1.gif



A lahko sprejem naredimo še 1x, pa počakamo še na lepo vreme?
evil.gif

Na fb sem videl.slike in video iz pilotske kabine, video iz kontrolnega stopla...pa zdele ne najdem vec. Kak siol, zurnal ali kaj podobnega, bo ze kdo se nasel.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.400
968
113
Obišči stran
No včeraj na lokalnem sprjemu za Zagorca od blizu videl medaljo in še slišal nekaj občutkov. Kaj naj rečem, solze imel v očeh, se vidi že na daleč da je OK dec.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.319
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
"Ovo što su Slovenci napravili Španjolcima u polufinalu EuroBasketa nije za mlađe od 18"

grin1.gif


https://www.24sata.hr/sport/gremo-slovenci-senzacionalni-susjedi-u-finalu-su-eurobasketa-540046
cheer.gif

Stari, hebat ga, se ti opravičujem, ker sem po tekmi odprl Janževca. Niso imel druzga....

Če se v nedeljo okronamo z zlatom, dobiš 6 L prave kapljice po pošti na dom, da ne boš pil to kemijo! Obljubim!
nahrung002.gif
Janch, ti si CAR!!!! HVALA!!!
nahrung002.gif

2613232-Janch.jpg
 

Priponke

  • 2613232-Janch.jpg
    2613232-Janch.jpg
    21,9 KB · Ogledi: 261

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Hmm, dajmo malo off topic. Konjičan boljši od Janževca? Strojno obrano grozdje se je iz vzhoda države vozilo v prejšnjih letih vozilo v konjiško klet, ki ima kakih 70 ha lastnih površin (srednji zasebni vinogradnik v Avstriji) in presneto malo odkupa od lokalnih kmetov. Če ne drugega, je izvor njihovega vina strašno sumljiv.
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Hmm, dajmo malo off topic. Konjičan boljši od Janževca? Strojno obrano grozdje se je iz vzhoda države vozilo v prejšnjih letih vozilo v konjiško klet, ki ima kakih 70 ha lastnih površin (srednji zasebni vinogradnik v Avstriji) in presneto malo odkupa od lokalnih kmetov. Če ne drugega, je izvor njihovega vina strašno sumljiv.

Mah, Konjičan, Janževec ipd. je vse isto sranje. Vino, vredno uspeha košarkarske reprezentance, se najde izključno pri zasebnikih v okolici Jeruzalema.
grin1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
A veš zakaj Janževca (najbolje prodajano belo vino v Slo) nikoli ne zmanjka, četudi je letina katastrofalna? Zato ker, ko je kriza, grozdje odkupujejo od vsepovsod tudi iz tujine..imajo pa zelo sposobnega enologa..ta bi še iz modre frankinje naredil janževca
smile-1.gif


tole je pa res čisti offtopic...
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
Janezek, nastej tri vinorodna podrocja Slovenije.
Kras z obalo, Vipavska dolina, Brda.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Jaz pa vem, da je konjiški kleti prejšnja leta dostavljal strojno obrano grozdje vinogradnik iz ljutomersko ormoških goric, ker ga tam ni mogel prodati. Razen tega je potrebno potem popraviti podatke na spletni strani Zlatega griča. Iz 76 ha vinogradov ne pride 700.000 litrov vina, če upoštevaš slovensko zakonodajo in pridelovalne pogoje na Štajerskem. Lokalnega odkupa je za vzorec. Pelji danes, ko ne dežuje, po cesti v Ormož in Ljutomer in prepričan sem, da boš srečal traktorje, ki vozijo prikolice grozdja v lokalno klet. Pelji se v Metliko in boš tudi to videl, če tam niso slučajno že zaključili. Pelji se po Konjicah in boš srečal ... Nič od tega
grin1.gif

Kaj hočemo, tri dni je od medalje, košarka se je izpela. Igralci so že po svojih službah (klubih), medalje v vitrinah. Nekaj mesecev bo povečan naval na košarkarske šole, potem pa bo na treningih ostala generacija najvztrajnejših, ki bodo čez desetletja sanjali, kako bi ponovili ta edinstven uspeh.

Edit: popravljena pravopisna napaka
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

baldrick

Pripravnik
27. mar 2012
940
23
18
Veste kaj boli me k. za unega na odru in za glup program. Bil sem tam zaradi teh zaradi katerih sem izgubljal živce in se na koncu toliko veselil in zaradi teh, ki so pisal zgodovino košarke pri nas. Žal mi je res ker so zajebal cel sprejem se mi je tudi zdelo za mal. A sem bil moker do jajc in užival ne toliko v programu, kot v skandiranju in veselju, ki so ga fantje zaslužil. Bil je dober sprejem predvsem tudi zaradi moje družbe, ker smo se imeli fajn.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
No včeraj na lokalnem sprjemu za Zagorca od blizu videl medaljo in še slišal nekaj občutkov. Kaj naj rečem, solze imel v očeh, se vidi že na daleč da je OK dec.

Pa si Zagorcu povedal, da je zayebal, ko je slekel Dončiča st. Mi bi raje videli, da bi Sanjo.