Eurobasket 2017

22. jul 2007
12.840
1.327
113
123
Bravo naši
zmaga.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.346
684
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
"Ovo što su Slovenci napravili Španjolcima u polufinalu EuroBasketa nije za mlađe od 18"

grin1.gif


https://www.24sata.hr/sport/gremo-slovenci-senzacionalni-susjedi-u-finalu-su-eurobasketa-540046
cheer.gif

Stari, hebat ga, se ti opravičujem, ker sem po tekmi odprl Janževca. Niso imel druzga....

Če se v nedeljo okronamo z zlatom, dobiš 6 L prave kapljice po pošti na dom, da ne boš pil to kemijo! Obljubim!
nahrung002.gif
Čakam paket!!!
smile-1.gif

Paket bo dostavljen, kot sem obljubil!
tongue-1.gif
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.109
3.418
113
ksz...
Na mnogo preteklih EP smo "po imenih" imeli "boljšo" reprezentanco.
Iskrene čestitke fantom, a vseeno je IMHO bistveno razliko za letošnji fantastičen uspeh naredil tale "možakar"
evil.gif
:
(odigrati, ob poravnanem rezultatu, zadnjih 5 minut finalne tekme brez MVP turnirje, kateri se je vidno iztrošil - parkrat vrgel mimo obroča - je imeti jajca. Tudi sicer vse njegove poteze, vsaj z laičnega vidika gledalca, menjave time-outi, pravočasne in pravilne)
Gospod Kokoškov, moj poklon
zmaga.gif
 

Priponke

  • 2612359-Kokoskov.jpeg
    71,3 KB · Ogledi: 137

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.716
113
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
"Ovo što su Slovenci napravili Španjolcima u polufinalu EuroBasketa nije za mlađe od 18"

grin1.gif


https://www.24sata.hr/sport/gremo-slovenci-senzacionalni-susjedi-u-finalu-su-eurobasketa-540046
cheer.gif

Stari, hebat ga, se ti opravičujem, ker sem po tekmi odprl Janževca. Niso imel druzga....

Če se v nedeljo okronamo z zlatom, dobiš 6 L prave kapljice po pošti na dom, da ne boš pil to kemijo! Obljubim!
nahrung002.gif
Čakam paket!!!
smile-1.gif

Paket bo dostavljen, kot sem obljubil!
tongue-1.gif

Če ga pošta ne izgubi seveda.
evil.gif
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.654
3.915
113
Neverjetno mirno kri ima ta Kokoškov. Ko je ostal brez Dončiča in Dragiča, ni blo čutiti nobene panike.
Kljub temu, da so naši navijači kr obnemeli.

Dejansko takega homogenega tima še nism videl. To je najbolj zjebalo Srbe.
Ne morem pa pozabit presing srbskega selektorja na stranskega sodnika.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Skor se mi je zmešal, Luka se poškoduje, Dragič komi hod, Srbom trice letijo, Štimac provocira, da bi ga najraj zalepu čez ekran. Kokoškov pa mrtvo hladno pusti beke druge peterke na terenu in fantje speljejo fenomenalno, hladno, zrelo. Moj poklon vsem. Pomoje najzrelejša tekma katere kol SLO ekipe.

Ampak pol pa jokam ko dojenček, pol pa skoz solze vidim na parketu neki podobnega enmu moronu, obrišem solze, dam špegle nazaj na nos in zagledam pokveko od Cerarja, ki pedersko maha z zastavo.....pa goni se tele eno politično, zmeri k tega morona slišim preklopim, zdej nism mogu preklopit. Mogu sm gledat to tele. Uf.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Se je že začelo
stupid-1.gif
Je težko priznat, da je nekdo pač boljši.
Vir

Saj so priznali. Obenem pa so nezadovoljni s sojenjem, kar jim niti ne moreš zameriti. Sojenje je bilo slabo overall. Tudi včerajšnje sojenje je bilo lahko priznamo malo bolj nam naklonjeno.
smile-1.gif
Ni pa to razlog, da je Srbija izgubila...
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.938
113
Takšna mentaliteta jih je pustila eno generacijo v preteklosti. Naj jo imajo, saj na Balkanu ne gre drugače. Mi se pa raje ukvarjajmo z drugimi stvarmi kot temi idiotizmi. Čestitke ekipi!!
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.227
4.712
113
Trener analizira, pade pod težo emocij in pač nekaj pove. Iz tega ne gre delati neke drame. Sodniki včasih niso bili dorasli svoji vlogi. Glede tega ima prav. Zadovoljni smo lahko, da nas sodniki niso preveč "kradli", kar se v primeru, da si "neznano" moštvo rado zgodi.
Lahko uživamo v tem, da je slovenska reprezentanca zmagala. In iz distance gledamo na bolečino tistih, ki pač tokrat niso zmagali. Ne bo pa ne enim ne drugim nekaj hudega.
Res smo imeli zelo uravnoteženo borbeno moštvo in ne nekaj super posameznikov, ki jim soigralci strežejo.