En malo ''lažji'' player za android tv

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj je z daljincem? Un od Google-a zna tudi tv upravljat, recimo power on-off menjava hdmi izvorov... Če bi že želel. Ampak v resnici ga še nisem prijel v roke in delam vse z daljincem od TVja, tako xiaomita kot googlea, ker imam pač oba. Xiaomita kupi če si želiš gor priklapljat usb ključke ker je bolj enostavno.
Preko Miboxa uporabljam Kodi, HBOMax, T-2 aplikacijo, Youtube. Uporabljam pa izključno daljinec od Miboxa, kjer s tremi tipkami in večsmerno tipko lahko upravljaš vse, preko CEC pa tudi TV. Daljinca od T-2 vmesnika niti povoham ne več, kaj šele daljinca od TV.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
kjer s tremi tipkami in večsmerno tipko lahko upravljaš vse, preko CEC pa tudi TV

a lahko več info, hvala, ne poznam CEC
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Preko Miboxa uporabljam Kodi, HBOMax, T-2 aplikacijo, Youtube. Uporabljam pa izključno daljinec od Miboxa, kjer s tremi tipkami in večsmerno tipko lahko upravljaš vse, preko CEC pa tudi TV. Daljinca od T-2 vmesnika niti povoham ne več, kaj šele daljinca od TV.
Ja sej tudi jaz, ampak uporabljam tistega od TVja, ker mi je ljubši.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Odvisno od tega, kak je daljinec od TVja. Če je tak s sto tipkami, rabiš luč, da pritisneš pravo tipko. Jaz pač gledam TV v temi in mi je lepše, če lahko daljinec upravljam na slepo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou