Elektronske knjige

mistique

Guru
16. jun 2009
13.105
914
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Emka in njihov sistem za branje t.i. e-knjig, je itak katastrofa.

Sej imajo po novem download .epub datoteke pa jo lahko bereš v kateremkoli bralniku. Cena knjig je pa pač taka, ker smo premajhen trg. Še vedno imam raje e-knjigo kot pa da nosim papir. Na primer Lonely Planet ima hitro kilo.. Če potuješ kot backpacker, gledaš na vsak gram
smile-1.gif

Ja, e-pub je super. Tisto, kar sem moral letos na dopustu početi, da je nečakinja e-knjigo lahko brala pa je zahtevalo več kot eno hladno pivo. Fuckin' polizdelek.
Nad ceno pa se ne pritožujem
smile-1.gif
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.021
52
48
Evo, pravkar kupil eno eknjigo na e-emki in jo spravil na Kindle, torej se ne rabi več tistega njihovega ušivega programa.
 

nik123

Pripravnik
21. mar 2010
82
0
6
A ma kdo mogoče v PDF za snet

HOHŠTAPLER - Miroslav Todoroviæ

Ga ne najdem nikjer, sam knjige.....
 

trichome

Zelenc'
11. feb 2020
1
2
3
Malo obujam temo, ampak so relevantne in ažurne informacije:

Slovenske e-knjige (kot tudi v drugih jezikih) je mogoče zastonj najti tudi na Z-Library. Imajo tudi veliko akademskih člankov ipd.
Zaenkrat slo knjig ni veliko, ampak jih je mogoče dodajati, če se registrirate: greš v meni (desno zgoraj) — "Add book". Ko končaš, najdeš knjigo, ki si jo dodal (preko "Recently Added"), klikneš nanjo in tam kjer piše "Suggest a correction" določiš jezik slovenščina in ostale info.

URL, ki pokaže samo slo e-knjige je:
Koda:
https://book4you.org/s/?language=slovenian&order=date
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in Guinness

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Če knjige niso avtorske oziroma izdane pod neko Public licenco, je nalaganje prav gotovo nelegalno.-