Elektricni skiro

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ce mam eno roko fraj, ga raje z obema...zakaj bi se mucil samo z eno. Ma sem se takoj premislil, ko sem dvignil 14 kil ketellbala. 42kg v 4 stuk....ni sans...me pobere :jok:
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.366
269
83
34
Definitivno tezje kot z dvema rokama. To sem napisal, ker majo eni ideje vsak dan po stengah nosit 40kg, potem jih pa v praksi tudi 14kg presneti. :valjamse: in ja, 40kg za vsak dan nosit bo prevec, logicno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Sem zdej pr frendu probal 14kg ketelball in me je sokiralo. Ni sans, da bom unga 42kg al pa 27kg nesel gor v 4 stuk. Ze tale ketelball je bil na meji...si ne bi mislil, da bo borih 14kg tako "tezkih" o_O
Pa roko na srce mi je prvenstveno, da je lahek in da ga lahko dam hitro v avto...
Lol, evo tipičen teoretik in youtuber vseznalec, nadrkan spletno v nulo, potem pa surla dol, ko v živo vidi, kakšno sranje je kupil. :)
Malo pamet vključi.

PS: si ti bolj mestno dete, jel?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ja, me je kar sokiralo 14kg, ceprav sem pred parimi leti 30x v 2 urah znosil neke pakete cez 30kg tezke gor, pol pa se na siht sel. Zato me je sedaj presenetilo 14kg. Pa 2meseca nazaj vsak dan laufal preko 10km...Fora je ta, da dokler nisem ogret, ni z mano nic, zato tudi vedno preklinjam stenge, ko znasam spezo iz trgovine :obesise: Ravno na vrh prides, se ogrejes in je vsega konec :valjamse:
Zelja po mocnem skiroju je vecja od realnosti steng :jok: Ker po drugi strani pa nocem, da se mi ze na majhnem klancku Xiaomi ustavi, ker pol ga bom zabrisal direkt na Bolho. Ni toliko zelje po veliki hitrosti, bolj je zelja po moci in navoru, da bom zdelal vse klance.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.819
113
koliko ima kaj samopraznjenja baterija pri m365? da bi ga imel pospravljenega v avtu, pa da ne bi bil ravno prazen, ko bi se čez 1 mesec spomnil, da bi ga rabil?
 

Izy

Pripravnik
8. maj 2007
191
10
18
Meni se je čez zimo spraznil spranil iz nekje 75 na 25 %. Parkiral sem ga s tremi pikami spomladi je bila samo še ena, ampak še ni utripala. Me je kar presenetilo samopraznjenje, ker ni bil na mrzlem. Je pa res, da bo že šel počasi počivat in do maja nebo v uporabi, kar je več kot pol leta. Morda ga enkrat vmes priklopim, če se bom spomnil.
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.064
1.272
113
Točno to.
Zanimivo kam smo prišli. Vsi pametni in poinformirani z YT testi, da bi vključili malo pameti pa ne gre. Sam prekleto vem kaj pomeni prenašati 50kg vrečo cementa in ni to ravno hec. Da ne govorim o izgledu, ko deluje kot da sem ga sam sešvasal doma iz odpadnega železa in gume za samokolnico. Good luck z uveljavljanjem garancije ali iskanjem delov, KO bo kaj crknilo. Recimo da pogojno še vzamem znano kitajsko znamko, ne pa neko žnj znamko, ki prodaja vsak mesec spremenjen izdelek z drugim imenom.
Tole na tvojem linku pa daje drugačen vtis in izgled.
Recimo sam ne razumem, kako so Kitajci postali kar precej dragi v določenih primerih: recimo robotski sesalci, pa tudi ti eskiroji.


Cakma. Robotski sesalci? Za 300eur dobis top of the line sesalec z najvecjo mocjo, baterijo in kvaliteto sesanja. Zraven pa pere gor z lazno krpo. Poglej teste. Pa je na pol cen raznih roomb.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Evo, ste me tolk zjebali, da sem pri fotru našel železo težko natanko 48,3kg in ga prinesel v 4 štuk (z vmesnim postankom v 2 :valjamse: )
Rezultat, zašvical sem FULL in seveda tole odpade :jok:, ker ne mislim toliko švicat vsakič
Aja, pa nesel sem ga v 1 roki...torej, nisem "mestni" fant, ne? :geek:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
evo, tip težek 70kg in se Xiaomi "skoraj ustavi" na klančku .... dejte na 2:08
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
742
113
jaz imam 80 kil in sem si moral pomagati z nogo v ta klanec, sicer bi se ustavil
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Torej, moram gledati skiroje z 2 motorjema. Zaenkrat imam ogledanega Langfeite L8S (27kg) - 2x800W
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Si gledal kej L8F od InMotion?

v klanec iz smeri Spodnjih gameljn do črnuč, konstantno 20km/h
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Hvala za info :zmaga: Nisem gledal, vendar, ko ga primerjam, vidim, da ima samo 1 motor, samo zadnjo napihljivo pnevmatiko, prednja je trda po vsej verjetnosti, samo spredaj vzmetenje, domet 25km-30km, kar je sicer v redu, ampak ima Langfeite L8S s srednjo 15Ah baterijo 40km, z 20,8 Ah baterijo pa 55km.
Potem ima manjše pnevmatike, torej 8,5col proti 10colam pri L8S, pa na koncu tudi nižjo hitrost 30km/h proti 45km/h
Cena obeh pa je skoraj ista, saj bi ga vzel preko Primoža s kuponom.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Torej, moram gledati skiroje z 2 motorjema. Zaenkrat imam ogledanega Langfeite L8S (27kg) - 2x800W

Po kakšnih klancih se boš pa vozil? Naklon in dolžina klanca? Meni tu pelje v klanec kakih 15kmh na 85kg. Kej bolj strmega in daljšega pa v Ljubljani ni veliko.

1568010863262.png
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Recimo tak klanec, kot ga je SASS prilepil, torej Piranski, in tu pri meni je ene par takih klancev, pa do starega je ravno kak kilometer po makadamu in gmajni in tud na splosno,ce ga bom kam vzel s sabo, da ne bo na prvem klancu omagal. Pa to je tudi malo za duso in zelim malo mocnejsega, za sprostitev, saj sem pred dobrimi 10 leti nazaj naredil recimo iz skuterja Piaggo Zip skiro in je tisto letelo 80km/h. Uzivancija je bila velika...potem sem ga zal prodal, saj sem dobil lepe denarje...lahko tudi prilepim kako sliko, ce je interes.... :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Recimo tak klanec, kot ga je SASS prilepil, torej Piranski, in tu pri meni je ene par takih klancev, pa do starega je ravno kak kilometer po makadamu in gmajni in tud na splosno,ce ga bom kam vzel s sabo, da ne bo na prvem klancu omagal. Pa to je tudi malo za duso in zelim malo mocnejsega, za sprostitev, saj sem pred leti naredil recimo iz skuterja Piaggo Zip skiro in je tisto letelo 80km/h. Uzivancija je bila velika...potem sem ga zal prodal, saj sem dobil lepe denarje...lahko tudi prilepim kako sliko, ce je interes.... :)
A ti to resno? Sedaj me spominjaš kot na otroka, ki prvič odkriva samoumevne stvari. Kar malo žalostno pri predvidevam 30+ letih.
No, s temi jajci se ti ne boš po makadamu vozil in to boš ugotovil prvič, ko se boš zapeljal s tvojim skirojem ''za makadam''. Čeprav po tvojem ta večja kolesa so pa full dobra in boljša kot ta manjša. Ja, so, samo ne za po makadamu. Če ne verjameš, se zapelji enkrat s kolesom od tamalega po makadamu, pa boš morda razumel. Pa so tista kolesa verjetno še enkrat večja kot od tega jajca.

Poleg tega tam zgoraj primerjaš kitajsko sranje z nečim, kar vsaj izgleda in imaš zanj račun in garancijo, ter predvidevam nekoga zadaj, katerega lahko celo pokličeš za uveljavljanje le te. Pa na začetku, če se spomnim si ravno nekaj garancijo omenjal.

Če se misliš po ne vem kakih klancih vozit, potem si kupi kolo, če pa hočeš skiro, pa poglej za kakšno bolj resno firmo (bo pa cena temu primerna), ne pa to kitajsko sranje gledat. Čeprav, če boš imel za 10km na leto, ti zna celo tri leta trajat. :)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ni nic zalostno, da me take stvari zanimajo, je pa zalostno, na kak nacin si napisal post. Polno zalitev in ponizevanja. To je recimo znacilno za otroke, ko se delajo norca iz sovrstnikov :zmaga: