Edino kar POPOTNIK sprejme je beseda "HVALA"

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Najlepša ti hvala za ves trud z nami.
aplauz.gif
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.181
18
38
Še zahvala z moje strani. Upam, da si boš našel čas za
nahrung002.gif
, ko bom v tvojih koncih.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Hvala tebi za vse, res je bilo lepo sodelovati, marsikaj si me naučil, zato se ti iskreno zahvaljujem.
Upam, da se kmalu vidimo in kako rečemo.
HVALA ZA TVOJ TRUD
nahrung002.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
@popotnik, HVALA za vse. Tako na javnem delu, kot tudi za pomoč na ZS. Nikoli ne bomo pozabili tvojega, skoraj 10-letnega dela.

Pošteno rečeno, težko verjamem, da te lahko kdo nadomesti. Vem, da pravijo, da nihče ni nenadomestljiv, ampak v tem primeru... Naprej nima smisla pisati. Resnično pa ti želim popolni uspeh pri nadaljnjih izzivih.

Prosim, vseeno se še kdaj oglasi.

LP
nahrung002.gif
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
HVALA tudi z moje strani za vse pri katerih sem rabil tvojo pomoč. HVALA TI za nesebično pomoč ob vsakem času. Vesel sem tudi, da sva se osebno spoznala preko Map Creatorjev. Uživaj v stvareh za katere prej nisi imel časa oz. TI ga je zmankovalo, zaradi nas ,ki smo TE potrebovali.
Še enkrat hvala TI za vse, ter upam da se še kaj vidimo ali slišimo.
nahrung002.gif
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
Hvala za vse znanje in izkušnje in pomoč , zapisi bodo ostali dokler bo obstajal Alter tako da boš vsaj tukaj večen
smile-1.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Kje so časi, ko sva iz takrat "modernega" 2460LMT med testiranji napravila dobesedno papirnat zemljevid
uf-1.gif

Seveda si me potolažil z nekaj poslanimi datotekami, da je moj novi Garmin vstal od mrtvih
priden.gif


Drug teden bom službeno v tvojih krajih, pa greva na
nahrung002.gif
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
Tudi z moje strani en velik HVALA za pomoč, katere sem bil deležen. Upam, da se ob morebitnih težavah slišiva na ZS.
Naj te izpolnjuje tisto, kar te veseli in ti veliko pomeni.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Brez tebe ne bi nqjbrz imel nikdar igota na gsm.
Kako ga bom nadtimal na naslednji telefon?
Sem eden izmed tistih ki se dobili vse k "riti".
Jbg, tukaj sem pa mrzel in cagav
HVALA
Da o tvojem trudu za popravke v kartah ne pisem!
 

pol3ni

Fizikalc
10. jan 2011
355
228
43
Idrija
Zahvala še z moje strani.Nisem velikokrat rabil pomoč,ko pa sem jo si mi vedno pomagal oz. našel rešitev.
Uživaj v novih izzivih .Kakršni pač že bojo.
LP
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
169
7
18
David en velik HVALA za vse-velikokrat sem bil bled,ko garmin ni deloval.Le TEBI se imam zahvaliti,da so zadeve uživele.In ko bom hodil po Mariboru si bom dovolil motiti tvoj mir,verjamem,da boš našel čas za vrček piva.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Po 7 letih aktivnega sodelovanja na Alter forumu je prišel čas, ko sem se odločil, da se umaknem v ozadje in prepustim vajeti komu mlajšemu, ki ima isto zagnanost, kot sem jo imel sam v vseh teh letih.

Prišel sem do točke, kjer mi Garmin in iGO ne predstavljata več iziva:
Garmin: ni zaščite, ki bi me ustavila pri kartah, popravilo mi je že postalo rutina itd.
iGO: ni več stvari, ki je ne bi znal spremeniti

Torej, ko ni več iziva in imaš v življenju drugačne prioritete kot si jih imel pred leti, pride čas, ko se spusti vajeti v upanju, da jih bo prijel kdo drug.

Veliko vas je prišlo na forum brez kakršnegakoli znanja o navigacijah in ste se z voljo in trudom naučili zelo veliko, le sami sebi tega ne priznate, da znate več kot si sami mislite.

Še vedno bom nekje v ozadju, tu pa tam pogledal na forum, če bo komu res zaštekalo do te mere, da ne bo več videl izhoda, takrat se morda oglasim.

Kot je že Snecer dejal v eni od tem, da je bila večina navajena, da se jim je vse prineslo k " riti ", tega iz moje strani ne bo več, bo potrebno prečitat vsaj par zadnjih strani tem, kjer je prav zagotovo napisano tisto kar iščete.

Na forumu ni prišlo do nikakršne zamere, do nikakršnega konflikta, ki bi vplival na mojo odločitev, da se umaknem v ozadje, le čas je, da posvetim prosti čas še komu ali čemu drugemu.

Rad bi pa izpostavil določene uporabnike, ki so mi v vseh teh letih polepšali druženje na forumu in pa s katerimi smo veliko sodelovali, testirali in odkrivali marsikaj novega:

Janch, Snecer, krimec, nuvi3790, sylver , Leon2007, McGiver, Matko, krko, Odyssey, yanik, monaco, Sali, Apachi, XSIDE, Hijacker, marc, Kamele0N, zakon, Genius3, WeWatchingYou, brane_new, fikus, Tjaz...... ( zagotovo sem koga pozabil in se iskreno opravičujem )
nahrung002.gif


Fantje, globok priklon in hvala vam za vse.

pozdrav.gif

Evo nekaj dni me ni pa sem že avt iz dogajanja.
Kaj naj rečem - hvala za vse, vendar ti bom dejal nekaj čisto iz srca (upam) delnega zasvojenca s forumom:
- prav imaš, so še druge stvari na svetu, kot internetnitni friki in gugl doktorji!

Se kaj vidiva - te spet rabim.
grin1.gif