Edino kar POPOTNIK sprejme je beseda "HVALA"

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.750
114
63
Skoraj sem zamudil z voščilom, se pridružujem vsem ostalim
cheer.gif

nahrung002.gif
 

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
popotnik, vse najboljše.
Pa ne hiti preveč s temi leti za menoj. Močno zabremzaj ali pa se kje izgubi
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Hvala še enkrat vsem za voščila
nahrung002.gif

Ni važen datum ampak namen
wink-1.gif


p.s.
@brane_new
Nema više drage, forum ( kot tudi prebit čas za pc, ko sem iskal kake rešitve ali delal predelava ) je terjal svoj davek in sem že dober mesec samski
smile-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Hvala še enkrat vsem za voščila
nahrung002.gif

Ni važen datum ampak namen
wink-1.gif


p.s.
@brane_new
Nema više drage, forum ( kot tudi prebit čas za pc, ko sem iskal kake rešitve ali delal predelava ) je terjal svoj davek in sem že dober mesec samski
smile-1.gif

Pol boš pa kar 2 pojedel
tongue-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Da ne bom rabil stalno vsakemu posebej pisat, bom kar tukaj napisal
smile-1.gif


Slo Here ekipa vljudno vabljena, ko bo v MB, da se oglasi pri meni na kavi, vabljeni ste tudi ostali, ki boste kaj hodili po MB in imate željo, da se spoznamo, rečemo kakšno in spijemo kakšno
nahrung002.gif


p.s.
Dolžen mi ni nikoli nihče za nič, je čisto vaša osebna izbira oziroma želja, če daste za kakšno pivo ali se dobimo na kakšnem pivu.
Zato se naj NIKOLI nihče ne počuti, da je karkoli dolžan, ker ni dolžan nič.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Po 7 letih aktivnega sodelovanja na Alter forumu je prišel čas, ko sem se odločil, da se umaknem v ozadje in prepustim vajeti komu mlajšemu, ki ima isto zagnanost, kot sem jo imel sam v vseh teh letih.

Prišel sem do točke, kjer mi Garmin in iGO ne predstavljata več iziva:
Garmin: ni zaščite, ki bi me ustavila pri kartah, popravilo mi je že postalo rutina itd.
iGO: ni več stvari, ki je ne bi znal spremeniti

Torej, ko ni več iziva in imaš v življenju drugačne prioritete kot si jih imel pred leti, pride čas, ko se spusti vajeti v upanju, da jih bo prijel kdo drug.

Veliko vas je prišlo na forum brez kakršnegakoli znanja o navigacijah in ste se z voljo in trudom naučili zelo veliko, le sami sebi tega ne priznate, da znate več kot si sami mislite.

Še vedno bom nekje v ozadju, tu pa tam pogledal na forum, če bo komu res zaštekalo do te mere, da ne bo več videl izhoda, takrat se morda oglasim.

Kot je že Snecer dejal v eni od tem, da je bila večina navajena, da se jim je vse prineslo k " riti ", tega iz moje strani ne bo več, bo potrebno prečitat vsaj par zadnjih strani tem, kjer je prav zagotovo napisano tisto kar iščete.

Na forumu ni prišlo do nikakršne zamere, do nikakršnega konflikta, ki bi vplival na mojo odločitev, da se umaknem v ozadje, le čas je, da posvetim prosti čas še komu ali čemu drugemu.

Rad bi pa izpostavil določene uporabnike, ki so mi v vseh teh letih polepšali druženje na forumu in pa s katerimi smo veliko sodelovali, testirali in odkrivali marsikaj novega:

Janch, Snecer, krimec, nuvi3790, sylver , Leon2007, McGiver, Matko, krko, Odyssey, yanik, monaco, Sali, Apachi, XSIDE, Hijacker, marc, Kamele0N, zakon, Genius3, WeWatchingYou, brane_new, fikus, Tjaz...... ( zagotovo sem koga pozabil in se iskreno opravičujem )
nahrung002.gif


Fantje, globok priklon in hvala vam za vse.

pozdrav.gif