E-Thorex.com - problem z izplačili

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
heheh

Vsi imajo MArko42, MAtej34, JureP
wink-1.gif


torej on je potegnil ven da je videl znesek na TRR in se enkrat investiral. Pac tako delajo izkuseni strokovnjaki.


Iz prve roke: ETHOREX, LUXURIS, TIMA2, TIMA2, 4SG so podjetja ki NIKOLI niso obstajali v smislu trgovanja na katerem koli trgu.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Če si pa ti prva roka, kaj potem nas sprašuješ, če bo kaj iz tega! Tudi uporabniško ime ustreza ...
Beri kaj pišem, poba. Ne nekaj smetit po forumu.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
heheh

Vsi imajo MArko42, MAtej34, JureP
wink-1.gif


torej on je potegnil ven da je videl znesek na TRR in se enkrat investiral. Pac tako delajo izkuseni strokovnjaki.


Iz prve roke: ETHOREX, LUXURIS, TIMA2, TIMA2, 4SG so podjetja ki NIKOLI niso obstajali v smislu trgovanja na katerem koli trgu.
Poba, ko so mi naredili 4 letni donos, sem izplačal donos + glavnico. Potem pa nazaj investiral glavnico. Je to tako težko razumeti? Simple ko pasulj
stupid-1.gif

Bi po tvoje kot izkušen strokovnjak pustil vse notri in bil danes brez donosa ter glavnice? :D
cheer.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Jah a veš, vstopna provzija je 5% zakaj bi bil ob 5% ???

Ne nabijej da si karkoli dobil ker to ni res. IZ PRVE ROKE.

Kako je to zgledal, a si poklical Jureta pa si rekel daj mi vse nakazi iz WORLDWIDE FORSTOCK
FINANCIAL GROUP LIMITED

sedež banke po google maps: https://www.google.si/maps/place/11+Kingswood+Road,+Brookfield,+Tauranga,+3110/@-37.6908346,176.1376441,3a,75y,151.49h,90t/data=!3m7!1e1!3m4!1sAJENCGbjjgFNsSuEBCqAvQ!2e0!7i13312!8i6656!4b1!4m2!3m1!1s0x0:0x31ab0acefe8639f5!6m1!1e1

Kr lepa banka anede, kmet en
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor
Kak je napisal, da je dvignil denar in ga ponovno vložil, sem vedel da gre za nateguna. Po forumih išče nategnjence, kateri se itak javljajo bolj po zs, da jih še enkrat nategne pod pretvezo, da jim dobi denar nazaj.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Dobr no, slika se lohka kdorkol ob hudem avtu a se ti ne zdi
wink-1.gif


Sploh je pa Mojca huda a ni
wink-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Torbico ima še vedno eno in isto.


Zakaj ne poveste imena (brez priimka) kdo je bil ta zastopnik. Jaz domnevam za dva, ki naj bi sodelovala z njimi. Vsaj nekoč so zelo radi hodili v Dubaj.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Ne nisem dobil nič, temo sem odprl ker nisem nič vložil, in nisem nič dobil, jej pubeci
Pbutec, poba ja bravo. Iščem nove žrtve tukaj
smile-1.gif
Čisto slovenska domišljija brez podlage :D

Mislim, da je 95% odgovorov v tej temi le slovenska zavist, ker sami nimajo nič :D
 
Nazadnje urejeno:

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Pri "vlaganju" v piramidno shemo, zgoraj poimenovano, bi imeli minus tako kot ga imas ti.

Torej nakazila so potekala preko zgoraj omenjene banke.

Si si pogledal kje imajo sedež te finančne ustanove??
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
heheh

Vsi imajo MArko42, MAtej34, JureP
wink-1.gif


torej on je potegnil ven da je videl znesek na TRR in se enkrat investiral. Pac tako delajo izkuseni strokovnjaki.


Iz prve roke: ETHOREX, LUXURIS, TIMA2, TIMA2, 4SG so podjetja ki NIKOLI niso obstajali v smislu trgovanja na katerem koli trgu.
Poba, ko so mi naredili 4 letni donos, sem izplačal donos + glavnico. Potem pa nazaj investiral glavnico. Je to tako težko razumeti? Simple ko pasulj
stupid-1.gif

Bi po tvoje kot izkušen strokovnjak pustil vse notri in bil danes brez donosa ter glavnice? :D
cheer.gif

Zgleda da ne razumeš,da ti ni hotel dokazati,da TI nisi nič zaslužil,ampak da podjetja niso trgovala na borzah,ampak so zgolj fiktivno prikazovala dobičke.
To,da si ti nekaj zaslužil,še ne pomeni,da so ta podjetja resnično trgovala,ampak si samo dobil denar drugih kasnejših udeležencev (po nekem piramidnem sistemu)...
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
To razumem, me tudi ne zanima. Zanima me ali je zadeva končana ali kako naprej? Ne dobim nikakšrnih informacij od podjetja.
Nikjer ne piše da ne trgujejo na FX trgu, ne vem od kje vam ta informacije? To ali so ali niso, sem se zavedal že ko sem denar vložil.

Odgovori v tej temi so zelo primitivni ter v standardu kot komentarji na 24ur.com. Delavska raja pa to, ko nima blage ter znanja. Pa ne mislim tebe Shark1
Matej, beri kar pišem. Sem v plusu. Joj pubec ... šteješ svoje poste?
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.093
3.576
113
Marlbor

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Ce si se zavedal v kaj gres potem ne sprasuj kako naprej. Te zgodbe je konec, lahko pa naprej vlozis v tima2, ista zgodba. Vse ze ves!
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
ej ovce ste vsi razen MarkoN in MILE34 in MIHA21 in JOZE13 in ..(vstavi po želji)xy,....oni so vložili in bajno zaslužili in sedaj hočejo nam nevednežem podarit to informacijo ker so tako dobrega srca in čutijo notrannji nemir ob misli da so oni zaslužili miljo0ne mi ostali pa nič,..tako enostavno je to.
smile-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.068
1.471
113
39
Ha...spet postaja zabavno.

Očitno tudi ko kekci dobijo po piskru, še vedno ostane delček tiste primarne, opranoglavne retorike in agresije
bonk.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.361
113
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
To razumem, me tudi ne zanima. Zanima me ali je zadeva končana ali kako naprej? Ne dobim nikakšrnih informacij od podjetja.
Nikjer ne piše da ne trgujejo na FX trgu, ne vem od kje vam ta informacije? To ali so ali niso, sem se zavedal že ko sem denar vložil.

Odgovori v tej temi so zelo primitivni ter v standardu kot komentarji na 24ur.com. Delavska raja pa to, ko nima blage ter znanja. Pa ne mislim tebe Shark1
Matej, beri kar pišem. Sem v plusu. Joj pubec ... šteješ svoje poste?
stupid-1.gif

Ce si se zavedal, da denar dobivas kot produkt kaznivega dejanja si kriminalec. Imej raje stil in se loti posla z drogo. Donosi so visji pa se bolj adrenalinsko je vse skupaj.

Zakaj ne bi trolali vsi, ce ze ti lahko