E-Thorex.com - problem z izplačili

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Tezko, ker se nihce ni bil obsojen?

Pa men je logicno da ce si v taki prevari, da si privoscis luksuz. Moras bit tak tip cloveka ze v startu ( kar doticni so ) in potem je to easy.
 

damjan011

Zelenc'
5. jun 2015
9
0
1
baje da se bo počasi začelo izplačevati preko
individual account application

mogoče kdo pozna to zadevo
 

oxia

Zelenc'
10. dec 2015
2
0
1
Priporočam vsem katerim so se iztekle pogodbe in denarja niso prejeli, da jo čimprej sprintajo dokler stran še deluje in z njo oddajo prijavo na NPU pri kriminalistih. Nikakor pa ne odpiraj računa, ker če si dobro prebral moraš nakazati 1000€ in je spet nateg.
 

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
če si ti dobro prebral, potem vidiš da bodo teh 1000eur odtegnili iz WWF, kar niti ni neke dodatne izgube, lahko odpreš račun in tebi ni treba nič dat.
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Thorex pisarn nima več v Šenčurju, fantov nikjer, kontakt ne dela, tako da zelo-zelo močno dvomim da sploh kaj bo iz tega.
Tudi donose so nehali na strani objavljati v začetku leta 2013 ... smo pa 2015
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Sem bil v pisarni bolj rečeno pred pisarno 4x naključno pa ni bilo nobenega. Zaklenjeno ...
Moje 2 znana agenta, se ne javljata več. Srečal naključno v Ljubljani enega fanta od firme pa sem ga malo povprašal in mi je rekel, da mi ne zna nič pomagati ker je odstopil od firme. Mogoče je odstopil zato ker vse lepo štima in se bogati na ta račun?
Torej, fantov ter pisarne ni.

Donosi? So to sveži donosi?
http://shrani.si/f/2Z/sQ/3hT1QLGM/thorex.png
 

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
donose ima vsak v svojem porfeljnu, očitno ga ti sploh nimaš,tako da nevem kaj bluziš tukaj, pisarna je še vedno aktivna , moraš pa se prej najavit.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Thorex dela super, fantje so, denarja ko pečka,...pa še novoletno akcijo imajo ,vložiš 5.000 eur, čez dve leti garantirano dobiš 20.000 eur!
Informacij ne posredujem na email ker nimam časa moram najpej do notarja po hipoteko in potem v banko po kredit,.,...že hitim....
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Fantje, preberite kaj pišem.
Mi kdo lahko posreduje kakšen kontakt, da jih kontaktiram?
 

qqq

Zelenc'
10. okt 2014
28
0
1
Kdo pa je bil takrat tvoj agent, ko si vlagal denar, mislim da je najbolse, da se obrneš nanj
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Se ne javljata več, sta bila tesno povezana z podjetjem in ne vem zakaj se ne javljata. Številka sploh ni dosegljiva.
Mi ni škoda par tisto €, ker sem tako in tako dobil povrnjeno ... samo rad bi vedel ali je zadeva zaključena ali kako naprej.
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Uporabnik MarkoN pravi:
Mi ni škoda par tisto €, ker sem tako in tako dobil povrnjeno ..

Kaj zdej, ti ni škoda Eur ali si dobil nazaj?
Glede na 7 strani jokcanja nisi vsega dobil nazaj in ti je škoda eur kar je čisto normalno,...predlagam da pozabiš vse skup čimprej ker iz vsega itaq ne bo nič. Poznam enega ki je zastavikl stanovanje, denar vložil v fx (ne vem če točno ta ponudnik) dobil je nazaj cca 20% kar je sproti sprčkal,....potem swe je uistavilo, stanovanje je šlo ostal je brez njega!
lp
 

MarkoN

Pripravnik
22. mar 2014
111
0
16
Vložil sem nekaj € ter dobil povrnjeno. Vzel glavnico ven ter ponovno reinvestiral. Torej sem v +
Mene samo zanima, bo kaj iz tega ali ne ... iz prve roke
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Če si pa ti prva roka, kaj potem nas sprašuješ, če bo kaj iz tega! Tudi uporabniško ime ustreza ...