Družinsko kampiranje z šotorom

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Kar se šotora tiče bi jaz priporočal Kama Brean 5. http://www.nazraku.si/sotor-brean-5.html

Šotor ima integrirano dno, vodni stolpec 5000, dobro zračenje, nadstrešek nad glavnim vhodom pa še stena med spalincama se mislim da dvigne in imaš lahko eno veliko spalnico.
Edina pomankljivost je da nima komarnika na galvnem vhodu, ga pa ima na stranskem, tako da za zračenje pač odpreš stranski vhod.
Vgalvnem podobne karakteristike kot Outwell Rockwell 5, cena pa je konkretno nižja.

Potem pa od kamping opreme obvetno še: samonapihljive blazine, stoli (po možnosti Brunner), miza, hladilna torba, štedilnik, posoda za vodo, dobri klini, lopatka, kladivo.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.771
2.656
113
Za enkrat prespat ne, za čez vikend pa bi ga. Če poznaš šotor ga hito postaviš in raje imam tak šotor s stojno višino kot pa hitropostavljiv pa da se moram pol po kolenih plazit.

Je pa že sam gledal podobne šotore.

Aja pa Easy camp šotorov bi se jaz izogibal. Za ta denar 100X raje Kampo. Če imaš pa viška denarja pa Outwell ali pa Robens.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Mene ravno bazeni ne mikajo. Tudi če jih ni. Iščem lepe plaže in lepo morje. Kot na Sardiniji
wink-1.gif


O Avstriji sem pa tudi že razmišljal. Bo tudi prišla na vrsto.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Ne primerjaj s Sardinijo, ker boš globoko razočaran. Lastnosti večine kampov na celinski Italiji so prilagojenost za avtodome (parkirni boksi v kampu, kamor lahko postaviš seveda tudi šotor) oz. ogromno avtodomov, če že niso boksi, in nabasane zamareljene plaže. Komplet ležalnika in marele ti dobro zaračunajo, tam svoje robe ne smeš postavljat, lahko se sprehodiš do "spiagga libera", ki je ponavadi neurejena in daleč stran. Na severnem Jadranu dodaj še kalno vodo.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Citat:
Uporabnik alesn pravi:
O Avstriji sem pa tudi že razmišljal. Bo tudi prišla na vrsto.

Jaz tudi ne maram jezer, me je pa zelo pozitivno presenetil FaakerSee (trikizna voda, peščena obala).