Beograd z družino

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.166
2.258
113
Praviš da kak Audi z SLO tablicami ne pride več prav za dele doli?
smile-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne, to nisem rekel. pride prav. seveda, da vedno pridejo prav.

ampak če je 10 let nazaj bilo neumno, 20 pa strel v koleno, je danes verjetnost na nivoju verjetnosti pri nas. če vzameš v zakup, da je beograd 3 mio, potem veš, da je verjetnost izgubiti avto večja kot v spodnjem dupleku.

btw
pred leti so modelu v par dneh ukradli dva A4 in sicer v domžalah. pa to ne pomeni, da jih tam kradejo k srake in da bi v LJ ukradli 5 kosov.

btw2
sam sem hodil dol z grand espacom..nezanimiv avto
golf 4. kjerkoli sem se ustavil je bilo vprašanje a ga prodam..kako je lep..pa ga še kar vozim.
p206..tut ni nben trzal.

in poznam folk, ki redno hodi dol s srednjim in premium nemci..pa ni težav.

ne pomeni pa to, da tvoja 4 ne bo zmanjkala.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.654
6.510
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ne, to nisem rekel. pride prav. seveda, da vedno pridejo prav.

ampak če je 10 let nazaj bilo neumno, 20 pa strel v koleno, je danes verjetnost na nivoju verjetnosti pri nas. če vzameš v zakup, da je beograd 3 mio, potem veš, da je verjetnost izgubiti avto večja kot v spodnjem dupleku.

btw
pred leti so modelu v par dneh ukradli dva A4 in sicer v domžalah. pa to ne pomeni, da jih tam kradejo k srake in da bi v LJ ukradli 5 kosov.

btw2
sam sem hodil dol z grand espacom..nezanimiv avto
golf 4. kjerkoli sem se ustavil je bilo vprašanje a ga prodam..kako je lep..pa ga še kar vozim.
p206..tut ni nben trzal.

in poznam folk, ki redno hodi dol s srednjim in premium nemci..pa ni težav.

ne pomeni pa to, da tvoja 4 ne bo zmanjkala.

Beograd nima nikoli 3.000.000 prebivalcev. Z bližnjo okolico mogoče 2.000.000.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
leta 2002 po uradnem popisu 1.576 mio. dodaj študente, neprijavljene najemnike, krimalnce, tujce in si na...

seveda je pa to odločilnega pomena ta podatek.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.654
6.510
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
leta 2002 po uradnem popisu 1.576 mio. dodaj študente, neprijavljene najemnike, krimalnce, tujce in si na...

seveda je pa to odločilnega pomena ta podatek.

Podatek gor ali dol, pretiravaš na polno.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Jaz sem bil nazadnje (poišči na Bookingu) v Hotel Srbija Garni. Cena še kar, pa praktično v centru. Imajo svojo podzemno parkirno hišo, tako da ni problem z "mazanjem" avta. Do Skadarlije je na peš..., tako da je res blizu, mislim da manj kot 1km. Pa ZOO je tudi v centru, tako da se da tudi do tja peš (mislim da je samo slaba 2 km, kar je ob lepem vremenu easy sprehod). ZOO je sicer ubogi (precej betona za živali), ampak imajo jih pa kar nekaj (majhen, pa veliko živali notri), za otroke bomba - priporočam. Vstopnina ni pretirana. Za 1. maja zna bit vstopnina v Titov grob tudi brezplačna, vsaj predlani ko sem bil za prvega maja je bila zastonj... tako da planiraj prav za prvega maja tja. Je pa z avtom od tega hotela ene 10-15 minut vožnje mogoče, skratka ni daleč.
Alternativa/nasvet: predzadnji dan (odvisno kdaj, če ni na soboto/nedeljo), splaniraj da greš iz Beograda nazaj, pa tik pred mejo greš dol na jug (poišči na Bookingu Vila sunce Morovič (vzemi studio Confort:) - je poceni in zakon, na Bookingu imajo oceno 9,6 in je realna) čisto blizu vode, internet..., sicer v vasi, ampak mirno za prespat za en dan. Zadnji dan pa potem zjutraj od tam piči še v Bosno (market Arizona v Districtu Brčko), pa si zmagal, hehe. Lepo se imejte, upam, da sem ti pomagal pri načrtovanju.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
morovič... A veš da je Morovič znan po odlični kulinariki. Iz smeri ZG imaš iz AC izvoz na VO Morovič, vojno odmaralište. Imajo gostilno, super divjačina. zadeva je bila nekoč zaprto področje za vojsko, lov in sprostitev. danes je odprto, a civilov malo.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Če je avto dovolj zanimiv, tudi varovana garaža s kamerami ne pomaga. 15 let nazaj je sorodniku tako izginil 3 tedne star X5 in ne dvomim, da je za taka jebaæka kola sedaj kaj drugače...
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Kaksne imajo pa hrvati provide?
Komplicirajo za 160kmh med Zg in Batrovci?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
A4 limo da. Za mano so šli pri 160km/h, a je potem padel mimo en italijan pri 200+ in so šli za njim, če ne bi mene gotovo ustavili.