Drugi družinski

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
Ogromna, danes si veliko ljudi kupi nekaj kar si ne more privoščiti. Pol pa jok pa na drevo.
Lepa. :D Ampak to naredi nekdo, ki vzame na puf, a ni tako? :)
Če pa ti lepo vržeš keš na mizo...
Tako, da ja. Veliko je takih, ki imajo običen voz, pa lahko vržejo za novo S klaso na mizo. Brez pufa.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Lepa. :D Ampak to naredi nekdo, ki vzame na puf, a ni tako? :)
Če pa ti lepo vržeš keš na mizo...
Tako, da ja. Veliko je takih, ki imajo običen voz, pa lahko vržejo za novo S klaso na mizo. Brez pufa.
Sedaj si napisal bolj prav: običen voz. Močno, ampak res močno dvomim, da pa ima dejansko kdo, ki si lahko privošči S klaso gajbo od Cliota. Kar si pa najprej napisal.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
Sedaj si napisal bolj prav: običen voz. Močno, ampak res močno dvomim, da pa ima dejansko kdo, ki si lahko privošči S klaso gajbo od Cliota. Kar si pa najprej napisal.
Ima ima. Pa še za en primer.. 10 let star nissan note. Lih tam na ravni cliota je to :)
Pa hitro se še kakšnega spomnim.. trenutno imam v glavi enega z yarisom. LOL :) Ampak ne zezam.. resno mislim. Avto jim ne pomeni pol qrca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Dohodki znajo zavajati. Vem za osebo, ki je imela konkretno nadalter dohodke, pa je šla v stečaj.
Kockanje je sranje.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
Ma ni take vrste oseba, vsaj ta z nissan note ne. Pa nežnejšega spola je.
Uuu pa zdaj sem se spomnil na še eno... vozi pa nekega starega Scenica se mi zdi :D haha. Tudi ženska.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Ok, sej meni je vseeno, če vozijo fička, če imajo miljon na računu.
Samo, a jim je vseeno za svoj lajf? Ima miljon, pa ga lahko ob najmanjšem trku s terencem izgubi s tako kanto? Jebesh ta denar, če pa v glavi ne štima. Pa to nima nič s tem "avto jim ne pomeni nič", pač zdrava kmečka pamet.
Npr. imam 10 miljonov (no, jaz pač ne, ampak upam, da bom še lahko naprej pisal na Alter), vozim se v kliu (to je že precej bližje resnici :evil:), živim kot podnnajemnik (to ne štima), na dopust ne grem (to tud ne štima), ker skoz delam (to pa sploh ne štima pr men).
Je pa velika prednost: ko umrem z milijoni, se bodo potomci imeli za kaj borit :evil:

"WADAFAK", no ....
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Deca, kolk ste stari. Kje vi živite, milnem mehurčku ali kaj.V cajtu juge ko smo se okol vozl z gajbami, tud en premium avto ni bil po varnosti do kolen današnjemu kliu, polou, in ostalim, Mečka 190, BMW 3 prastari, golf 1, 2 pa katrce, amiji spački, 101, yugo in ostalo sranje. Pa smo preživeli, no nekateri tudi niso, nekatere tudi novi S ne bo rešil. Recimo Diane , pa tistega musliča , pa še marsikoga z prazno glavo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.261
5.819
113
pri taščici
S Corso pospravis sleperja z viadukta.
Kaj ti nuca special Arai čelada in ves karbon v F1, če pa potem z glavo vzges na smučanju....
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Nekako tako. Kle se menijo o enem kliotu, kak še za v trgovino ni, ker tako lahko invalid postaneš čim z dvorišča štartaš. Ko ima pa čedalje več ljudi 0,2 mm usnja ali 1mm kordure pa 2 cm stiropora na buči pa 200+ takrat pa lahk preživiš. Adijo pamet. Najboljš da se vse zapre kot v koroni, pa preko web kamere vse delajmo. No še takrat si jih zna veliko trtico polomit, ker še na stolu ne znajo sedet. Sad but true.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
V jugi je bilo po 500 mrtvih na leto, zdaj jih je pa okoli 100. Nekaj k temu gotovo prispevajo boljše ceste, precej pa tudi varnejši abtomobili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Precej pa tudi navade oz miselnost ljudi. Ko sem bil jaz majhen je bilo naprimer normalo da si med vožno stal zadaj med sedežema. Sedaj bi ti za to pomoje CSD odvzel otroke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek