Dron DJI Mavic air

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.601
253
113
odvisno za kaj rabis. glavna razlika je velikost. mavic se lepo zlozi, phantom se nic ne zlaga.

je pa zdej prisel nov mavic 2 ki ima zoom na kameri, ki ga nima phantom...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Katera oznaka je ta tanov ?
Verjetno se bo vzel za kaksn mesec in gre potem v prodajo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.601
253
113
poglej na bolho, bi rekel da se ne proda hitro...

to je to ja drugac...

mas se kombo plus varianto... se 2x baterija, propelerji, avtopolnilec, torbica, kabli...
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
584
113
Mam proja plus varjanto lih taprav za neumnosti ušpičit. Dela tko kot piše pa ne ga vozit vizualno ampak striktno prek tablice/ telefona.

Mulca sta najprej hotla enga kitajca ki smo ga sestrelili po 7 dneh
Zaenkrat pro dela k šus tudi avtonomija je zadovoljiva zdej ko je mraz mal manj kot 25 minut
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
So ti DJI Mavic za zacetnika, ali je bolje nabavit najprej kakega kitajca za male pare?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.601
253
113
so za zacetnika. so precej enostavni. ni pa res to dron za igrat se. to je fotkat/snemat. ce hoces pa bolj letet in se afnat, bojo pa kaksni manjsi bolj primerni...
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
so za zacetnika. so precej enostavni. ni pa res to dron za igrat se. to je fotkat/snemat. ce hoces pa bolj letet in se afnat, bojo pa kaksni manjsi bolj primerni...
Vprasnaje je bilo bolj v smislu nekontroliranih padcev in posledic. Torej das 1k in potem ga strmoglavis ...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.601
253
113
ce bos vozil po navodilih in prej prebral navodila za uporabo ti ne bo dol padel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: boc

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
DJI Mavic je narejen tako, da ima precej sistemov ravno za to, da se prepreci nesrecam z ovirami med letom... Kar tako ne strmoglavi, ce si prej prebral vse napotke in si ogledal kaksen predstavitveni video ... Se mi zdi, da je zelo primeren za zacetnike... in tudi kaksno nesreco prezivi brez dragih posledic ... Je pa res to dron, ki je bolj namenjen snemanju in slikanju iz drugacne perspektive kot pa letenju za zabavo ...


Je pa fino, ce si kot zacetnik se privoscis DJI Care za 99€ pri modelu Mavic Air ... kjer imas potem eno leto zavarovano pred poskodbami in placas le nek manjsi znesek, ce dron unicis ... in dobis novega ... in v 12 mesecih se ti taka nesreca lahko zgodi dvakrat ... >> https://store.dji.com/product/dji-care-refresh-mavic-air
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.601
253
113
jap jap... lustna zadevca! svet iz druge perspektive.

ce bo pa kaksna nejasnost, pa kr vprasi...

UserManual pa res preberi, 2x ce bo treba, da ti bo cimvec jasno. jest ga nisem, ker sem kao pameten samouk, sam sm pol po vsakem letenju sel na net, pa gledal kaj je to in ono... pa se vedno mi je par stvari neznanka...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Pa fajn simje cimvec raznih vodicev pogledat na netu... predvsem youtube... Je pa problem, da so baterije dokaj hitro prazne, ko ga spoznavas in probavas vse zivo... Sploh sedaj, ko so nizje temoerature. pa baterije je fino imeti na toplem (v zepu) preden gres letet pri nizkih temperaturah...

Usermanual jaz tudi nisem prebral... samo preletel na brzino...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.601
253
113
ja mislim da tko velik casa prisparas... im lahko vec letis.

jest se vedno ne morem postudirat tistega trackinga (kako dela vsaka funkcija posebej)...

kemarkone, a si vzel combo plus?