DRAGI TITO - RADI TE IMAMO!

I

Izbrisan uporabnik #9334

A tebi je bilo dovoljeno brati samo ciciban in PIL?

Mislim od kje taka burna reakcija?

In zakaj je tisti zapis tako pomemben, da si ga izpostavil? Leta 1940, ko je cel svet trepetal pred nemškim medvedom, ki je začel lomastiti okoli sebe?

Sploh veš zakaj je šel Stalin sklepat pakt o nenapadanju s Hitlerjem? In - se sploh zavedaš, kakšni igralci so sploh bili naši dedje na naši, lastni zemlji, proti velesilam ki so se pravkar odločile da bi se malce šle vojsko? Pa četudi neko majčkeno in nepomembno Slovenijo malce pomendrajo vmes itd ? :nigladek:

Bolnik !

Kaže da si bolj ti tisti ki si samo cicibana bral. In to z opranimi možgani, ko so ti zapovedali da smeš gledati samo v smeri jugoslovanske emigracije in niti malce levo - desno. :nigladek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: igiNo1

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.366
113
49
Na sončni strani ALP
Pejte vi rajši vašega Supreme leaderja slavit v drugo temo in pustite narodne heroje pri miru. Eto vam sliko kdo je zajebal 99% Slovenije za katero so se borili naši predniki s Titom na čelu.

FB_IMG_1627329406078.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: BojanG

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Stari ded je hranil v torbici s ključem dokaz, da on ni on. Pa še nekaj desetletij star poročni list. Vesten človek :)
Hmm, kje je moj poročni list? Avstroogrsko vojno poročilo bi se moralo najti v kakem arhivu, razen če ga je sunil samemu cesarju.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Poznal sem še koga, ki je odraščal v AO in so se nekateri z nostalgijo spominjali časov avstrijskega reda, preden nas je preplavil balkanski nered.
Tako, da bi rekel, da stanje glede jugonostalgije ni tako strašno posebno. Posebno je mogoče v toliko, da Tita in Jugo častijo in pisarijo pravljice tisti, ki v njegovem obdobju sploh še rojeni niso bili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska