DRAGI TITO - RADI TE IMAMO!

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik softi pravi:
katerega častim?
Komunistični zločinci so brez razlike poklali vse: ustaše, domobrance, četnike, antikomunsite, razumnike, izobražence... kateri so jim prišli v roke. Med njimi niso delali razlik- v njihovih zverskih očeh so bili vsi isti.
Sam sem le povzel logiko komunističnih zločincev- če so zanje vsi isti potem so tudi za nas antikomuniste vsi komunisti isti- lažnivci in morilci. Torej, izberi katerega koli komunista pa si izbral ali morilca ali vsaj sodelavca morilca. Če sodelavec morilcev komunist ne bi bil, bi zločine skušal raziskati in povzročitelje pripeljati pred roko pravice. Pa so že sploh sodili komu, pa po Sloveniji v preko 600 grobiščih leži na desttisoče pobitih
stupid-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:


Alo softič,kaj se tebe razfujkava v glavi?? Koji ti je kujac,da opravičuješ zločine z drugimi zločini?? Kaj te matra,ali so ti črvi napadli možgane!??

Sramota !!!!

Če je tema Dragi..............imamo !!! POTEM BOMO GOVORILI O TEM MORILCU !!!!!


JASNO !!!!!


Kaj zdej nabijaš o drugi temi !!


Nekdo te bo nabutal in potem mu boš reku,ah poslušaj ti nič ne zamerim saj nisem prvi,ker vsak dan pride do kakšnega pretepa!??

Pa daj razmišljaj z svojo glavo!!

Moderator? Ban?

Piši na zasebno,očitno te ni slišal.

Imam pripravljeno že kišto pira,samo še v letim v jok pa na drevo.

Če nisi opazil se redko oglašam,ampak ko pa se pošljem vse idiote u tri pm!

Kako se lahko človek dela idiota z poboji in zločini svojega lasnega naroda ?

Očitno je preveč furumašov na nižji stopnji razuma??

Komunisti...opa RKC

Povojni poboji...... spet prešaltamo na RKC ta bele itd.


Kučan.... gremo na Janšo !


Zakaj berem takšne komentarje? Kaj mi je tega treba ?
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kje jaz kaj oz koga opravičujem?


Softi ti polagaš tlakovce vidim? Ko ti bi naročnik dejal da ni dobro,boš rekel sej pri sosedu je isto narejen!!

Torej tako opravičuješ svoje slabo dela z drugim slabim delom!??

ŠTEKAŠ??

Dobr ne štekaš. Pozabi
bonk.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kje jaz kaj oz koga opravičujem?


Softi ti polagaš tlakovce vidim? Ko ti bi naročnik dejal da ni dobro,boš rekel sej pri sosedu je isto narejen!!

Torej tako opravičuješ svoje slabo dela z drugim slabim delom!??

ŠTEKAŠ??

Dobr ne štekaš. Pozabi
bonk.gif

točno tako. naredim kot se da in če stranka misli, da ni dobro naj pogleda pri sosedu ali pa sam naredi bolje.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.376
2.024
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
prou fletni so bli... stari fičkoti, jugoti ljudska milica... manjkal še kakšen IMV marica:)
Še malo naj bodo tile rdečkarji na oblasti, pa se boš lahko res spet vozil s fičkom.
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Citat:
Uporabnik softi pravi:
prej stotisoče, sedaj desettisoče. koliko?

jokaš za četniki?
ustaši?
nediæevci?

za kom jokaš ob teh luknjah?

Je pomembno za kom? Takrat ni bilo razlik. Vsi so bili isti, vsi so lahko znasli na listi za odstrel ali vsaj daljse pocitnice na kakem otoku.

Vazno, da je bila vojska "mocna" (recimo, da je bila stevilcna, mocna vemo da ni bila), pa da je predsednik ze z vampom na dalec kazal, da imamo vsega polno rit.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
ksz

Tako delajo ljubljenci broza z ljubitelji tega hrvatarja.
http://reporter.si/clanek/svet/video-policija-kosova-na-meji-slaci-srbe-515501

tipicen primer "novinarskega" debilizma in pranja mozganov.....

Reporter povzema "novico" anonimnega portala (Dnevno). Oni pa objavo anonimnega portala BalkanNews. Clanek driska o tem kako policisti na meji (laz), slacijo (laz) vse Srbe (laz).


Dejansko je pa 5 let posnetek star o Gazimestanu in fasistih ,ki se tam zbirajo in naredijo sranje vsakic. Za vse neinformirane, balkanske vojne so se zacele na Gazimestanu.

ORIGINAL (iz 2012)

in
2017 REMIX!

Kako k. butast moras biti da verjames v taksne zadeve
bonk.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Bistvo je da so brozovi ljubljenčki tepli tiste, kateri ga še vedno častijo in ga imajo pokopanega na svoji zemlji, pa še Hrvat po vrhu.

Nihce nikogar ni tepel, sploh ne ne "Brozovi ljubljencki".

Zagotovo poznas zgodovino Gazimestana, sploh glede "Brozovih" ljubjenckov"? Ves kaj je SDB tam delala? Ves kaj so delali Albancem?
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik softi pravi:
prej stotisoče, sedaj desettisoče. koliko?

jokaš za četniki?
ustaši?
nediæevci?

za kom jokaš ob teh luknjah?
Če bi bil vsaj delno funcionalno pismen bi mogoče opazil da enkrat govorim o žrtvah ne celotnem območju tiranije pedofila, drugič pa le na območju ene republike tiranije pedofila.

Pa kaj to razlagati rdečim omejencem
stupid-1.gif


PS- na Jesenicah sodijo dvema za smrt dvo letne deklice. Dekličinem očetu se je na sojenju strgal film, da so ga komaj umirili. Če bi ju takrat skrajšal za glavo, bi bilo to zate povsem opravičljivo in bi mu morali postavii spomenik in dati izjemno pokojnino, kot so jo deležni komunistični zločinci
jezen.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
v soboto sem bil v Izoli, se pravi 27.5.2017 - mi lahko kdo pove, kakšna prireditev je bila na prostem, namreč videl sem rdeče zastave s srpom in kladivom, jugoslovanske zastave itd.?
nikakor se ne morem spomnit, katero borčevsko pesem so pele starejše gospe na odru...
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
v soboto sem bil v Izoli, se pravi 27.5.2017 - mi lahko kdo pove, kakšna prireditev je bila na prostem, namreč videl sem rdeče zastave s srpom in kladivom, jugoslovanske zastave itd.?
nikakor se ne morem spomnit, katero borčevsko pesem so pele starejše gospe na odru...

s kolegi smo se spraševali, kaj si morajo misliti tuji turisti....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
sivala je deklica zvezdo je taka lustna?

turisti itak ne razumejo slovensko, tko da jim je bolj dol viselo pomoje....