DRAGI TITO - RADI TE IMAMO!

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
prej stotisoče, sedaj desettisoče. koliko?

jokaš za četniki?
ustaši?
nediæevci?

za kom jokaš ob teh luknjah?
Če bi bil vsaj delno funcionalno pismen bi mogoče opazil da enkrat govorim o žrtvah ne celotnem območju tiranije pedofila, drugič pa le na območju ene republike tiranije pedofila.

Pa kaj to razlagati rdečim omejencem
stupid-1.gif


PS- na Jesenicah sodijo dvema za smrt dvo letne deklice. Dekličinem očetu se je na sojenju strgal film, da so ga komaj umirili. Če bi ju takrat skrajšal za glavo, bi bilo to zate povsem opravičljivo in bi mu morali postavii spomenik in dati izjemno pokojnino, kot so jo deležni komunistični zločinci
jezen.gif

pismen sem jaz, pismen.

stotisoče žrtev na teritoriju pedofilskega tirana:
- teritorij sklepam da je SFRJ
- dejstva so blizu sledečemu:
- makedonskih žrtev tirana nekaj
- črnogorcev nekaj več
- srbov kar cifra
- hrvatov tudi ni bilo malo
- slovencev tudi nekaj

Za slovenci jokaj, mogoče so celo tvoji sorodniki, sosedje.
ampak menda ja ne jokaš za četniki? saj je ta prekelt srb, ki je preživel pedofila, potem 50 let tiraniziral deželo in celo 91 napadel. in takrat si se drl dol s četniki, smrt četnikom, srbe na vrbe je blo popularno. pedofil ti je bil jebeni jasnovidec in ti je že pred 50 leti pomagal in uresn ičeval tvoje želje.

jokaš za hrvati, ustaši? a 20 let se dereš piranski zaliv je naš, trdinov vrh je naš, zadnji dve ti je pa teran pa še kranjska na repertoraju

pa mogoče za občutek, kje bi bil kdo, če bi uspelo draži in četnikom, legitimni vojski kralja? bi imel bled? apartmaje in prikolce po dalmaciji?

jaz vas vse, analitike zgodovine, nabijem na kito. vsi ste pametni in vsi vse veste, sam danes se pa neha pri pečenju jajca. je prezahtevno.

glede očeta na jesenicah te pa bodi sram v vsej svoji desni izpirjenosti in nečlovečnosti. da ti rata to tragedijo pripeljat sem in tega očeta..moraš bit izmeček človeštva. preklet izrodek, ki mu bo Bog že naklonil pozornost.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik softi pravi:

pismen sem jaz, pismen.

stotisoče žrtev na teritoriju pedofilskega tirana:
- teritorij sklepam da je SFRJ
- dejstva so blizu sledečemu:
- makedonskih žrtev tirana nekaj
- črnogorcev nekaj več
- srbov kar cifra
- hrvatov tudi ni bilo malo
- slovencev tudi nekaj

Za slovenci jokaj, mogoče so celo tvoji sorodniki, sosedje.
ampak menda ja ne jokaš za četniki? saj je ta prekelt srb, ki je preživel pedofila, potem 50 let tiraniziral deželo in celo 91 napadel. in takrat si se drl dol s četniki, smrt četnikom, srbe na vrbe je blo popularno. pedofil ti je bil jebeni jasnovidec in ti je že pred 50 leti pomagal in uresn ičeval tvoje želje.

jokaš za hrvati, ustaši? a 20 let se dereš piranski zaliv je naš, trdinov vrh je naš, zadnji dve ti je pa teran pa še kranjska na repertoraju

pa mogoče za občutek, kje bi bil kdo, če bi uspelo draži in četnikom, legitimni vojski kralja? bi imel bled? apartmaje in prikolce po dalmaciji?

jaz vas vse, analitike zgodovine, nabijem na kito. vsi ste pametni in vsi vse veste, sam danes se pa neha pri pečenju jajca. je prezahtevno.

glede očeta na jesenicah te pa bodi sram v vsej svoji desni izpirjenosti in nečlovečnosti. da ti rata to tragedijo pripeljat sem in tega očeta..moraš bit izmeček človeštva. preklet izrodek, ki mu bo Bog že naklonil pozornost.
Evidenten dokaz, da se komunistom že meša, ko se cilj njihove poti nezadržno bliža. Na smetišču zgodovine ni slave je zgolj zaničevanje in prezir. Zares ste ubožčki ubogi
stupid-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
prvo nisem komunist. drugo, upam, da se tebi ta tvoj cilj hitreje bliža kot meni. tretje pa, kje zaničevanje in prezir?

ps
jaz nisem zgodovina, sem sedanjost. ti drkaš na zgodovino
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik softi pravi:

pa mogoče za občutek, kje bi bil kdo, če bi uspelo draži in četnikom, legitimni vojski kralja? bi imel bled? apartmaje in prikolce po dalmaciji?

jaz vas vse, analitike zgodovine, nabijem na kito. vsi ste pametni in vsi vse veste, sam danes se pa neha pri pečenju jajca. je prezahtevno.

Bled ja, ostalega ne.

Meja bi potekala tako kot pred vojno:
zahodna%20meja%20po%20prvi.GIF
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Pa saj je vseeno kaj bi imeli, ce so se Italjani manj skorumpirani kot mi. Dol mi visi za Slovenijo in se nikoli nisem imel obesene zastave za praznik. Da clovek 40 let posteno gara potem pa nima niti za zobno protezo, poserjem se na taksno drzavo!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
“Delovni ljudje Jugoslavije! Če so se balkanski narodi doslej izognili vojnim grozotam, se lahko najprej zahvalijo Sovjetski zvezi, ki budno spremlja dogajanje na Balkanu in je pripravljena braniti neodvisnost majhnih narodov. A ta nevarnost še ni minila. Angleški imperializem je do sedaj bil deležen težkih udarcev a še vedno poskuša vključiti tudi druge države na svojo stran. Imperialisti diktirajo kaj in koliko naj Jugoslavija izvaža. Jugoslaviji v tej zimi preti strašanska lahkota, beda in suženjstvo.” Vam je ta govor znan? Strašenje pred nesvobodo, pomanjkanjem vladavine prava, represijo. Če vam še ni, vam bo zagotovo zdaj, saj imajo leve stranke popolnoma enako retoriko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
V rov so zakopali.......daljši od Barbarinega......
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
A tebi je bilo dovoljeno brati samo ciciban in PIL?

Mislim od kje taka burna reakcija?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
“Delovni ljudje Jugoslavije! Če so se balkanski narodi doslej izognili vojnim grozotam, se lahko najprej zahvalijo Sovjetski zvezi, ki budno spremlja dogajanje na Balkanu in je pripravljena braniti neodvisnost majhnih narodov. A ta nevarnost še ni minila. Angleški imperializem je do sedaj bil deležen težkih udarcev a še vedno poskuša vključiti tudi druge države na svojo stran. Imperialisti diktirajo kaj in koliko naj Jugoslavija izvaža. Jugoslaviji v tej zimi preti strašanska lahkota, beda in suženjstvo.” Vam je ta govor znan? Strašenje pred nesvobodo, pomanjkanjem vladavine prava, represijo. Če vam še ni, vam bo zagotovo zdaj, saj imajo leve stranke popolnoma enako retoriko.
Tudi za paranojo se dobijo zdravila. :cool:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
A tebi je bilo dovoljeno brati samo ciciban in PIL?

Mislim od kje taka burna reakcija?
Zato ker kar nekaj bluzis s totalitarnimi rezimi , kar komunizem je in je prepovedano in spet drezas v osje gnezdo. A res nikoli ne more biti konec druge vojne v sloveniji. Ce ne drugace, bi lahko kot moderator imel toliko zdrave pameti, ce je kot privat oseba nimas in tvoji sefi sankcionirali vse skupaj. Bednen si. Ce pa 8888 kaj pove pa takoj vzrojite in mu polagate v usta besede hitlerja ceprav nima veze z njim