Dragi moderatorji, administratorji

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
zakon bi moral bit tak, da ko se vidi osebo s čikom v gobcu, takoj milostni strel v glavo. Pa ne bi bilo teh debat.

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/123245/page/0/fpart/3/vc/1

Sicer ne vem ali vam je že uspelo spisat dokument, ki se ga navadno poimenuje pravila.

Ne glede na to...ne potrebuješ veliko soli v glavi, da ugotoviš, da s tem zgoraj pa nekaj ni ok. Z nekaj več soli pa tudi kaj ni ok.

Trije tudi aktivno sodelujete v temi...in noben ne reagira. Žalostno.

Komentar?
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Spoštovani uporabnik,



razumem tvoj revolt in ga poizkušam smiselno tudi razumeti.



V kontekstu napisanega gre za kvantitativno zelo veliko razliko.

Uporabnik Diablo pravi, da bi zakon moral BITI (torej ni) tak, da bi vsakega, ki se ga vidi s cigareto v ustih ustreliti. Torej je to njegovo razmišljanje in ne dejstvo oziroma njegov pogled kako naj bi zakon urejeval reševanje obstoja kadilcev.



Za lažje razumevanje, če bi omenjeni napisal. Vsakega kadilca bom ustrelil v glavo ali pa vsaj, vsakega takega bi bilo potrebno ustreliti potem bi tudi mi, moderatorji in administratorji ukrepali, saj bi v napisanem videli določeno nestrpnost. Tako pa ...



Upam, da me razumeš in se z napisanim strinjaš, vseeno pa hvala za opozorilo.



Poskušali se bomo še bolj držati normalnih in priznanih norm, čeprav nam včasih lahko kaj uide, saj smo še vedno samo ljudje.
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Se strinjam...meja je tanka...moj ton zgoraj pa (v afektu) preveč žaljiv...

Kljub smiselni razlagi - za moj okus je zadeva nedopustna in mislim, da ne bi smela imeti prostora na forumu.

Hvala za odziv in LP.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.280
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Zakon bi moral biti tak, da bi vsakega cigana, ki bi storil kakšen prekršek, obesili na prešernovem trgu.

Tvoja razlaga je bolj švoh.
wink-1.gif



Resnica pa je, da se popušča določeni skupini uporabnikov, ki lahko po mili volji žalijo, grozijo, spamajo, itd...itd... Zakaj je tako in komu to koristi, bo pa kdo drug povedal.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Ne posiljuj nas s tvojo resnico, če sam nisi nič boljši od njih.
confused-1.gif




Napisal sem in za tem stojim, da tako kot je napisano je sicer hoja po robu a za kaj več ni. Osebne zamere pa rešujta z Diablom sama in zasebno.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Daj ne nori! Nepotrebne cenzure je bilo že na mobisuxu preveč! Tam se je brisalo še kaj več kot pa samo nestrpne stvari, zaradi tega sem se od tam tudi pobral.

Tukaj zaenkrat še velja svoboda govora in tako je prav. Vsak ima prvico do svojega mnenja in vsak ima pravico, da ga tudi izrazi. Če se ti s čim ne strinjaš je to pač tvoj problem. Zaradi zgornje izjave ne bo nobeden umrl, zardi tega, da si ti dobil dolg nos pa se tudi od moderatorjev ne bo nobeden preveč obremenjeval.

Končno pa na internetu obstajajo strani (tudi v Slovenskem jeziku), ki zdravijo tudi take kot si ti. Malo pobrskaj in videl boš, da boš kmalu našel kakšen prostorček, kjer ti bodo z veseljem prisluhnili in sočustvovali s tabo.
wink-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
pravilni razmisljanje, nisem se osredotocul na skupino ljudi ampak na tistega posameznika ki bi dal cik v gobec.

torej, odlocitev posameznika. Ponavadi operiram z besedicami ČE, VERJETNO itd, kar seveda je dosti razlike, kot ce bi nekaj trdil ali podajal trdilne izjave. Je pa to tezje razumeti, ČE oseba ni dovolj inteligentna.
evil.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ynos seveda ni razumel. Očitno, verjetno je pismeno in funkcionlano razumevajoč šibek.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
pa še neki, sam nimam nic proti ciganom, dokler ne kadijo in ne kradejo.
evil.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Za tole bi na sux-u padel trajni ban:

Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik zajfa pravi:
Meni osebno je to videti nekaj nenavadnega, da se držita z roki dva moška ali dve ženski.
lp
srce-1.gif

Vse pobit.

Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

To so pač stvari ki jih je treba iztrebit kot podgane. Ne gaye ampak istospolnost kot tako. (da nebo kakega bana, povem)

hysterical-1.gif


Se pa strinjam z izjavo mX o ciganih:tri v vrsto...