DR. Janez Drnovšek umrl

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
OK, ne morem iz svoje kože. Itak ne prebavljam RKC kot institucije. Zdaj se mi je pa zagabila do konca in kraja.
Resnično se spravljam k temu, da s pomočjo STA naredim kronolog objav sožalj. Več kot 20 jih je. Vsi vidni in nevidni politiki, večina tujih itd.
Celo muslimanska skupnost, v njenem imenu mufti, je izrekla sožalje (18:07).

Kdo manjka?

Ne boste verjeli.... Slovenska rimokatoliška cerkev. Oglasila sta se Rode (v svojem imenu) in metropolit, ki je obujal spomine, ni pa z besedo omenil sožalja ne v svojem in ne v imenu RKC.

Vatikan? Tudi ne. Pa je bil med prvimi, če ne celo prvi, ki je priznal samostojno Slovenijo...

"Ubogi" duhovniki. Po moje so zelo zmedeni, kaj lahko jutri povedo "ovčicam" pri maši, če pa ni javno objavljene "doktrine" glede smrti bivšega premiera in predsednika Slovenije.

Ko že imamo tako briljantne medije, ki izbrskajo vsak drek, bi pričakoval, da se bo kdo lotil tudi te zgodbe. Saj ne zahteva preveč dela, še manj miselnega napora. Torej bi ji tudi naši mediji lahko bili kos, kajne?
 
Nazadnje urejeno:

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.100
113
hočeš reči da zi že veš kaj bo na oddaji... le dobro jo tudi poglej, kot je že nekdo rekel veliko ušes je slišalo iz njegovih ust da slovenija ne bo šla nikoli iz juge... seveda tega danes na oddaji ne bo... pa da ne bo kdo narobe zastopil za vsakim človekom mi je žal ker nikomur ne želim hudega, tako lahko rečem janez drnovšek rip za dr.janez drnovška bivšega predsenika vlade in bivšega predsednika republike pa mi ni žal niti malo in to je moja pravica in pravica vseh ki se pač nismo strinjali z njegovo politiko...
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Aha, torej je Drnovšek štopal našo samostojnost. In kaj je aktivno naredil v tej smeri?
Kaj je naredil potem, ko smo postali samostojni?

Veš, stvari niso po srbsko vedno enostavne. Včasih je treba taktizirati. Če bi bili SLO idioti, bi tudi leta 1991 po balkansko rekli, "Ajde, dođite. Majku vam nabixx na kurxxx, srbxx piækixe...." Po moje bi bilo kakšnih 40.000 mrtvih, po SLO pa bi še danes gledal ruševine hiš.
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.100
113
dejmo o tem raši v politiki da ne bomo smetili v tej temi ki je namenjena sožaljem seveda takšnim in drugačnim
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Bil je fejst poba...škoda ga je....
roza.gif


R.I.P
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.456
5.454
113
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Vatikan? Tudi ne. Pa je bil med prvimi, če ne celo prvi, ki je priznal samostojno Slovenijo...
ne-ne-1.gif
Vatikan je Slovenijo priznal kot osmi in sicer 13. januarja 1992.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
mislim ste pa kreteni, rkc spet not vlacite. evo jaz pa nisem prebavljal drnovska pa kaj? naj mu bo lahka zemlja in naj pociva v miru! dosti se je mucil revez!
 

blustar

Pripravnik
1. okt 2007
230
0
16
Eden redkih politikov v Sloveniji, ki jih spoštujem. Škoda, da ni več takih. Ampak po moje je tudi njegovo politično delovanje prispevalo k njegovemu raku, tako da bi bilo zanj osebno boljše, da bi delal kaj drugega. Žal.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ker je tema v Parlamentu zaprta.

Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
PS. tudi predsednik in premier Kosova še nista izrekla sožalja.

Tudi to ni nič čudnega.

Kdo je že leta 89 podpisal ukaz o premestitev Srbskih policijskih enot na Kosovo?