DR. Janez Drnovšek umrl

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Itak če bi bil namesto Drnovška takrat jelinčič, je sicer res da ne bi bilo v sloveniji veliko romov in južnih bratov, ampak bi veliko slovencev umrlo, veliko hiš porušenih....

pa schengena, eu, pa evra tudi ne bi imeli....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Drnovšek je bil car, naredil je ogromno za slovensko državo, bil je človek. Pogrešal ga bomo!1
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Lahko že napovemo naslednje? Recimo to, da bo pogreb v ožjem družinskem krogu, radiusu 300 metrov okoli lokacije pa bo na jablanah viselo vsaj 50 fotoreporterjev iz obskurnih medijev in blogov?
 
Nazadnje urejeno:

zdravnik

Pripravnik
11. avg 2007
935
0
16
MB
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Lahko že napovemo naslednje? Recimo to, da bo pogreb v ožjem družinskem krogu, radiusu 300 metrov okoli lokacije pa bo na jablanah viselo vsaj 50 fotoreporterjev iz obskurnih medijev in blogov?

Moti me da je žalna knjiga samo v Ljubljani???

kdaj pa kje bo pogreb? Vsekakor se nameravam udeležiti! A mi lahko kdo prepriči?? A mislite da bo varovanje, in bos potreboval akreditacijo??
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Da, če si zadosti primitiven in ne spoštuješ želje tistega, ki je umrl, se seveda lahko udeležiš.
Verjetno boš našel nekaj somišljenikov, ki prihajajo iz vrst rumenih medijev.

javnost_ma_pravico_vedeti.press
mi_pa_željo_prodat_več_izvodov.press2
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Kdor se da sam v javnost, se mora pač sprijazniti s tem, da se javnost potem zanima zanj. Bolj javne osebe v sloveniji morda sploh nimamo...
 

Isaac

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
42
R.I.P.
roza.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Kdor se da sam v javnost, se mora pač sprijazniti s tem, da se javnost potem zanima zanj. Bolj javne osebe v sloveniji morda sploh nimamo...

Ne ti meni o "javnosti". To je klasičen izgovor novinarjev. Zanima njih ker računajo na večje zaslužke iz prodane naklade.
Bilo bi zanimivo videti, kolikšen del "javnosti" bi podpira nespoštovanje zadnje želje bivšega predsednika, ki si je za konec zaželel pogreb v intimnem, ožjem družinskem ozračju.
To ni Big Brother šov.
Predlagam, da "javnost" zahteva še ceno pogreba, kdo ga je plačal, kje je bila sedmina, jedilni list itd. Bo vsaj kaj za govoriti ob jutranji kavici, a ne?
uf-1.gif
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.299
62
48
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
V nekaterih načelih se včasih nisem strinjal z njim. Pa vseeno je bil človek vreden spoštovanja, in kot tak je naredil velik pečat v Slovenski zgodovini. .....Vsekakor pa mu pripada velika čast za njegove dosežke v življenju.

Naj počiva v miru!
Se pridružujem mnenju.
roza.gif
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.206
679
113
dr. Drnovšek je človek, ki smo mu lahko Slovenci le hvaležni. V svoji dologoletni politični karieri nas je popeljal v razviti svet in dal Sloveniji največ kar ji lahko en sam človek da - svobodo.

RIP
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.015
113
Naj še dodam k mojemu prejšnjemu postu. Kot so Pučnika imenovali oče slovenske demokracije, bi lahko Janeza Drnovška imenoval očeta slovenstva in slovenske samostojnosti. Brez njega bi lahko še vedno bili del nekdanje Juge. Sedaj pa smo vseeno demokratična država in del Evrope.

Presenetili so me celo Hrvati, ki ga sami celo bolj spoštujejo kot marsikdo od nas. Hvaležni so mu za njegovo politično delo, njegov trud k smostojnosti Slovenije, ker so tudi sami šli po njegovih korakih in po vzoru Slovenije tudi oni razgalsili samostojnost. Vsaka čast Hrvatom, da to povedo in nam izrekajo sožalja.
 
Nazadnje urejeno:

netko

Guru
25. jul 2007
6.743
2.101
113
ne morem da ne vprašam na kakšen način je konkretno on slovenijo popeljal iz juge
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Rikolus pravi:
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
V nekaterih načelih se včasih nisem strinjal z njim. Pa vseeno je bil človek vreden spoštovanja, in kot tak je naredil velik pečat v Slovenski zgodovini. .....Vsekakor pa mu pripada velika čast za njegove dosežke v življenju.

Naj počiva v miru!
Se pridružujem mnenju.
roza.gif

roza.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.015
113
Citat:
Uporabnik netko pravi:
ne morem da ne vprašam na kakšen način je konkretno on slovenijo popeljal iz juge

Poglej si danes oddajo na TVSL1 od 20.00. Bo ti malo bolj jasno.