DR. Janez Drnovšek umrl

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Zakaj le? Še vsi njegovi nasprotniki ga danes hvalijo in lezejo v rit volilcem. Z izjemo ZaHec, ki tudi to priliko izkorišča za pljuvanje po drugih. Patetiki. Naj se spokajo nazaj v Zasavje.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Ker pravijo da o umrlih samo dobro se bom vzdržal komentarja

Ja res je. Lahko bi se pisalo v obe smeri, tako dobro kot slabo, čez nekaj časa se verjetno tudi bo - to je pač slaba stran publicitete.


Kljub vsemu pa mi ga je kot človeka in politika zelo žal. Ko sem izvedel za njegovo smrt me je čisto šokiralo.

O Janezu Drnovšku imam podobno mnenje kot o Ruglju. Oba sta bila rahlo ekscentrična osebka, imela sta svoje metode in prijeme, zaradi tega se mi ne zdita napačna - jih sprejmeš da taka pač sta - čeprav njegove politike nisem nikoli podpiral.
Oba sta prilezla zelo visoko in to se ne bi zgodilo, če nebi bila dobra v tem kar sta počela. Ne trdim pa da sta bila najboljša ali pa da nista delala napak. Vsak jih dela.
Dejstvo pa je da je Janez eden izmed tistih akterjev okoli 90ih let, kateri so ogromno naredili za našo mlado državo in samostojnost. Marsikdo je pozabil na to kaj smo in kdo smo, marsikdo je pozabil na patriotizem. Naši Janezi so delali na tem in švicali na pogajanjih, mi (narod) pa to počasi zapravljamo. Trenutek da bi se zamislili nad tem.


Škoda. Vsaj ne trpi več.
roza.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
No, vazno da je nehal trpet. preklet rak...

zelo sem ga spostoval, cas bo pokazal, da je bil res velik drzavnik. naj pociva v miru
roza.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Vsak človek ima svoje dobre in slabe lastnosti in tako jih je imel tudi on. Mislim, da je veliko naredil za našo državo in glede na njegovo zdravstveno stanje je to še najboljše, ker se je zgodilo. Škoda, ker ni mogel sedaj še par let v miru preživet na Zaplani.

roza.gif
 

ajvanho

Pripravnik
3. sep 2007
463
6
18
ne morem verjeti, da je v naši prelepi domovini toliko bizgecov, ki pluvajo prav čez vse, kar ni po njihovem okusu. Mnogi se sploh ne zavedate, kaj vse je dr.Drnovšek dobrega storil za Slovenijo in za vse nas.
Zame je bil car.

Malo si poglejte na Hrvaški forum, kjer so ga cenili mnogo bolj, kot pa nekateri tu gor. Ko imate vedno toliko povedati čez Hrvate.

Počivaj v miru, dr. Drnovšek.
 

clarionec

Pripravnik
5. sep 2007
40
0
6
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Čeprav je bil v zadnjih nekaj letih nekoliko čudaški, je vsekakor bil velik človek in velik politik. R.I.P.
roza.gif
Vsak človek je sam po sebi čudaški, za nekater manj/več, tk da mogoč si ti čudna.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik ajvanho pravi:
ne morem verjeti, da je v naši prelepi domovini toliko bizgecov, ki pluvajo prav čez vse, kar ni po njihovem okusu. Mnogi se sploh ne zavedate, kaj vse je dr.Drnovšek dobrega storil za Slovenijo in za vse nas.
Zame je bil car.

Malo si poglejte na Hrvaški forum, kjer so ga cenili mnogo bolj, kot pa nekateri tu gor. Ko imate vedno toliko povedati čez Hrvate.

Počivaj v miru, dr. Drnovšek.

Podpis.
Slovenci (ne vsi) smo res navadne riti, ki sebi še najbolj škodujemo. Tujina se zelo zaveda pomena dr. Drnovška. Še Hrvatje. Malce si poglejte tuje forume in objave pa boste videli, da ga spoštujejo bolj kot mi. Pa je bil tisti, ki je imel najdaljši staž v SLO politiki in ključne zasluge, da smo v EU, NATO in država, ki je od osamosvojitve izrazito napredovala.

Pri nas pa bomo itak iskali le njegove napake ali "napake" ker pač ni ustrezal predstavam vsakega lokalnega prenapeteža, ki bi v krematorij zmetal rome, čefurje, štajerce, pse in mačke, za povrh pa še taščo.